Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki my wrocilismy od rodzicow jakies 2h temu mlody jak zwykle na wiosce spal w dzien cudnie 2h w jednym ciagu a w j-biu oczywiscie jak zwyklen niechce
jak wracalismy jakis palant prawie w nas wjebal bokiem akurat tym po ktorej stronie jest maly w foteliku k... myslalam ze zawalu dostane do teraz mnie trzepie jka se pomysle co moglo sie stac gdbyby mooj nie wyktrecil a ten palant nie wyhamowal 😠 😮 gdzie tu kurwa myslenie jak sie w zakret 90stopni z wzgorkiem wjezdza z jakimis jakies 70 km/h??? jebus pierdolony 😮 😮 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak super ze jestescie moj bobo zasnal, a moj mezo siedzi z lukaszem chrzestnym alka i graja na xboxie :/ maly wypil 100ml i padl mi na rekach a wczesniej poryczal sie jak glupi chyba przez te zabki wogole dzis byl dziwny o 8 wypil 180 o 12 180 a potem dopiero o 17:30 tez 180 i teraz tylko stowe cos troche za malo jak na niego ale nie panikuje zobaczymy jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ja nie mam weny do pisania...
nie, że dołek.. ale nie chce mi się pisać, żalić, tłumaczyć..
po prostu.. powiedzmy ciężki dzień.
ehhh.. dobranoc Kochane :*

a i olewam ćwiczenie 🙂 tzn. a6w.. na razie nie mam na to siły... wytrzymałam 12 dni...
coś mnie szyja boli i teraz pytanie - czy przeciążyłam przy ćwiczeniu, czy mnie zawiało dzisiaj na spacerze, czy co jeszcze innego? 😞 eh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie Adi ma świetne włoski!!!! 😁
oklask dla niego 🙂
i dla sweety;p za czatowanie od rana 😁 ja też rano jeszcze nie miałam zmian:P:P hehe

wstałam.. niewyspana:P z podpuchniętymi oczami...
idę dzisiaj do tej kol co mi na plecki ma zerknąć.. tylko, że od soboty (jak Kubek mi skoczył na plecy i coś strzyknęło 🙂P) nic mnie już nie boli i nie wiem czy jest w ogóle sens isć.. 🙃

co tam?

ja sobie z rana poprawiłam humorek 😁 😁 wiecie jak...:P ☺️ zaprowadziłam Kubka do teściowej i... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde.. a co Kamilowi znów?

ja byłam 0 6 bo zamówienie robiłam ale wróciłam do łóżka 🙂 bo mój z pracy wrócił to choć na chwilkę się przytulić chciałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...