Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ah i kobietki mam pytanko bo jak bylam w szpitalu to byl jakis 14 tydzien i lekarz mi zrobil badania i CKL 78,7 czyli jakies 8 cm miala dzidzia, BPD 28,7 FHR czyli tetno 152/min i NT (przeziernosc karku) 1,6 mm jak myslicie prawidlowe wyniki czy nie bardzo? czy przeziernosc karkowa jest w normie?

Esterciu dasz sobie rade 🙂 głowka do gory. Ja tez nie ma pomysłu na obiadek chyba dzis wszystkie lenia zalapalysmy ehhe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
łee to się cieszę bardzuchno ze z dzidziulkami naszymi wszystko w porzadku 🙂 dziewczęta znalazłam pięknuchną posciel, zajrzyjcie sobie 🙂
http://allegro.pl/item1025916597_mamo_tato_15_cz_posciel_haft_90x120_moskitiera.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Kochanie możemy przełożyć to na jutro? Nie miałem kiedy kupić ten pierścionek ale wiesz że odłożyłem na to. Wiem że się zawiodłaś ale chcę to zrobić jak należy. Myślałem że w miarę szybko i zrobię zakupy ale nie dałem rady kocham Cię i chcę żeby było to coś wyjątkowego a dzisiaj to wszystko na szybkiego by było. Chcę żeby to wyglądało jak na walentynki tylko lepiej Kochanie to tylko jeden dzień jutro wszystko kupię i zaproszę Cię gdzieś. zobaczysz wszystko jutro moja droga kocham Cię do szaleństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...