Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HEJ BABKI
my zmykamy na spacerek i jakies zakupki z siostra 🙂
wczoraj maly byl na placu zabaw pierwszy raz od momomentu kiedy sie wyprowadzilismy do mojego rodziców ale szalal taki byl szczesliwy ze az ;D szkoda ze u mojego nie ma gdzie pojsc na taki plac zabaw yhh..
madzia ja cie swietnie rozumiem my widzisz tak sie tulamy z mojego domu do domu Ł tak gdzie jakas praca a na wynajem nas nie stac i lipa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale podobno jak się dziecko za młodu wyszumi to w wieku dojrzewania będzie spokojne 🙂 więc jest nadzieja ,że odpoczniesz 😘
Kami nauczył się właśnie schodzić z łóżka 😉 teraz to będą przeboje mały akrobata
a wczoraj oparł się o łóżeczko i się odsunęło a młody leci złapałam go za nogę i 2 cm.od ziemi głową wisiał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
ale podobno jak się dziecko za młodu wyszumi to w wieku dojrzewania będzie spokojne 🙂 więc jest nadzieja ,że odpoczniesz 😘
Kami nauczył się właśnie schodzić z łóżka 😉 teraz to będą przeboje mały akrobata
a wczoraj oparł się o łóżeczko i się odsunęło a młody leci złapałam go za nogę i 2 cm.od ziemi głową wisiał 😮
wow gratuluje refleksu i dobrze ze Go złapałas 😘nie to mi 8 wychodzi i mnie dziasło pobolewa wytrzymam a jak nie to łykne zaraz jakąs tabletke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
no dziasło razem z zebem 😞


ja ci erozumiem mam cztery osemki a i jedna nieumie sie wybic i czasem jej sie przypomni ze musi sie wybic i mam czesto stany zapalne bo kosc ja blokuje
ale za jedenascie dni ide do szpitala i wszystkie mi usuna hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...