Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj wychodzi po 5 ale wtedy ja spie 😜 a potem albo mnie odwozi do pracy jak na 15 a dzis i jutro jade autobusem bo on autem w pracy jeszcze bedzie i przyjedzie po mnie o 22 gadamy w aucie a potem roznie o seksie juz nie wsopomne bo... co to jest?? 😮
zlo pokonane juhuuuu w koncu padl w hustawce wiec zaraz bede mykac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mojego w wozku nie da rady trzymac w domu bo piszczy i mysli ze idziemy na dwor a on tak kocha spacerki i lazenie ze swoja dziewczyna Martynka ze nie moge mu robic zludnych nadziei bo dzis niestety na spacerek nie zdazymy ale moja siorka bedzie po 12 to ja wykorzystam zebym mlodego wziela bo ja po 13 do pracy wqychodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczorek kobietki
aż tydzien mnie nie było ale to przez natłok obowiązków.. na szczęście licencjata już napisąłm czekam tylko az promotorka sprawdzi pożniej pod antyplagiat i można się bronic 🙂
mój dziobas już 10 miesięcy skonczył do roczku bliżej niż dalej zaczął w koncu raczkowac ale dalej sam boi się jeszcze chodzic tylko za rącze, apetyt nie zapeszyc mu po mału przybywa 🙂 jupi oby tak dalej

no i wszystkiego naj naj tym dzieciaczkom które przekroczyły 10 miesiąc 🙂

co tam u was? bo przez neta nie dam rady nadrobic... u nas stara bieda, dalej bez kasy, dzis moj dostał wszystkie dokumenty z roboty i jutro jedzie się zarejstrowac w bezrobotnym może zalapie się na kuroniówkę bo jak nie to będzie h.. z resztą juz jest h... a co będzie jak się nie załapie? nie chce nawet o tym myślec;/ zamiast chleba to kamienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny dobra wiadomosc
zadzwonili z kliniki do mojej siory z wynikami i z dzieckiem jest wszystko w porzadku jest zdrowe w dwudziestym tygodniu jeszcze raz kontrol kamien spadl mi z serca ale...... kazda dobra wiadomosc niesie rowniez zla jest potwierdzenie o chorobie mojej siostry wyniki dostanie przy kontroli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde musze młodego uśpić a ten łotr nawet nie myśli ,żeby iść spać 😉

babolki mój wystawił mojego cienkiego na sprzedaż i dzwoni do mnie gościu w jakim jest stanie ,więc mówie ,że w dobrym a on do mnie ,że pewnie ja go kupując opierałam się na kolorze i wyglądzie więc co moge wiedzieć o stanie własnego auta,i mnie tak wkurwił ,że mu powiedziałam że auto kupiłam i zrobiłam z myślą o jeździe z dziećmi a nie opierając się kolorem.I faceta zatkało i zaczął inną gatkę ze mna ale i tak mi ciśnienie podniósł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...