Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz,ja nigdy nie wyobrazalam sobie tej chwili,a tu....w ciąze zaszlam w styczniu,w lutym zmarla mama mojego Ryska,a moja mama w kwietniu,wlasciwie po miesiącu poszly...Nie wiem czy sie umowily,ale mowią ,ze jedna dusza ustepuje miejsca drugiej maleńkiej,ale żeby na raz dwie babcie buuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Gosiu,najlepszym lekarstwem na Twoj bol to wlasnie ta ciąża.Dziecko ukoi .
Pierwszą mialam coreczke,umarla zaraz po porodzie.Natychmiast zdecydowalam sie na drugie dziecko(po 3 miesiącach).Teram mam studenta prawa,przystojnego ma 188 wzrostu i naprawde to dziecko zagoiło moje rany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluzkę z przeceny 70 % była po 9.50 a kupiłam ją za 4.50 bo babka mi za dużo wydała haha 😉 A tak ogólnie to zakochałam się w pieknych spodniach rybaczki jeansowe z gumką wszytą w dół śliczne po 68 zl i już Krzysiowi napomknęłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed ciązą ważyłam 56 kg a jak byłam u lekarza w 16 tygodniu to wyszło na wadze 59.4 nie przejmuję się jakoś ☺️ Fryzjerka u której ostatnio byłam mówiła że w piątym miesiącu była 17 kg na plusie więc nie jest z nami aż tak źle 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki nie ma co sie martwic ze za chuda albo przy kosci ja przybrałam już prawie 5 kg - waze 56,400
poza tym to jest normalne ze przez pierwsze 3 miesiace mozesz wrecz stracic na wadze niz przybrac mowia ze prawidlowo powinno przybierac się na wadze 1,5 kg na miesiąc ale nie ma na to reguly, takze nie ma co sie zamartwiac ani zastanawiac bo nasze organizmy sa indywidualne przybieraja tyle ile potrzebuja a po ciązy brzuszek przewaznie szybciuchno znika 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ogólnie nie mogę się wypowiadać bo nie mam męża 😜 [jeszcze] natomiast wypowiadając się za mojego narzeczonego to ogólnie mamy wór ciuszków już ostatnio kupiłam dwa smoczki i zawieszkę na nie. Ale ogólnie rzecz biorąc nie przejmowałabym się bo mężczyźni ogólnie nie są w temacie nie rozumieją naszych niepokoi itd mój narzeczony na moje obawy zawsze mówił kochanie nie przesadzaj a nie umiał zrozumieć że ja bardzo boję się o naszego dzidziusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty rybaczki Gosiu to dopiero jak będę się widziała z Krzysztofem ;D a narazie mam jakiś zastój. Ja mam auto i ciągle do niego jeżdzę a on przychodzi 17, 18 z pracy i tak w kolko . Czasami czuję się jak ta panienka na posyłki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę zobaczyć czy ruszy do mnie dupę choć raz teraz. Fakt on nie ma auta, u mnie brat i wogole nieraz niemiła atmosfera bo mały rozrabia rozumiem wszystko. Ale mógłby nieraz po mnie przyjechać i pojechalibyśmy razem a tu ja wsiadam w auto ja jade i tyle. Moze jestem przewrazliwiona nie wiem ale brakuje mi czasem tego jak nie bylo auta i przyjezdzal czy po mnie czy wziac mnie na jakis spacer. A teraz ja tam mam drugi dom i jezdze tylko w ta i spowrotem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...