Skocz do zawartości

Nocny problem | Forum dla mam


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie Mamusie,
część z Was zapewne zauważyła, że trwa kampania edukacyjna dotycząca zjawiska moczenia nocnego dzieci. Celem akcji jest podjęcie tematu moczenia nocnego, tematu trudnego często traktowanego w naszym społeczeństwie jako temat tabu.
Czy wiecie , ze 15-20% 5-latków moczy sie w nocy, a w grupie 10-latków problem występuje u niemal 10%? W większości przypadków mamy do czynienia z niedojrzałym układem moczowym u dzieci, a wiec z problemem tymczasowym, który całkowicie znika. Moczenie nocne u dzieci jest zatem powszechniejsze niż sobie wyobrażamy.
Zachęcam Was do zadawania pytań, dzielenia się własnymi doświadczeniami, wątpliwościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
Witam, 1 raz na tym forum. Rzeczywiście problem dość powszechny a tak o nim się niestety mało mówi.Moje dzieci też to przechodziły i na całe szczęście już po wszystkim.Ale nie powiem jak nic o tym nie wiedziałam to strasznie to przeżywałam ,a nie wspomnę już o moich dzieciach, które były zestresowane cała sytuacją. Pytałam się mam w przedszkolu czy maja podobne problemy, ale żadna się nie przyznała, a założę się ,że ich dzieci też się moczyły. Jeśli wasze dzieci moczą się idźcie na początek do lekarza żeby się upewnić że wszystko jest dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...