Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Mam pytanko do mamusiek, które już normalnie karmią mlekiem i słoiczkami, jak wygląda wasz dzień karmienia?? podajcie słoiczki o stałej porze? jeśli dacie radę to napiszcie o której godz. co dajecie 🙂

Blue ja deserki daje o stałej porze o 13 dostaje dodatkowa flachę o 14 deserek, obiadki też tak będę dawała o stałej porze czyli wskoczy za flachę o 13. Cycki tez dostaje w miarę regularnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue napisał(a):
Mam pytanko do mamusiek, które już normalnie karmią mlekiem i słoiczkami, jak wygląda wasz dzień karmienia?? podajcie słoiczki o stałej porze? jeśli dacie radę to napiszcie o której godz. co dajecie 🙂

Blue ja deserki daje o stałej porze o 13 dostaje dodatkowa flachę o 14 deserek, obiadki też tak będę dawała o stałej porze czyli wskoczy za flachę o 13. Cycki tez dostaje w miarę regularnie.


Też jej muszę jakoś to uregulować, bo to jest tak, że np. cały słoiczek jest za porcję karmienia prawda? 🙂 bo ona jak jest głodna to umie zjeść cały słoiczek za jednym razem. Tylko bym musiała dobrze to jakoś wyważyć 🙂 tylko, że ona teraz ma problem egzystencjalny z mlekiem to nie wiem jakim cudem uda mi się ją karmić wg schematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiula napisał(a):
jak zwykle dmuchała w smoczek, kaszka lała się strumieniami, przewracała się na boki non stop, wierzgała itd.


biedactwo... 😞


Nie współczuj jej tak, bo ona to robi z premedytacją 🙂 nabiera powietrza ile sił w płucach i dmucha i jeszcze się przy tym głupkowato śmieje z samym mlekiem robi to samo, bo wtedy leci pod ciśnieniem a ona nawet ssać nie musi taki ma patent.. tyle, że z małą dziurką to tylko leci taka cieniutka struna mleka bardzo szybko, a ta dziura od kaszki jest wielka.. no brak słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kasiula napisał(a):
jak zwykle dmuchała w smoczek, kaszka lała się strumieniami, przewracała się na boki non stop, wierzgała itd.


biedactwo... 😞


Nie współczuj jej tak, bo ona to robi z premedytacją 🙂 nabiera powietrza ile sił w płucach i dmucha i jeszcze się przy tym głupkowato śmieje z samym mlekiem robi to samo, bo wtedy leci pod ciśnieniem a ona nawet ssać nie musi taki ma patent.. tyle, że z małą dziurką to tylko leci taka cieniutka struna mleka bardzo szybko, a ta dziura od kaszki jest wielka.. no brak słów.

agentka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Justa napisał(a):
Blue ciekawe czemu ona ma taki bunt.
To Ci nie zazdroszczę 😉


Nie wiem czemu, zjadła 120ml bez krzyku, ale marudziła i musiałam jej miśka dać do zabawy jak jadła i biła butelkę przy okazji. Modlę się żeby zjadła jeszcze z 3 razy mleko 🙂 może się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Justa napisał(a):
Blue ciekawe czemu ona ma taki bunt.
To Ci nie zazdroszczę 😉


Nie wiem czemu, zjadła 120ml bez krzyku, ale marudziła i musiałam jej miśka dać do zabawy jak jadła i biła butelkę przy okazji. Modlę się żeby zjadła jeszcze z 3 razy mleko 🙂 może się uda.

Ja jak byłam mała to też nie chciałam jeść, cały czas mnie czymś zabawiali i pokazywali, bo jak nie to wypluwałam 😉 i tak było do 2 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Babeczki 🙂
Nie było mnie ze trzy dni i jak zwykle pierwsze co trzeba było zrobić to nadrabiać, nadrabiać i jeszcze raz nadrabiać 🙂
Blue faktycznie nieciekawie masz z Laurą 🤔 Muszę się mamy zapytać jaki Oni mieli patent, bo pamiętam jak zawsze mówili, że młoda(moja siostra) od maleńkiego miała awersję do mleka. Podobno nie można Jej było zmusić nawet przez sen 😮 Jak się będę z mamcią widziała to zapytam-moze cos poradzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aha! Blue co prawda pytałaś mamy karmiące butlą ale co mi tam 🙂 I tak się udzielę 🙂 Tosia tak jak Miłoszek dostaje regularnie jedzonko. Na dzień dzisiejszy koło 13-tej zawsze ma obiadek podany 🙂 Lada chwila chcę wprowadzić deserki i mam zamiar podawać koło 16-tej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Justa napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny od czego moja Sonia może mieć taki mocno czerwony policzek i taki ciepły? 🤨gorączki nie ma hhhhmmmm nie wiem....

a długo tak ma?
dzisiaj taka marudna jest i tak ok 12-tej taki czerwony jej sie zrobił 😞i cały czas tak ma..Ola-no właśnie nie lezała na tym boczku cholera no nie wiem dlaczego tak ma??/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Kolo zapomniałam zapytać jak się mała czuje? 🙂

hej 😉 dziękuję za troskę 😉 dzisiaj rano miała 38 gorączki więc dałam jej czopek i do tej pory nie ma... jakaś taka jest "inna" ale to wiadomo... ból gardełka i temperatura swoje robią... właśnie sie obudziła... mysle ze bedzie coraz lepiej 😉 chociaz w nocy budziła sie co 1,5-2h... 😠 nie ładnie z jej strony... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...