Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
wszystkie czochrają bobry 😁 😁 😁

o Madziu fajnie że choc TY zaglądasz 😜 jak tam malutka lepiej jej coś biedaczce 😉


lepiej przynajmniej w południe było 🙂 bo teraz głos traci pomału 🙂 i mówi jak by pochlała i pośpiewała 😁 jednym slowem jak mały pijok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wydaje mi sie ze sie obnizyl bo byl pod cycami a jest nizej 🙂 moge wam zdjecie z dzisiaj wkleic same ocenicie, bo mojej mamy zdaniem jest nizej, i boli od czasu do czasu ale juz nie tak intensywnie jak wczesniej, moze maly juz sie ulozyl poprawnie 😉 i od tego ta zmiana...
a wasze brzusie jak tam? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
brzuchy powiem WAm cos w tajemnicy cosik mam od popołudnia jakies lekkie skurczybyki no ale zobaczymy czy pójdą sobie czy moze coś sie rozkreci ale nie nastawiam sie ☺️


to w nocy może być akcja 😁

e wątpie niech mamie da sie wyspac rano moze sie cos rozkrecic tak miałam z Kamilem dopiero rano a o 10,50 juz był na swiecie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
brzuchy powiem WAm cos w tajemnicy cosik mam od popołudnia jakies lekkie skurczybyki no ale zobaczymy czy pójdą sobie czy moze coś sie rozkreci ale nie nastawiam sie ☺️


to w nocy może być akcja 😁

e wątpie niech mamie da sie wyspac rano moze sie cos rozkrecic tak miałam z Kamilem dopiero rano a o 10,50 juz był na swiecie 😎


no wiesz Adrianek to nie Kamilek i może być kinder niespodzianka 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...