Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A my po spacerku, super było!! Prószy śnieżek, mróz -1 i na dworze wygląda jak w bajce 🙂 🙂

A co do tych obrotów z brzuszka na plecki to mi się zdaje, że na taki prawidłowy, świadomy obrót jeszcze przyjdzie czas. A póki co są to przypadkowe obroty i np m oja pediatra powiedziała, że to nic niepokojącego, jak maluch już teraz przypadkowo się obróci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
U nas ok rozpakowujemy kolejne zwiateczne podarki!!

Pani pochwalila Laure ze super cwiczy i jest najgrzeczniejszym najmniej marudnym dzieckiem jakie prowadzi
Rozwija sie prawidlowo, adekwatnie do wieku, podpór na przedramionach idealnie 🙂 🙂 🙂


no i super 🙂gratulacje 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
U nas ok rozpakowujemy kolejne zwiateczne podarki!!

Pani pochwalila Laure ze super cwiczy i jest najgrzeczniejszym najmniej marudnym dzieckiem jakie prowadzi
Rozwija sie prawidlowo, adekwatnie do wieku, podpór na przedramionach idealnie 🙂 🙂 🙂



no i super 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Louisedg napisał(a):
U nas ok rozpakowujemy kolejne zwiateczne podarki!!

Pani pochwalila Laure ze super cwiczy i jest najgrzeczniejszym najmniej marudnym dzieckiem jakie prowadzi
Rozwija sie prawidlowo, adekwatnie do wieku, podpór na przedramionach idealnie 🙂 🙂 🙂


no i super 🙂gratulacje 😘



😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerku 🙂
Dziecię bawi się w łóżeczku a mama korzysta z chwili 😎

Mama mi sie dopiero dzisiaj przyznała że po porodzie rozmawiała z oddziałową i faktycznie byłam w 42 tygodniu ciązy a w papierach mi napisali 41! Że za długo Hania było w brzuchu stąd już białe rączki,smółka i nie wiem co jeszcze 😞 Dlatego tylu lekarzy koło mnie latało podczas porodu i dawano mi jakieś dodatkowe zastrzyki. Wszystko przez tego pier**** lekarza do którego chodziłam,tak mnie potraktował.
Teraz mojego kuzyna żona do niego chodzi,jest w 6 tyg ciazy i na podtrzymaniu,ciaza za szybko sie rozwija i nie wiadomo jeszcze gdzie jest zarodek umiejscowiony i tez chodzi do tego samego lekarza do którego ja chodziłam. Od razu jej odradziłam.
Jeszcze dzisja przysiade na dłuzej przed pc i wystawie mu opinie 😠
Nie wiem co bym mu zrobiła gdyby stalo sie cos mojej dziecinie 😞
Gnój jeden brał stówe za kazda wizyte i ja musialam mu pytania zadawac zeby wiedziec jak sie rozwija moje dziecko bo ten tylko powtarzal jedno i to samo "ciaza rozwija sie prawidlowo,prosze przyjsc za miesiac" 😠
Ide robic obiad 😮 &*^%$##@##****^%#%$^&^(P)*&^%$%^^&&(*$$#$%^&* !!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
My po spacerku 🙂
Dziecię bawi się w łóżeczku a mama korzysta z chwili 😎

Mama mi sie dopiero dzisiaj przyznała że po porodzie rozmawiała z oddziałową i faktycznie byłam w 42 tygodniu ciązy a w papierach mi napisali 41! Że za długo Hania było w brzuchu stąd już białe rączki,smółka i nie wiem co jeszcze 😞 Dlatego tylu lekarzy koło mnie latało podczas porodu i dawano mi jakieś dodatkowe zastrzyki. Wszystko przez tego pier**** lekarza do którego chodziłam,tak mnie potraktował.
Teraz mojego kuzyna żona do niego chodzi,jest w 6 tyg ciazy i na podtrzymaniu,ciaza za szybko sie rozwija i nie wiadomo jeszcze gdzie jest zarodek umiejscowiony i tez chodzi do tego samego lekarza do którego ja chodziłam. Od razu jej odradziłam.
Jeszcze dzisja przysiade na dłuzej przed pc i wystawie mu opinie 😠
Nie wiem co bym mu zrobiła gdyby stalo sie cos mojej dziecinie 😞
Gnój jeden brała stówe za kazda wizyte i ja musialam mu pytania zadawac zeby wiedziec jak sie rozwija moje dziecko bo ten tylko powtarzal jedno i to samo "ciaza rozwija sie prawidlowo,prosze przyjsc za miesiac" 😠
Ide robic obiad 😮 &*^%$##@##****^%#%$^&^(P)*&^%$%^^&&(*$$#$%^&* !!!!!


No co za gnój z tego lekarza! Konował następny!!!!!!!
Najważniejsze, że dobrze się wszystko skończyło...ale nie dziwię się, że się wkurzyłaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
My po spacerku 🙂
Dziecię bawi się w łóżeczku a mama korzysta z chwili 😎

Mama mi sie dopiero dzisiaj przyznała że po porodzie rozmawiała z oddziałową i faktycznie byłam w 42 tygodniu ciązy a w papierach mi napisali 41! Że za długo Hania było w brzuchu stąd już białe rączki,smółka i nie wiem co jeszcze 😞 Dlatego tylu lekarzy koło mnie latało podczas porodu i dawano mi jakieś dodatkowe zastrzyki. Wszystko przez tego pier**** lekarza do którego chodziłam,tak mnie potraktował.
Teraz mojego kuzyna żona do niego chodzi,jest w 6 tyg ciazy i na podtrzymaniu,ciaza za szybko sie rozwija i nie wiadomo jeszcze gdzie jest zarodek umiejscowiony i tez chodzi do tego samego lekarza do którego ja chodziłam. Od razu jej odradziłam.
Jeszcze dzisja przysiade na dłuzej przed pc i wystawie mu opinie 😠
Nie wiem co bym mu zrobiła gdyby stalo sie cos mojej dziecinie 😞
Gnój jeden brał stówe za kazda wizyte i ja musialam mu pytania zadawac zeby wiedziec jak sie rozwija moje dziecko bo ten tylko powtarzal jedno i to samo "ciaza rozwija sie prawidlowo,prosze przyjsc za miesiac" 😠
Ide robic obiad 😮 &*^%$##@##****^%#%$^&^(P)*&^%$%^^&&(*$$#$%^&* !!!!!


i to jest wlasnie takie beznadziejne,ze czlowiek uwazal tego nie robil ,tamtego; martwil sie , leczyl; a tu moze sie stac cos niezaleznego od nas
najwazniejsze ze z Hania git 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
A my po spacerku, super było!! Prószy śnieżek, mróz -1 i na dworze wygląda jak w bajce 🙂 🙂

A co do tych obrotów z brzuszka na plecki to mi się zdaje, że na taki prawidłowy, świadomy obrót jeszcze przyjdzie czas. A póki co są to przypadkowe obroty i np m oja pediatra powiedziała, że to nic niepokojącego, jak maluch już teraz przypadkowo się obróci.

mi to samo pediatra powiedziala. poza tym zuzia lubi lezec na brzuskzu, caly czas glowke ladnie trzyma 🙂 ba- nawet, keidy ja miziam dlugo po pleckach jak tak lezy, potrafi zasnac na brzuszku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
dla uspokojenia sumienia podpytalam rehabilitantke dzis - i zdecydowanie obrot z brzucha naplecy duuuuuuzo za wczesnie jest nieprawidlowoscia i swoiadczy o niestabilnisci podporu ne rekach lub zwiekszonym napieciu i odginaniu do tylu
tylko info

dla mnei to troche dziwne, ze mowi ze "duuuuuuzo za wczesnie" bo nawet na tej naszej stronie donosnei rozwoju mowia ze w 4 miesiacu dziecko swiadomie moze zaczac sie obracac. oczywiscie nie ma reguly.
http://www.mamazone.pl/kalendarz-rozwoju-niemowlaka/miesiac-2.aspx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oto braciszek !
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.toytalk.co.uk/wp-content/uploads/2010/06/Roby.jpg&imgrefurl=http://www.toytalk.co.uk/2010/06/best-dolls.html&h=522&w=600&sz=145&tbnid=OzZsxdrXUBzcOM:&tbnh=90&tbnw=103&prev=/search%3Fq%3Droby%2Bsmoby%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q=roby+smoby&docid=4GZ7BEs4vIFt2M&sa=X&ei=TjvzTtHdHs_Usgbtnu3rDw&ved=0CD4Q9QEwAg&dur=268
http://www.toytalk.co.uk/2006/06/hello_dolly.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...