Skocz do zawartości

Stycznióweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

A teraz napiszę wam nr 100lecia 🙂 zjadła mleko jakoś tak niechętnie może z 90ml 🙂 no i wzięłam ją do łóżka do przebrania położyłam na brzuch żeby sobie odbiła (ale bez pampersa) no i z powrotem kładę ją na plecy i zaczynam całować.. i coś mi tu nie grało, bo był dziwny zapach patrzę w dół a ona cała obsrana i koc.. 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 nogi, brzuch wszystko w kupie.. że ja tego nie zauważyłam 😲 🙃 😁 to musiałam ją wykąpać, a teraz nie chce szczur jeden spać. Jeszcze szlafrok sobie wybrudziłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kasia_m

    2553

  • kolo177_m

    2993

  • HONORATKA_m

    2177

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A wczoraj rano zrobiła kupsko, pod wieczór zrobiła wielkie i jeszcze teraz.. gdzie ona to wszystko trzyma 😉 wczoraj zjadła 500ml także się cieszę 🤪

Asiu a ile mleka pije SOnia aktualnie? 🙂

Kupiłam jej wczoraj warzywa z indykiem i jagnięcinę z kaszą. Ciekawe czy jej posmakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
A wczoraj rano zrobiła kupsko, pod wieczór zrobiła wielkie i jeszcze teraz.. gdzie ona to wszystko trzyma 😉 wczoraj zjadła 500ml także się cieszę 🤪

Asiu a ile mleka pije SOnia aktualnie? 🙂

Kupiłam jej wczoraj warzywa z indykiem i jagnięcinę z kaszą. Ciekawe czy jej posmakuje.
Blue wczoraj wypiła 520 😞plus zupka i deserek banan bo jabłka nie ruszy 😞z niczym 😞a rano zostawiłam ja na rożku niech pofika poszłam sie ubrać a ona nasrała chyba tone na rożek i sie wymazała normalnie szok!!!!!!!!!!!!a teraz wrzeszczy i jak ja nie mam mieć doła 😠 😞ja już bym jej dała coś z mięskiem ale jeszcze chyba poczekam z tydzień ide bo sie zadrze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze moja jest tak leniwa - ani z plecow na brzuch ani z brzucha na plecy. ledwo co na boki sie przekreca. ale za to siedzi skubana jak stara 🤪 tylko trzeba ja lekko pod pachami podtrzymac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
promyczek1981 napisał(a):
Jak zwykle za późno dotarłam 😞 😞 😞
Wrzucę Wam jeszcze filmik 🙂 Takie numery nam Tosia od kilku dni wywija 🙂
https://picasaweb.google.com/lh/photo/rXNi3laILbZwVBJK62dVTovWvALE7zGiEEbV1H8Yeg0?feat=directlink
Do przeczytania jutro(mam nadzieje) 🙂

Olu jak Tośka Ci ślicznie siedzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lachony 🙂
moją jak pociągnę za rączki to też siedzi, ale muszę ja trzymać wtedy tak się rozgląda z zainteresowaniem 🙂 my po chrzcinach chcemy kupić to krzesełko bo w leżaczku głupio się karmi 🙂
Tosia super zjada posiłki hehe aż uszka jej się trzęsą 😉
ja po tej marchewce teraz modlę się o kupę hehe bo w sobotę była ostatni raz 🙃 także ze 2 dni jej jeszcze daje. Bo wczoraj to wypierdziała takiego pomarańczowego srutka hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja karmię Małą w foteliku samochodowym bo nie mam ani leżaczka ani krzesełka 😉 ale na nowe mieszkanie już będziemy mieli krzesełko tylko pewnie jakies lipne bo od Adama siostry... no ale trudno, najwyżej później kupimy sobie sami nowe 😉 bo to będzie po jej córeczce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu to moja je podobnie 🙂 tyle, że częściej po 400ml. Dałam jej teraz kaszkę wypiła prawie całą z łyżeczką glutenu jeszcze i wszystko zwymiotowała 😮 znowu tak wulgarnie chlustająco pod ciśnieniem, że poszło też jej przez nos.. a piła normalnie 😉 bez wielkich scen.. ja już normalnie mam doła 😞 ona ma jakiś niewyjaśniony wstręt do mleka, to po tych rzygach dałam jej pół słoiczka obiadku i trochę deserku oczywiście zjadła 😉 tym razem z mięsem indyka i poszła spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
Asiu to moja je podobnie 🙂 tyle, że częściej po 400ml. Dałam jej teraz kaszkę wypiła prawie całą z łyżeczką glutenu jeszcze i wszystko zwymiotowała 😮 znowu tak wulgarnie chlustająco pod ciśnieniem, że poszło też jej przez nos.. a piła normalnie 😉 bez wielkich scen.. ja już normalnie mam doła 😞 ona ma jakiś niewyjaśniony wstręt do mleka, to po tych rzygach dałam jej pół słoiczka obiadku i trochę deserku oczywiście zjadła 😉 tym razem z mięsem indyka i poszła spać.

a może Ona po glutenie wymiotuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asiu to moja je podobnie 🙂 tyle, że częściej po 400ml. Dałam jej teraz kaszkę wypiła prawie całą z łyżeczką glutenu jeszcze i wszystko zwymiotowała 😮 znowu tak wulgarnie chlustająco pod ciśnieniem, że poszło też jej przez nos.. a piła normalnie 😉 bez wielkich scen.. ja już normalnie mam doła 😞 ona ma jakiś niewyjaśniony wstręt do mleka, to po tych rzygach dałam jej pół słoiczka obiadku i trochę deserku oczywiście zjadła 😉 tym razem z mięsem indyka i poszła spać.

a może Ona po glutenie wymiotuje?


Nie po glutenie 😁 ona chyba nie chce kaszki już jeść 🙂 bo wcześniej też już raz wszystko zwymiotowała. Ona jak się naje robi odruch wymiotny i zaczyna chlustać, że aż się dławi, po samym mleku tak nie robi. A ja mam kupione 2 kaszki i otwarte sorry 3 bo jeszcze gluten haha nie wiem czy go teraz podać znowu czy jutro go wtłoczyć do zupki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Blue napisał(a):
kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Asiu to moja je podobnie 🙂 tyle, że częściej po 400ml. Dałam jej teraz kaszkę wypiła prawie całą z łyżeczką glutenu jeszcze i wszystko zwymiotowała 😮 znowu tak wulgarnie chlustająco pod ciśnieniem, że poszło też jej przez nos.. a piła normalnie 😉 bez wielkich scen.. ja już normalnie mam doła 😞 ona ma jakiś niewyjaśniony wstręt do mleka, to po tych rzygach dałam jej pół słoiczka obiadku i trochę deserku oczywiście zjadła 😉 tym razem z mięsem indyka i poszła spać.

a może Ona po glutenie wymiotuje?


Nie po glutenie 😁 ona chyba nie chce kaszki już jeść 🙂 bo wcześniej też już raz wszystko zwymiotowała. Ona jak się naje robi odruch wymiotny i zaczyna chlustać, że aż się dławi, po samym mleku tak nie robi. A ja mam kupione 2 kaszki i otwarte sorry 3 bo jeszcze gluten haha nie wiem czy go teraz podać znowu czy jutro go wtłoczyć do zupki.

acha... 😉 lepiej jutro go do zupki daj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
Blue napisał(a):
Tyle, że kaszka manna ma trochę lepszy smak tak mi się wydaje niż te błyskawiczne,.

no a co zrobisz jak kupisz kolejna i Ona nie bedzie chciała? 😜 tylko e manna to grosze kosztuje 😉


Ja już kupiłam kaszkę manną Nestle z glutenem, ale bez gotowania 🙂 i sam zapach na sucho jest lepszy, ale ona kosztowała JEDYNE 10ZŁ buahaha za 250g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To krzesło mi się podoba http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-angielski-model-2gratisy-i1656659307.html

bo ma regulację oparcia, a inne także bardzo ładnie i tańsze nie mają tego, a to różnie z moją bywa, więc wolę mieć już tą funkcję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...