Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Kurcze oszaleję w domu bez wychodzenia na spacery 😠 ale lepiej to do końca wyleczyć... takie cholerstwa lubią wracać 😞

Lepiej to przetrzymać. Ja tak załatwiłam Tosię. Okazało się, że ze zwykłego przeziębienia dostała zapalenia oskrzeli. Tak się strasznie męczyła a my razem z Nią 😞 Normalnie jak oddychała to aż Jej dudniło w klatce piersiowej i to tak się przez weekend mi rozłożyła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
Śliczne masz to zdjęcie Olu Tosiulki w awatarku 😉 i te oczka... hehe 😉 bomba 🙂
Mamuśka już ze spineczkami szaleje 😜

Dzięki 😘 Jakoś tego irokeza trzeba ujarzmiać, bo zaczyna Jej do oczek zaglądać 🙂
A mi się strasznie podobają Judytki oczka 🙂 Takie ciemne jak węgielki 🙂
Śliczne te nasze dzieciaczki 😉
Styczniowe bejbiki rulezzzz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Śliczne masz to zdjęcie Olu Tosiulki w awatarku 😉 i te oczka... hehe 😉 bomba 🙂
Mamuśka już ze spineczkami szaleje 😜

Dzięki 😘 Jakoś tego irokeza trzeba ujarzmiać, bo zaczyna Jej do oczek zaglądać 🙂
A mi się strasznie podobają Judytki oczka 🙂 Takie ciemne jak węgielki 🙂
Śliczne te nasze dzieciaczki 😉
Styczniowe bejbiki rulezzzz 😁 😁 😁

tak tak 😉 najśliczniejsze te styczniowe bobaski 😉
a dziękujemy... ale oczka to się jeszcze Jej zmieniają... od środka się robią takie jakieś brązowe a od zewnątrz ma ciągle ciemne niebieskie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
A mi dzisiaj Tosia czarną kupkę zrobiła 😮 Pewnie po szpinaku, bo o dziwo rzuciła się na niego wczoraj jak na jakiś rarytas 😁 Tosia wychodzi po prostu z założenia 'nie ważne co, byleby dużo było' 🤪

hahaha Głodomorek 😉 na pewno po szpinaku bo tak od żelaza jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze oszaleję w domu bez wychodzenia na spacery 😠 ale lepiej to do końca wyleczyć... takie cholerstwa lubią wracać 😞

Lepiej to przetrzymać. Ja tak załatwiłam Tosię. Okazało się, że ze zwykłego przeziębienia dostała zapalenia oskrzeli. Tak się strasznie męczyła a my razem z Nią 😞 Normalnie jak oddychała to aż Jej dudniło w klatce piersiowej i to tak się przez weekend mi rozłożyła 😞

no właśnie bardzo szybko może się dzidzia załatwić.. 😞 biedna Tosiulka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze oszaleję w domu bez wychodzenia na spacery 😠 ale lepiej to do końca wyleczyć... takie cholerstwa lubią wracać 😞

Lepiej to przetrzymać. Ja tak załatwiłam Tosię. Okazało się, że ze zwykłego przeziębienia dostała zapalenia oskrzeli. Tak się strasznie męczyła a my razem z Nią 😞 Normalnie jak oddychała to aż Jej dudniło w klatce piersiowej i to tak się przez weekend mi rozłożyła 😞

no właśnie bardzo szybko może się dzidzia załatwić.. 😞 biedna Tosiulka 😞

U nas to się tak stało przez tutejszą służbę zdrowia. Jest taka zasada, ze w weekendy kiedy nie przyjmuje twój lekarz rodzinny a dzieje się coś niepokojącego musisz zadzwonić na taką specjalną infolinię, powiedzieć konsultantce o co chodzi, po chwili oddzwania do Ciebie pielęgniarka, robi wywiad i ewentualnie kwalifikuje do wizyty u specjalisty. Jak widziałam, że mi się Tosia rozkłada zadzwoniłam powiedziałam o co chodzi a pielęgniarka mi na to, że nie sądzi aby dziecku coś było, że słyszy, że robię wszystko co trzeba i lekarz nie zaleci niczego innego 😮 Poza tym wizyta w przychodni pełnej chorych może Jej tylko bardziej zaszkodzić... Więc czekałam z chorutką do poniedziałku rano 😞 Jak dotarliśmy do naszej lekarki to już mi pokazała, ze mała miała problemy z oddychaniem, bo jak robiła wdech to aż Jej się żeberka zapadały 😠 Masakra jakaś!! Dobrze, ze weekend to tylko dwa dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Kurcze oszaleję w domu bez wychodzenia na spacery 😠 ale lepiej to do końca wyleczyć... takie cholerstwa lubią wracać 😞

Lepiej to przetrzymać. Ja tak załatwiłam Tosię. Okazało się, że ze zwykłego przeziębienia dostała zapalenia oskrzeli. Tak się strasznie męczyła a my razem z Nią 😞 Normalnie jak oddychała to aż Jej dudniło w klatce piersiowej i to tak się przez weekend mi rozłożyła 😞

no właśnie bardzo szybko może się dzidzia załatwić.. 😞 biedna Tosiulka 😞

U nas to się tak stało przez tutejszą służbę zdrowia. Jest taka zasada, ze w weekendy kiedy nie przyjmuje twój lekarz rodzinny a dzieje się coś niepokojącego musisz zadzwonić na taką specjalną infolinię, powiedzieć konsultantce o co chodzi, po chwili oddzwania do Ciebie pielęgniarka, robi wywiad i ewentualnie kwalifikuje do wizyty u specjalisty. Jak widziałam, że mi się Tosia rozkłada zadzwoniłam powiedziałam o co chodzi a pielęgniarka mi na to, że nie sądzi aby dziecku coś było, że słyszy, że robię wszystko co trzeba i lekarz nie zaleci niczego innego 😮 Poza tym wizyta w przychodni pełnej chorych może Jej tylko bardziej zaszkodzić... Więc czekałam z chorutką do poniedziałku rano 😞 Jak dotarliśmy do naszej lekarki to już mi pokazała, ze mała miała problemy z oddychaniem, bo jak robiła wdech to aż Jej się żeberka zapadały 😠 Masakra jakaś!! Dobrze, ze weekend to tylko dwa dni...

no to fest 😮 my pojechaliśmy do szpitala i lekarka Ją zbadała i powiedziala co i jak... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaglądnęłam jeszcze na chwilkę i proszę co ja widzę - Miłoszek w całej okazałości 🙂
Przystojniak z Niego!! I to taki bardzo, mocno, fest!! 🙂
A klocek?? Przecież On ma bardzo smukłą sylwetkę 🙂
Słodzinka maleńka 😘 😘 😘 😘
Uciekam kąpać maluchy... Do przeczytania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat dla Judytki 🙂
Miloszek przystojniak i podobny do mamusi 🙂

a ja mam problem ze skora malej. na calym ciele ma czerwone suche placki. poszlam z nia do lekarza i przepisali mi kolejny krem, ktory nie dziala. jak spytalam lekarki czy robia test na nietolerancje laktozy albo skaze bialkowa, to mi powiedziala, ze jej nie zrobia bo nie ma tych plam na glowie. no i wykrakala i ma na glowie, za uszami i szyi 😞 wyc mi sie chce jak ja widze golutka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
sto lat dla Judytki 🙂
Miloszek przystojniak i podobny do mamusi 🙂

a ja mam problem ze skora malej. na calym ciele ma czerwone suche placki. poszlam z nia do lekarza i przepisali mi kolejny krem, ktory nie dziala. jak spytalam lekarki czy robia test na nietolerancje laktozy albo skaze bialkowa, to mi powiedziala, ze jej nie zrobia bo nie ma tych plam na glowie. no i wykrakala i ma na glowie, za uszami i szyi 😞 wyc mi sie chce jak ja widze golutka...

Nusia dzięki 🙂 rzadko słyszę, że do mamy podobny 😘
To teraz zrobi małej test, nie daj się wygonić. Mały od mojej koleżanki ma skazę i całą buźkę w placka i szyjkę, też ją lekarka na razie olewa, a bidulek wygląda strasznie 😞
Miłosz ma czasami takie suche liszajki (ale to nie to samo) i pomaga oliatum krem
Oklaski dla Marylki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂
Ja tylko zameldowac się wpadłam po kilku dniach.
Skorzystaliśmy z wolnego Adama i wyskoczyliśmy za miasto. A że Majuchna ma od wczoraj ma jakieś gorsze dni -chyba skok bo jest nie do wytrzymania (tylko na rączkach i nawet nie ma mowy o żadnym innym kompromisie) to ja padam na pysk i idę spać

spokojnej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak to sama przejdź na mleko dla dzieci ze skazą, bo się mała wykończy, albo to hipoalergiczne jak nie będą chcieli zrobić badań, a prywatnie takie badanie jest drogie? 😞 biedna Marylka.

Promyczek dzięki 🙂 mama ma rację, bo czytałam, że inne dziewczyny też właśnie miały przykaz od lekarza, żeby wtedy dziecko jak najwięcej jadło potraw mięsnych itd. bo ma dużo białek, tak samo warzyw. Wiesz znowu ostatnio wypiła mleko 🙂 znowu z miśkiem, ale jestem z niej dumna jak na razie ma wypite 360ml mleka i ok. 30ml herbaty 🙂 jeszcze jeden raz może z kaszką i jakoś to będzie.. za długo rano śpi ostatnimi czasy nawet do 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...