Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

u nas to samo, zeby Zuzia wspominala tak jak my 🙂 Monia my tez wychodzilysmy gwiazdki wypatrywac, a i jeszcze Sw.P. babcia mowila,ze w Wigilie jak uslyszymy jak pies wyje to z tej strony bedziemy mialy meza 😁 szczerze nie pamietam,z ktorej moj mial byc 🙃
i moj tata dom przystraja co roku i ogrod i balkon lampkami , to takie fajne. taaak i zapach pomaranczy !!! ja juz kupilam 🙂 i u nas jeszcze orzechy byly laskowe!!! w sumie to babcia zawsze je wyciagala i kladla pod choinka 🙂 kurde.......to fajne..... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No orzechy tez byly obowiazkowe,tylko u nas wloskie 🙂I rodzinne strojenie choinki 😁 I jeszcze robienie lancuchow na choinke i wieszanie cukierkow na choince 😁 Pamietam jak z siostra po tajniaku je zjadalysmy i same papierki wisialy hehe...ehhh ale to byly czasy 😁 Czlowiek mial malo,ale byl szczesliwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe Vanesska jaka rozesmiana 🙂 Monia u nas tez cuksy na choinke, a kiedys mielismy psa wyzla Aza sie wabila i kradla cukierki!!!!! kladla sie pod choinka i te co byly na dole to same papierki wisialy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale się świątecznie zrobiło 🙂 U mnie zawsze jest podobnie jak u nusi , najpierw do jednej babci,a później do drugiej 😉
A u babci zawsze na choince więcej cukierków jak bombek 😉
A co do potraw to zawsze :
Karp
Rybka po grecku
Śledzie w cebulce z olejem
Kutia
Kapustka z grzybami
Pierogi pieczone z grzybami,makiem i babcia zawsze robiła jeden z cebulą ,żeby ktoś trafił hehe
Sałatka warzywna
Barszczyk z uszkami
U jednej babci zawsze kompot z suszonych owoców!
🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak was czytam,to az sie glodna zrobilam 😁 Moje dziecko uwielbia mandarnki.Jak je widzi to az sie trzesie 😁 😁 Przed chwila zjadla ponad pol 😁 Obieram jej cwiartki ze skorek i wcina az milo 😁 😁 Mezulek juz jest i zaraz mi wlosy pofarbuje 😁 W koncu trzeba jakos wygladac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak w ogóle!!!To ja muszę Wam napisać,że moje dziecko wczoraj przy łóżko sobie samo stało 🙃 i jak leżał na brzuszku to przy mojej pomocy tak sie podniósł i stał na czworaka i nie wiedział co ma robić był taki zdziwiony. Albo jak leże i On obok to tak się kręci ,że sobie też próbuje na nózki stanąć i sie opiera o mnie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahha Goska powalilas mnie 😁 jak Ty dasz rade??? w polowie bedziesz nietomna..
Sylwia no i Milus Ci prezent na swieta zrobil 🙂 moze przejdzie sie kawalek bez wywrotki hehhehe
Zuziek sie obudzila i dyskutuje mi tu teraz, caly dzien by spala dzis 🤔 pogoda.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas zawsze jest:
chałka z miodem
pierogi z kapustą i grzybami
grzybowa łazankami
kompot z suszonych śliwek z fasolą(jaś)
barszcz z uszkami
siemieniatka...bleeeeee
karp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlosy pofarbowane,jakies takie ciemniejsze sie wydaja 😁 😁 Sylwiu brawa dla Milanka.Teraz co rusz bedzie cie czyms nowym zaskakiwal 🙂Maja oj zazdroszcze przespanego dzionka.Goska ty masz z garem 😜 😜 A u nas Piotrek jezdzi z Julia w wanience..tyle,ze w wannie nie ma wody,a ona jest w ciuchach..samochodzik sobie glupki moje zrobily 😁 😁 Tuska tesciowa ubita? 😉Dobra ide ich pogonic do kapania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umylam Zolzunie, dziewczyny to,ze ona spiaca caly dzien nie oznacza,ze spala caly dzien tylko byla maruuuda wszechczasow. Zjadla potulila sie i zaraz oczy trze i to nie pasiuje, tamto tez , lusterko jest be, bajeczki sa be. Potem kupa i znow glodna i znow oczka trze , polozylam ja do lozeczka i wydawalam z pol godziny z siebie rozne dzwieki typu "pe" "bua" potem polowalam na jej reke ,a ona sie tak w glos smiala i zabierala reke,a jaka cfaniara jak skumala o co chodzi to nie zabierala reki tylko jak ja sie zblizalam to ona mnie za nos lapala 🤪 jaka samoobrona co 😁
No i tak moj dzien zlecial, pranie, kolejne pranie, pranie, suszenie. Ja na szczescie w nieszczesciu niecierpie prasowac chyba,ze musze..
No i obiad dla Michala na jutro do pracy robie ......a tak poza tym to wymyslam o co by sie dzis z nim poklocic 😜 😁 w sumie jak zacznie chrapac to i wymyslac nie bede musiala 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...