Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jest słodziutka Maju 😉 widze,że teraz do niej szepczesz xD i dobrze ,żeby nie mówiła tylko w swoim wysokim C 😁

U nas weekend zaczął się pochmurno, do tego Maksior coś marudek dziś, miałczy i miałczy, nie wiadomo o co mu chodzi 🤢
Zapowiada się cięęęężka sobota , Wam mamusie życzę oczywiście lekkiej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam

I gdzie ta piękna polska jesien jak to zapowiadali ehh wierzyc prognozom pogody

Maja, Michasia jest urocza ja bym juz zapisywala na jakies lekcje spiewu w przyszlosci bedzie moze piosenkarka

Megan gratulacja dla Marcelka

Moj len i moze z dwa razy sie przewrocic ale z brzucha na plecy a odwrotnie to cos pobuje ale robi sie od razu czerwony i ryk

Nio a my po obiadku i tniemy komarka dzis Oskarek zaliczyl swoja 1 zupke warzywna 🙂 ale mu smakowala nio i widac ze juz coraz lepeij idzie mu jedzenie lyzeczka wkoncu mama sie nameczyla i ugotowala sloiczek stoi na wypadek gdyby mamie sie nie chcialo gotowac nio i upragnione 4 miesiace

a tu zdjecia z obiadku patrzyl sie na babcie i dziadka zamiast na mame ktora robila zdjecia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/507/pa291464.jpg/][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8249/pa291464.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo gratulacje Darka 4romiesięcznicy 😉 widzę,że Oskarek je z takim zapałem jak i Maksior 🙂

My dziś na śniadanko wciągnęliśmy kaszkę mleczno-ryżową z jabłkami, poszło gładko, jutro może spróbuję gruszkę wreszcie , bo tak już dość długo nic nowego nie wprowadzałam tylko wokół marchewki, ziemniaka i jabłuszka wszystko się kręci 🙂

Maju oby to była pogoda 🤢 bo inaczej da mi wycisk, a ja wciąż osłabiona, niedospana, przynajmniej staram się jeść względnie regularnie .

Zmykam, mąż robi drugie ja muszę zupkę machnąć, no i dziś mojego lubego coś chwyciło i robi pełnoziarnisty chleb...ehh w sumie pierwszy raz piecze, to niech piecze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

u nas piękna złota jesień. Ciepło i słonecznie.

darka buziaki dla Oskarka z okazji msc. Pięknie wcina zupkę.

majaCh Zuzulek słodka jest!
A to nosidełko co poleca megan to ja również. Kupiliśmy takie chrześniakowi i rodzice są mega zadowoleni.

megan gratulację dla Marcelka :*

Kinia czy mogę dać Lence jabuszko? Po marchewce nic jej nie jest. Bo nie wiem jak to jest z tymi deserami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tedi mozesz sprubowac dac jabluszko ja juz nawet dlaam bananka i jak widzisz po bananku mojemu nic nie jest robi ladne zolty kupki a jablko zgroza panska bo od razu wychodza zielone po dzisiejszej zupce kupka juz tez sie pojawila i byla takze normalna dzisija tez dalam malemu soczek winogrona, malina i dzika roza skoro herbatke ma z malina i dzika roza pychotka jak dla mnie to czemu by nie soczek choc nie jest taki dobry jak herbatka hehe dla mnie oczywiscie naszym maluchom to chyba narazie obojetne jaki smak sie da

A co do tych herbatek nie wiem z czego macie bo ja dotychczas wszystkie ziolowe mialam z hipp a jablko z melisa pokusilam sie na bobovite nio i jak zobaczylam ze malina z dzika roza z bobovity jest po 5 m-cu a z hippa po 4 to zglupialam i kupilam z hippa 🙂

O ale super nosidelko z takim zadaszenie jakby nio i jest do 13kg ja mam pozyczone z chichoco i jeest do 9kg ale szczerze bardzije bylo mi potrzebne we wrzesniu gdzie ja teraz wezme to dziekco na taki wiatr nio coz polezy do czasu az maly bedzie miec 9kg i oddam spowrotem nio chyba ze jakims dziwnym cudem sie przyda po buszownaiu po sklepach 🙂ja sie w tym dziwnie czuje szczerze mowiac

kinia gratuluje talentu meza nie kazdy ma smykalke do pieczenia ja sie przyznam bez bicia nie cierpie piec i nawet glupi biszkopt mi nie wychodzi

Jaa chce slonce oklamali mnie mialo byc slonecznie a na dworze jest brrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytko chętnie bym się wybrała ehh ... ja już doła łapie ani do fryzjera nie trafiłam,ani sobie na dawkę uv w solarce nie poszłam, znajomych zostawiłam w stolicy i tak tkwię w martwym punkcie a psycha siada coraz bardziej 🤢 co do jabłuszka, ja daję tylko soczek i kaszki, ze słoiczka nie daję bo tam dodają potencjalny alergen bo sok cytrynowy (by jabłka nie ciemniały) , dziś Hipp przysłał mi paczkę...heh , dostałam książeczkę w której wprost oznaczają produkty z potencjalnym alergenem, nawet od 4 miecha i wyszczególnili które mają sok z cytryny, które mleko które czekoladę i gluten i w ten sposób mam w tabelce wszystko posegregowane 🙂 ja za jakieś 2 tygodnie kupię w sklepie ekologicznym marchewki i jabłka i dam takie zwykłe 🙂

Emilia gratulejszyn 3miesięcznicy Natalki 😁 a Tobie cierpliwości do męża 😉

Dzień jakoś minął, ale tylko jakoś, Maksior niby przyspał 3h ale poza tym marudzi ,płacze jak opętany i nie wiadomo o co mu biega 🤨 brzuszek nie boli, choć kupki nie było od przed wczoraj i to najpewniej problem, co prawda kupki są perfekcyjnej konsystencji... ehh pewnie jak już się uda to wszystkim ulży ..
Lecim do kąpieli, w razie czego dobrej nocy Mamusie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Widzę że mały ruch na forum 🤢 pewnie korzystacie z pięknej pogody 🙃 ja od wczoraj walczę z migreną i dopiero teraz przechodzi masakra jakaś 😞

emilia1 i darka buziaki dla waszych skarbów 😘

tedit26 jej za późno odczytałam bo też bym się wybrała 😜

MajaCh fajnie sobie gadacie 😜

Jutro jedziemy na dwa dni do Kielc do znajomych którym córeczka urodziła się 1 października 3770g wiec ciekawa jestem jaka różnica będzie miedzy nią a Lenką 🙃 Już nas spakowałam bo wyjeżdżamy rano 🙂

Kochane spokojnej nocy i udanego weekendu 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

O jaaa... Dawno mnie nie było 🙂

Megan
kochana pocieszę Cię! Mój Olo też uwielbia jeść gdy mama tańczy po pokoju, a gacie spadają z dupska 🤪 Momentami cierpliwość tracę ☺️ A dziś dał cycom taki wycisk,że zostały z nich doszczętne flaki... Wyżarł mleko z magazynów 🙃

Poza tym chciałam wrócić do wyników Bratówki. Co się okazało jej wynik został pomylony, ale gdzie- nie wiemy. W każdym bądź razie jest w grupie ryzyka, gdyż nigdy nie miała z bakterią do czynienia... I dzięki Bogu,że tak się skończyło.

Edytko ja chcę z Tobą!!! Za dwa tyg. dopiero ruszam na mały balet 🙃 Tylko nie wiem jak mój bar mleczny będzie się zachowywał... Laktator ze sobą wezmę 😉 😁

Emiluś
zdrówka dla Natalci!!! 😘 Przeszedł już złoch na ślubnego? 🙂 Tak już jest, niestety... Kochany- sianem wypchany, kijem podparty i gówno warty 🙂 Jestem za męskim Zoo 😉

Darka
marchewa Niuńciowi smakowała 🙃 Najlepszego dla Oskarka 😘

AnjaP to się porobiło 🥴 Malutka się nacierpi...
A tak na marginesie, na Twoich fotkach widziałam,że moczysz Małej uszka w wodzie. Nie boisz się,że przez to może stawać się bardziej podatna na zapalenie? ☺️ Zaznaczam,że tylko pytam 🙂 W Pytaniu na śniadanie mówili o tym ostatnio i tak mi się na myśl nasunęło... Ja Olkowi staram się nie zamaczać uchalków, wolę wytrzeć wilgotną pieluszką.

Jutro ruszamy na urodzinki do mojej Chrześnicy 🙂 Zabalujemy przy Picoloooo 🤪 Biba jak ta la la 😉

Spokojnej nocki 🙂
Ps. Alechandro zaczyna przesypiać nocki 🙂 Budzi się tylko raz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny!
Jak minela nocka?U nas ok Blanka obudzila sie dzis tylko raz,ale dodalam jej do mleka kleik ryzowy.
MajaChjak Wam minela nocka?mala nie krzyczala za cycusiem i jak Twoja mleczarnia?
Teditale super ze bylas na baletach 🙂udana impra?
Emiliaja tez nie lubie pisac o zwadach z mezem,bo nie lubie sie z nim kłócic..
Kiniato u Was sa sklepy ekologiczne,napisz drogo tam jest?Kiniu ja tez juz pare lat mieszkam w nowym miejscu,ja wogule nie widuje swoich starych znajomych ani rodziny bo oni sa na Śląsku a ja w Zachodnioporskim.Jest tu ze mna tylko mama moja.A tak poznalam wielu nowych ludzi tutaj no i meza 🙂Kiniu zapisz sie na jakis kurs,czy kolo hobbistyczne i tam moze poznasz jakies ciekawe kolezanki 🙂A moze zapytaj meza o zony od kolegi ktoregos i zaproscie do siebie,ja tak pozanalam wlasnie zone od kolegi meza mojego z pracy i przyjaznimy sie juz pare lat.Porozmawiaj z mezem 😁
Emilia i Darkajak ten czas leci a dzieciaki rosna.Ja widze jak moja kruszyna pcha sie do siadania..ale to daleka droga jeszcze tyle ze ona jeszcze o tym nie wie 🙃No i wydaje mi sie ze chyba zabki powoli napieraja bo bardzo marudna i pcha wszystko do buzi.Jak sadzicie??Ok lece sniadnko robic bo starsza cora glodna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂


u nas też nocka super , mała zasnęła o 21 🙂 i obudziła się o 2,30 i o 7,20 także fajnie 🙂


Emiluś tak pogodziłam się z mężem, ale złość została 😞 😉


MajaCh gratuluje butli 🙂 a jak twoje cycuszki 😉


Ramonka napisz proszę ile ty dałaś kleiku na ile mleka i jaki smoczek 🙂


No nic miłej niedzieli życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kobitki
u nas nocka rewelka 🤪 od 21 do 7:30 🙃 oby jak najczęściej ^^
Dziś malec zjadł gruszeczkę i zobaczymy, smakowało równie bardzo co marcheweczka,ale od wczoraj coś nas twardawa kupka męczy także dziś już był grany soczek z jabłuszka na rozluźnienie 🙂

Ramonka my też zachodniopomorskie 🤪 a korzenie ze stolicy, tam wszyscy zostali. No żony kumpli męża ...hmm sama nie wiem, moje kochanie ma tak specyficzny gust w doborze znajomych, rzadko się niestety dogaduje "głębiej" niż czyste koleżeństwo i poprawne relacje . Po prostu to nie moja bajka i poziom żartu, tematy rozmów ... także do tej pory nie trafiłam na nikogo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cycuchy mala wlasnie spija, napewno juz nie mam nic we krwi wiec luz....chyba 😜 w kazdym razie malej nic sie nie dzieje a ja powaznie zastanawiam sie jak ja calkiem na butle przerzucic, tak mi jej szkoda jak o tym pomysle, a z drugirj strony.....no juz bym chciala miec dla siebie swoje cyce 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
nio u nas pogoda robi nas w maliny 2 dni ladie jeden brzydko i dzis doczekalam sie sloneczka spacerke popoludniu a potme zakupy bo lodowka swieci pustkami na sniadanie to tylko ser i dzem zostal hehe

Tedi i jak po baletach?ja jak narazie bylam tylko raz bez mojego na randce z M

Maja super ze michasi butelka rownie smakowala jak twoje cycuchy

My po obiadku jak zwykle smakowalo mojemu krolewiczowi nawet mamie smakuje taka papka nie ma to jak gotowane swoje sloiczek stoi i chyba jutro bede musiala podac bo skoro M przyjedzie to nie bede miala czasu gotowac jeszcze 2 obiadu nio i teraz wkoncu tniemy komarka a jesli chodzi o noc to jestem w szoku od 21 do 8 po zmieanie czasu bo tak bylo by do 9 to maly i tak przespal 12h bo czas sie cofnol

Ja sie wyprowadzam na wiosne od rodzicow tak z M ustalilismy do miasta i tu sie najbardzije boje bo skoro 20 lat spedzilam na zadupiu a teraz do wielkiego miasta pod Malopolske ja sie chyba nie nadam do miasta

Aaa wiecie co mi kuzynka pokazala miseczke z podgrzewanym dnem jest na allegro za 21 ale dupa bo tylko bialo pomaranczowy kolor albo ja kupie albo poczkema na inne kolorki nio i obczailkam gryzak do ktorego sie jedzenie wklada czego to dla naszych maluchow nie wymysla a jak narazie to buszuje po allegro za kombinezonem na zime

No to teraz ja lece na obiad dopoki krolewicz spi to zjem w spokoju

Milej niedzieli mamuski sloneczka i udanych spacerkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
emilaeem , ja tak szybko napisze bo nie mam zbytnio czasu> Adamowi nie maczylam uszu bo babcie mnie tez straszyły co by uszu nie moczyć bo zapalenie i tym podobne, mały mimo to chorował, a mala na drugi dzień w szpitalu po uszy została zanurzona po uszy w wodzie , moja mame az pracie krzyczec nie zaczęła i się zapytałam czy można moczyć uszka, a oni ze tak i zaraz pokarzą jak mam je czyścic i suszyć je po kąpieli ,robię taka codziennie

zaPOMNIalam wam jeszcze wspomniec ze malej ze przy tym jeszcze ząbki idą,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...