Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Brzusie a ja dopiero z wyrka wstałam, teraz mi się dobrze spało bo w nocy to straszny ból kręgosłupa mnie łapał. Mówię wam dziewuszki jestem w 100% pewna że nici z dzisiaj. On o niebie ja o chlebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
marta ty sie tam nie stresuj tym swoim jelonkiem faceci tacy sa i co poradzic :/ Gosiu a ten twoj zgred to mi mojego przypomina ja przez niegop ostatnio pol niedzieli ryczalam a poszlo jak zwykle o jego nerwy ktorych nie umie trzymac na wodzy :/


ja nie płakałam ale z to obiadu mu dzisiaj nie ugotuje sesese 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sr... na ten jego pierścionek ale mam takich rodziców, tzn. ojciec jest za sformalizowaniem związku i nabiłby u niego punkty dodatkowe a tak miesiące mijają a najgorsze jest to że parę dni po wypłacie a on np już nie ma kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki ja bede mykala, Marto moi rodzice i jego jak sie dowiedzieli ze beda mieli brzusia to tez os razu pytania co ze slubem i wogole zarzucali nas wciaz pytaniamia az im powiedzielismy ze wszystko kosztuje i wszytsko w swoim czasie 😉 mi sie nie spieszy do sformalizowania tego zwiazku bo i tak wiem ze juz wystarczajaco mnie kocha, jeszcze malzenstwem nie jestesmy a juz zonką mnie nazywa i wkolko powtarza jak to sie cieszy dlatego ja go nie pogadniam przyjdzie odpowiedni moment i wszytsko bedzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAK RODZISZ TO NIE MYSLISZ O ODDYCHANIU JAK CIĘ UCZYLI TYLKO MARZYSZ ZEBY JUZ TO DZIECIATKO WYPCHNĄĆ 😁 😁 😁 😁

no ale chodzi mi o to ze podobno pomaga przynajmiej tak mi koleanka mowila ze jest latwiej jak sie nauczysz a przede wwszytkim jak sluchasz poloznej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pa Julitko 😘 Marto ja wiem czy pomaga ja też chodziłam do szkoły rodzenia przy Kamilku bo młoda byłam też uczyli oddychania a przy porodzie stres i wcale to tak nie wychodziło jak uczyli ale może to tylko u mnie tak było moze koleżance pomogło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny lekkoduch, tyle ze widzisz Jula ja już od paru miesięcy na to czekam bo już dawno planowaliśmy a on jak czuje że mnie traci to dopiero włącza mu się wyobraźnia i szaleje jakbym była ostatnią kobietą na tej ziemi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...