Skocz do zawartości

Viburcol | Forum dla mam


chacha_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witajcie. Podajecie swoim maluszkom Viburcol? Ja przy dwójce swoich dzieci go stosowałam po szczepieniach, kiedy były bardzo niespokojne i bardzo zdenerwowane. To bardzo dobre czopki ziołowe. Coś się ostatnio stało, że nie można go kupić normalnie tylko jest potrzebna recepta. Czy można środki homeopatyczne sprzedawać na receptę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chacha ja rowniez stosowalam viburcol przy mojej corce i wiele razy nam pomogl 🙂A jest na recepte,bo :
""Pragniemy poinformować, że w wyniku unijnych zmian rejestracyjnych, które zostały przeprowadzone w Polsce, doszło do zmiany statusu leku ViburcolŸ.
Obecnie lek nosi nazwę ViburcolŸ compositum i jest wydawany wyłącznie z przepisu lekarza.
Dotychczas znany i stosowany ViburcolŸ N ma taki sam skład jakościowy jak ViburcolŸ compositum. Przez najbliższe dwa-trzy miesiące na rynku będą obecne obydwie formy leku - ViburcolŸ N (lek OTC) oraz ViburcolŸ compositum (lek Rp).
Do czasu wyprzedaży leku ViburcolŸ N jest możliwe wydanie leku ViburcolŸ N, gdy pacjentowi zostanie przepisany przez lekarza ViburcolŸ compositum.
Po wyprzedaży ViburcolŸ N, na rynku zostanie tylko ViburcolŸ compositum o statusie leku Rp (wyłącznie z przepisu lekarza)."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mi lekarka w Polsce też przepisała dla Ali te czopki były wtedy jeszcze bez recepty. Rzeczywiście troszkę Ale uspokoił ale zaaplikowałam go raz i nigdy więcej nie dam Ali nic w czopku ponieważ było to dla Alusi bardzo nieprzyjemne i wolę dać Jej jakiś syrop 🙂 Poza tym dorośli nie lubią czopków a co tu mówić o malutki dziecku 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aha czyli wypowiadać na forum można się po przekroczeniu 100 postów, których nie ma jak zrobić bo wcześniejsze wypowiedzi zostaną potraktowane jak spam 😁 żal mi tego forum z takimi użytkownikami.


a jeśli wy cięzkie dzieci nie wiecie co to jest **** a nie chcecie pomóc w petycji która jest jak najbardziej słuszna to się nie wypowiadajcie.

użytkownik zablokowany.
Administracja serwisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okruch napisał(a):
aha czyli wypowiadać na forum można się po przekroczeniu 100 postów, których nie ma jak zrobić bo wcześniejsze wypowiedzi zostaną potraktowane jak spam 😁 żal mi tego forum z takimi użytkownikami.


a jeśli wy cięzkie dzieci nie wiecie co to jest Viburcol a nie chcecie pomóc w petycji która jest jak najbardziej słuszna to się nie wypowiadajcie
gratulacje tylko skoro interesują cie dzieci i forum czemu nie wypowiesz się w innych dziedzinach 🙂 tylko akurat tego leku czyżby reklama farmaceutyczna??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sweety napisał(a):
Ostatnio slodycze teraz leki ciekawe co zaraz zaczna reklamowac
Jednak to prawda ze nowe konta zakladajace nowe watki sa oszustami albo firmami reklamujacymi swoje produkty

a widzisz!
To mnie trochę naprowadziłaś. Muszę wprowadzić automat kontrolujący zakładanie nowych wątków przez świeżych userów.
Dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusie
admin napisał(a):
sweety napisał(a):
Ostatnio slodycze teraz leki ciekawe co zaraz zaczna reklamowac
Jednak to prawda ze nowe konta zakladajace nowe watki sa oszustami albo firmami reklamujacymi swoje produkty

a widzisz!
To mnie trochę naprowadziłaś. Muszę wprowadzić automat kontrolujący zakładanie nowych wątków przez świeżych userów.
Dzięki 🙂


prosze bardzo sluze pomoca 😉
a tak powaznie to byl jakis jeszcze watek podobny na brzuszku tez cos sie znajdzie
ale nie pamietam jaki temat watku ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...