Skocz do zawartości

usg 5 tydzien brak bicia serduszka :( | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzisiaj miałam 2 już USG przy pierwszym 9 dni temu nie było nic widać poza powiększonymi narządami, 11 dni temu zrobiłam test ciążowy z wynikiem pozytywnym a ostatnią miesiączkę miałam 8 listopada.
Na dzisiejszym USG lekarz stwierdził że jest to prawdopodobnie 5 tydzień z uwagi na wielkość zarodka 2,2 jednak pęcherzyk żółciowy jest nieregularny no i nie było słychać serduszka....
lekarz powiedział ,że to nie jest dobry objaw.
Bardzo mnie to martwi .... czy to możliwe żeby moje maleństwo było poprosty młodsze tylko dość spore .... czy jeszcze komuś zdarzyło się by nie było słychać serduszka w 5 tygodniu ...
to moja pierwsza ciąża bardzo się martwie.
Dostałam luteine na podtrzymanie ciąży ....
proszę poradzcie coś .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Ginger niewiem co powiedziec moja poprzednia ciaza zle sie rozwijała od samego poczatku straciłam synka w 13tyg ciazy 4 miesiac ,jego serduszka wogle nieusłyszałam 😞 😞 teraz jestem juz po pierwszym usg i jest wszystko wpozadku bierz ta luteine a czy masz plamienia albi jakies inne niepokojace obawy???pozdrawiam Cie cieplutko i odezwij koniecznie co i jak jestem z Toba i mocno trzymam kciuki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwsze USG robiłam w 6 tyg i widoczny był tylko pusty pęcherzyk,dopiero w 11 tygodniu następne USG i już serduszko biło jak trzeba a teraz mój smyk ma dwa miesiące i daje mi wiele radości
Uszy do góry i trzymam kciuki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciążę byłam potwierdzić u ginekologa w 6-7t.c. i lekarz stwierdził, że to ciąża martwa, bo właśnie bijącego serduszka nie było widać.. po czym bez zastanowienia dał mi skierowanie na łyżeczkowanie, które miało odbyć się 3 dni później.. ja nie wierząc,że to prawda, poszłam następnego dnia do innego lekarza i serduszko już biło 🙂 więc 5 t.c. to naprawdę wcześnie by zobaczyć bijące serduszko.. Twój lekarz daje szansę Twojej ciąży przepisując chociażby luteinę. Wdychaj wiarę, wydychaj lęk! Będzie dobrze, i Ty usłyszysz bicie serduszka. Trzymam kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie martw się na zapas,ja miałam pierwsze usg robione dokładnie w 5tc3dz i był tylko pusty pęcherzyk,nie było słychać serduszka,tydzień później miałam drugie usg i dosłownie była kropeczka i też jeszcze nie usłyszałam bicia,dopiero w niecałym 9tc usłyszałam serduszko 🙂 i Ty je usłyszysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mialam usg robione w 5tyg+1 dzien i tez nie bylo bijacego serduszka a na domiar tego nawet nie bylo pecherzyka w macicy...8dni pozniej poszlam raz jeszcze i bylo kochane serduszko 🙂 🙂 🙂
Glowka do gory 🙂 jest jeszcze wczesnie...Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Na wizycie potwierdzającej ciążę nie widziałam nic oprócz pęcherzyka a był to 4 tc. Lekarka powiedziała, że to nie musi nic oznaczać, że może nastapić samoistne poronienie i że się to często zdarza... Ryczałam jak bóbr po tej wizycie. Okazało się, ze lekarka była beznadziejna i zmieniłam ją w dalszych tygodniach ciąży. Urodziłam śliczną, zdrową córeczkę! Bicie serduszka widziałam w 9 tc. 🙂 Myślę, że nie ma się co przejmować tylko cierpliwie czekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam pierwsze usg w 7 tc (to moja pierwsza ciąża), była to też pierwsza wizyta, jak zaczęłam podejrzewać ciąże,bo położna stwierdziła, że 5 tc to za wcześnie i oprócz skierowania na badanie krwi lub ewentualnych objawów nic konkretnego mogę nie dowiedzieć się.Zrobiłam potem beta hcg, wyniki wykazały już 6 tc.
W 7 tc było widać pęcherzyk z zarodkiem 1,1 cm, ciałko żólte i bijące sreduszko 🙂

Trzymaj się ciepło i bądź dobrej myśli!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...