Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja na walentynki to wogóle miałam czad. BO Krzysiek ma w walentynki urodziny a ja akurat w walentynki robiłam test i wyszedł pozytywny to był dopiero prezent. NO i przed tym jak się dowiedzial wziął mnie do hotelu weszłam a tam pokój tonie w świeczkach takich malutkich a na środku dalsza część świeczek w kształcie serduszka a w środku kwiaty i biżuteria. A na stole szampan. Bomba poprostu powiedział że niczego podobnego nigdy dla nikogo nie zrobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie 🙂
Ja właśnie powoli zwlekam się z łóżka i staram się wbić na normalne obroty...muszę sie uczyć bo egzamin mi się zbliża...bleeeeeeeeee
Mam takie patynie czy zasypiacie tak wcześniej jak ja ??czyli godzina 20-21:00??Bo ja padam ...
Jeszcze jeden dylemat...Czy myślałyście już o wózku??Jak tak to jakie wybieracie??
Czekam na odpowiedz brzuszki odezwę się później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zalezy od dnia nieraz wytrzymam do 23 nieraz o 21 się już kładę.. Przeważnie padam w połowie dnia czyli od 14 do 16 i wtedy ucinam sobie drzemkę dlatego później dłużej wytrzymuję... ja myślałam nad takim rodzajem wózka http://www.allegro.pl/item1019830100_wozek_mikado_aston_z_fotelikiem_zestaw.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Basia81 napisał(a):
hej

pogoda do dupy, chyba zaraz podłacze sie pod kroplówke z kawa, niunia wtała i wydarła mi połowe włosów bo nie mogłam sie dobudzic i pomogło, szybko sie podnosłam z łózka 🙂 mój kochany mały budzik 😁



Słuchajcie, ja juz nie wyrabiam z tymi włosami. Nie dość że same mi wypadaja w mega ilosciach to jeszcze młoda jest na etapie chwytania i skubana robi to tak boleśnie bo chwyta po kilka włosów albo z przody na "grzywce" albo z tyłu prawie na szyi - jakby wiedziała ze tu najbardziej boli.



hhehehe dokladnie, Ksawciu tez najczesciej wyrywa mi z nad szyi albo ze skroni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...