Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

no to Sylwia dzialaj 🙂 moze wrocisz autem hehehe
Goska ale w UK maja takie same masci 🤔 dentinox ,bonjela..kobito jak ona placze to masc raczej jej nie pomoze.....
Zolza sie obudzila na bubu o 5 i spala do 7.45 i ma szaleja do teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
u nas histeria na noc jak miala isc spac az wyszlam na ogrod bo rady nie dalam , godzine stalam przy lozeczku 🤢
mam prosbe do ktorejs z Was ☺️ potrzebna mi masc na zabki polska a u nas w pl sklepie nie wiadomo kiedy bedzie... czy ktoras bylaby tak mila i kupila mi i wyslala? ☺️ oczywiscie kase oddam przelewem na konto 🙂

Gosia, tu sa calkiem dobre masci, nie potrzeba wysylac z pl 😉 kup sobie tez proszek lub granulki na bolesne zabkowanie, dostaniesz wszedzie - w bootsie, asda, tesco.... jak nie na polce z lekami, to na dziale farmacy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry.Goska jak chcesz to moge ci kupic ta masc i podeslac,ale u nas duzo bardziej sprawdzil sie angielski calgel niz wszystkie polskie.A i jeszcze obowiazkowo proszek teetha.Sylwia to ile ty masz zamiar w Polsce siedziec?My wczoraj u znajomych bylismy i Jula w goscinie tak sie zesrala,ze kupa nawet we wlosach byla 😁 😁 I obowiazkowe kapanko bylo haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żeby się tak nie śmiać tylko to napisze,że mały dwie noce pt/sb i sb/ndz dostał czopka paracetamol i przespał mi raz do 4.15, a po raz drugi o 5.15 🙂 dziś be czopka obudził mi się dopiero na mleko o 3.40 ... a dawałam mu paracetamol,bo budził się co godz.półtorej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika cos wiem o nockach 🤢 ona ma juz 2 gorne jedynki do przebicia!!!!! 😞 jak sie w dzien bawilysmy i ja calowalam to dotknelam dziselek to sie poplakala bo ja urazilam i zaczelo ja bolec 😞 a taka gadane miala dzis przez godzine ze szok 😁 a jak mowilam jej powiedz 'tata' to mi buzi dawala 😁
a nusia pewnnie mieszkania szuka wiekszego bo nie ma gdzie pomiescic zabawek Marylki z roczku 😁 😁 😁 😁
popijam reszte winka co znajomi przyniesli.... ☺️ a tamten juz mysli ze cos mu dam 😁 chyba kopa w dupe 😁 😁 jest szansa ze w sobote pojdzie z kumplem %% ale spokoj bede miała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uhhh u mnie cała rodzina grype jelitową przechodzi...zaczęło się od brata, później ja , mama i teraz tato!Co za paskudna choroba,boję się o Milana.
Monia ,a w Polsce jeszcze troszkę zostaje,ten kurs i tak na maksa jest przyśpieszony!PEgzamin z teorii mam już na początku lutego,a w przyszlym tygodniu mam jazdy !
Stwierdziliśmy z Radkiem ,że prawko się przyda,babcia się tu długo wnukiem nacieszy ,a On tam więcej kasy zaoszczędzi jak nas nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂 no ja właśnie nie wiem strasznie mało ostatnio tutaj się pisze w porównaniu tym co kiedyś było do nadrabiania po całym dniu nieobecności.
U nas też górne dziąsła bolą Alana, bo nie idzie Go dotknąć 😞 a nie daj Boże,żeby niechcący się go dotknęło..tak samo jak u Was Gośka ryk jest.
Vanessko wszystkiego co najlepsze z okazji ukończenia 9miesiączków! Słoneczko jak najwięcej się uśmiechaj! No i niech te zębolki już wyłażą! Buziaczki Kochana!:*:*

no a byliśmy wczoraj u teściowej na obiedzie...dzisiaj o 18.jedzie i będzie dopiero 15marca 🤪 🤪 🤪 🤪 ale sprzeczka na koniec była..inaczej nie było by tradycji 😜
zaraz dodam Wam zdjęcie jak w sb byliśmy z młodym na sankach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuska zazdroszcze sniegu!A jak Alankowi sie podobalo 🙂Ja dzis cala noc nie spalam siedzac z Julia na reku.Sasiedzi z gory sie klocili,bili,dzieciak im plakal i rzucal sie po podlodze,oni z reszta tez.I bylo tak glosno,ze spac nie szlo.Dopiero o 1 sasiedzi zapukali,ze zaraz na policje zadzwonia.No i najwieksze halasy byly nad Julli lozkiem i na chyba sie zalekla.Bo cala noc sie rzucala,plakala i tak dziwnie oddychala jakby sie czegos bala i byla zmeczona.Masakra ja nie mam sily oczu otworzyc,a ta ma jazde.
Vanesko slonce z okazji 9miesiecy zycze ci,zebys zawsze byla grzeczna i spokojnie nocki przesypiala:*

Kaya jestes juz duza panienka i zycze ci duzo zdrowka kochana i zawsze zadowolonej buzki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia wspolczuje!!!!!!!!i ciesze sie,ze nie mam sasiadow nad ani obok. Tak jest usytuowane moje mieszkanie,ze odstaje wglab 🙂
Tuska widac ,ze sie podobalo!!!! sie cieszy jak wariat hehehe 🙂
U nas tak siobie,Zuza zasnela o 21 tradycyjnie, my po 00.30 bo film fajny ogladalismy o synu saddama i male sie na zarlo obudzila o 4tej! znow....chyba ta nowa kaszka jakas mniej tresciwa. Dzis jej dam inna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...