Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
no czytalam wlasnie co by nie bylo ze ide na latwizne i Madziu szczerze zazdreoszcze tej przespanej nocki ale w sumie nalezy ci sie za ten bol glowy
Gosiu nam tez zaczna przesypiac cale zobaczysz 🙂

wiem kiedys im sie znudzi to poranne wstawanie i ciezko z łózka bedzie zwlec 😁ale to chyba jeszcze dosc odległe no ale pomarzyc mozna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh jak pojda do szkoly ee to jeszcze tylko pare lat 😁 😁 😁 jja mojemu zaczelam podawac espumisan bo podejrzewam ze gdyby nie te wzdecia i pierdzenia nocne 😁 to on by spal duzo bo ja tam sie naprzyklad przyzwyczailam do tych 2 pobudek w nocy bo to trwa 10 min i on znpowu spi no chyba ze zechce mu sie gadac tak jak dzis 😁 a wole 2 razy wstawac niz miec bol glowy czy jakies inne cholerstwo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
hej babole 😁
aja do 8 dzisiaj pospałam 🤪 🤪 🤪

i co sie cieszysz jutro my sie wyspimy 😁


tylko, że ja się położyłam grubo po 1;p
a i pobudka na 15 min była o 5;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
GoGr napisał(a):
hej babole 😁
aja do 8 dzisiaj pospałam 🤪 🤪 🤪

i co sie cieszysz jutro my sie wyspimy 😁

heheh no wlasnie 😜 🙂)
Gosia no nie wiem czy przypadek ale dzis spal dobrze wiec albo zadzialal albo zbieg okolicznosci zobaczymy
A wiecie co moj madry sassiad wczoraj zrobil??
Ja tu w stolowym bujam Alka bo marudny juz kolo 20 bylo a tu nagle jak za sciana nie zaczna wierci ja podskoczylam A Alek tak sie przerazliwie rozplakal ze myslam ze mu rozjebie leb pacanowi :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehehh Goska przeczytalam niechcacy ze ogladacie bobra i chcialam zapytac czyjego 😁 😁 😁 😁
Gosia no ja to wiem ty to wiesz ale sa ludzie i parapety jebane bo inaczej nie powiem ja rozumie ze kazdy ma prawo wierci ale kur.. nie moze w dzien tylko wieczorem jak wiadomo ze dzieci juz spia o tej porze??palant wkurwil mnie bo mi sie dziecko zanosilo placzem pol godziny bo tak 3 czy 4 razy zawiweertal i przestawal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
u nas sąsiad techno włącza tak że nam się dom trrzęsie 😞 takżse marta wiem co to za ból..

no u nas tez puszczaja muze na caly regulator ale to jest co innego bo maly bedzie nawet przy tym spal ale takie naglee przerazliwe glosne wiercenie nawet mnie postawi na nogi a co dopiero takiego malucha :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...