Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

juz zaglosowalam , kurde rzeczywiscie pochmurno sie zrobilo....a my z playgrupy wrocilysmy mala malo sie bawila taka jakas .....obserwowala i na kolanka sie potulic. Jutro tez idziemy na inna moze miala ta przerwe tygodniowa dlatego ....
Wypatrzylam piekna podusie dla niej niedaleko ale tam tylko gotowka mozna placic a ja wiecznie z karta latam....a najblizszy bankomat mam daleko fuck mac...bede musiala ruszyc doope do miasta.
Sylwia pokaz Milana jak teraz wyglada 🙂 pewnie juz chlopczyk nie dzidzius 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a wogole to po tym filmie "Mama" nie moglam zasnac spokojnie wzielam laptopa na gore mala spaca cala noc u siebie a ja do 00.00 segregowalam zdjecia i o 00.05 tak krzyknela glosno ,ze mi sie wlos zjezyl na glowie ale odkrecila sie i spala dalej tak ,ze nie musialam nawet wstawac, obudzila mnie po 7mej a slyszalam,ze wstala okolo 6.40 i gaworzyla sobie w lozeczku ,stekala i nawet kupala zrobila tam, pozniej mnie zawolala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sysia jaki ladny avatarek 😁 Ja dzis core z tatusiem zostawilam ok 1 i poszlam sobie z siostra na kawke i niedawno dopiero wrocilam 😁 A pogoda sie poprawia,bo slonko wychodzi.A Maja obiecany przepis na ciasto do pizzy:
-2szkl maki
-1/3 szkl oleju
-2/3 szkl mleka
-2 lyzeczki proszku do pieczenia
-szczypta soli
Piekarnik nagrzac na 180-200stopni. Blache albo posmarowac maslem albo wylozyc papierem do pieczenia-polecam papier.Ciasto zagniesc i rozciagnac rowno na calej blasze,zeby dziur nie bylo.Posmarowac sosem pomidorowym(ja sama robie z passaty i ziol) i polozyc wszystkie skladniki POZA SEREM.Piec 20-25 min.Po tym czasie wyjac,posypac serem i piec jeszcze z 5-10 min az ser sie rozpusci 🙂
A meksykanska robie jak wczesniej pisalam-passata ziolowa,mielone sweet chili,fasola czerwona,kukurydza,papryka,cebula i duzo sera do tego robie sama sosy-pomidorowo ziolowy ze sweet chili i czosnkowy i obowiazkowo suruwka z mixu sala,oliwek,pomidora,ogorka i fety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za mna chodzil desperados wiec poszlam na solarium i zaszlam do Bulgara do sklepu ( Monia wie gdzie 😁 ) i kupilam sobie az DWA 😁 wlasnie wyzlopalam i jest mi superblooogo....
Sylwia a kiedy od Moni wracacie moze i do mnie na kawke sie zalapiecie w drodze powrotnej,co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja no bez drozdzy,dlatego taka smaczna 😁 Ja tez lubie przepisy bezdrozdzowe.A to ciasto jest fajne,bo cienkie i takie kruche.Naprawde pycha,polecam.Z reszta Sylwia wam napisze,czy i jej smakowalo haha.ASylwia bedzie u mnie tylko niedziele i poniedzialek,a w Londku dluzej zostaja,wiec napewno sie jeszcze z nia spotkam 🙂 No i przyjada autbusem,a Piotrek ich pdbierze z dworca.I potwierdzam,Milan dalej ma pultychy hihi.A do pizzy upieke jeszcze dla moich gosci carrot cake 😁 A ja juz kolejny dzien walcze z Julii ciuchami.Wyjelam te na 2-3 latka i wybralam te mniejsze..a i tak wysegregowalam cale 90litrowe pudlo...jeszcze jedno w tym rozmiarze zostalo,ale to wieksze jest,wiec kolo wakacji wyjme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...