Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

halo 🙂

Maryla dala mi popalic w nocy. A dzisiaj idziemy do dziadkow (tesciow) 🙂 wczoraj bylysmy sie przywitac ale mala zmeczona byla i sie wstydzila troche. zobaczymy jak bedzie dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia mnie nie przebijesz.Poszlam spac o 21:15,wtalam o 7,a spalam cale 2,5 godziny.Jak znajdziesz dobry dom wariatow,to daj znac,pojde tam z toba.Matko,moje dziecko cala noc sie zrywalo,rzucalo,podnosilo dupe,z boku na bok rzucalo..Wypila jak nigdy 2 butelki mleka i nawet paracetamol na noc nie pomogl i nurofen w nocy...jak dzis bedzie to samo,to se kurwa leb odstrzele.A tu trzeba dzis do szpitala znowu jechac zeba sie pozbyc.Fuck fuck fuck,ale mam dzis podly humor!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogole zakochalam sie w tej spacerowce.Od poczatku mowilam,ze chce maclarena questa,ale myslalam, o tym czerwono-czarnym,a wczoraj znalezlismy ten i caly czas o nim mysle.Tyle,ze dosc drogi jest,bo to specjalna edycja..A roczek juz coraz blizej
http://maclaren.pl/index.php?cPath=53&osCsid=1f11b6ec7c326d102c0bd5cd6789423f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Kaya wczoraj w dzien spala tylko 1 godz w poludnie, wiec wlasciwie padla o 7pm. przebudzila sie dzis o 6.15 , dalam jej kasze w butli i jeszcze spi 🤪 🤪 🤪
Monia - wozek bardzo fajny, probowalam porownac jaka jest roznica miedzy moim a tym (poza kolorem oczywiscie :woohoo 🙂 ale nie bardzo wiem.
cena - raczej normalna - w koncu to maclaren 😉 tyle ze nie wiem dlaczego cena w pl. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Monia bardzo fajna ta spacerowka i niewiele drozsza od tej ,ktora wczesniej ogladalas ! zajebiaszcza i ma akcesoria. Tylko pomysl o tym czy Julka w niej usiedzi, sasiadki cora od kiedyzaczela chodzic wypiela sie na spacerowke i wszedzie biega ,a jak sie zmeczy to na chwile na rece. Ale spacerowka zuuupelnie poszla w odstawke.
z tym bidowaniem tak robilam wlasnie czekalam do konca 😁 a ,ze mala wyrosla z kieculek dzis bede troche polowac 🙂 jak tata nie chce nas na carboot zawiezc to bede zamawiac ,a co 😁
Zolzuchna spala super do 5.30 bubu i do 8mej i co.....wola tata ! Ciagle!!! ja mowie mama,ona tata, ale sie smieje bo wola i do Michala i do wszystkiego dookola, nawet motylek na macie do zabawy jest tata 😁 😁 😁 😁 a dzis jej sie wyrwalo TAK hehehe ale w jakim momencie, pytam jej czy idziemy dzis drugie puzzle piankowe kupic zeby miala duzo miejsca do zabawy ,a ona TAK hehehehe
No wiec jak pogoda pozwoli idziemy na spacerek, tatus dzis w pracy do 22giej, a ciotka chciala sie spotkac 🙂 zapowiada sie fajny dzien 🙂
Kasia ja to szczerze czasem czekam ,az Zuza w dzien padnie,zebym chwile odsapnela hehehe wiec nie wiem czy Ci wspolczuc ,ze Kayka mniej spi ,w sumie nas tez to czeka niedlugo heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia to jest quest sport i ma pozycje 30stopni jak wiekszosc spacerowek.Te 2 co wrzucilam roznia sie tylko kolorem.A wozek jest maly,lekki i sprawdzony,bo siostra ma taki sam i Julia juz wiele razy nim jezdzila.A jaki ty masz model?Pewnie techno?Bo on jest wlasnie od urodzenia.Ala ja chce cos mniejszego i lzejszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam taki :
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/stores/servlet/productdisplay0_10751_-1_123914_10001?cm_sp=search-_-search_suggestion-_-product_suggestion

i tez jest lekki i przezyl juz 2 wyjazdy do ukrainy i sprawdzil sie na tamtych dziurach niesamowicie 😁 😁 😁 😁
jednak wiesz lepiej czego oczekujesz od wozka i jaki Ci najbardziej bedzie pasowal 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...