Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki ale tu wrzala dyskusja zlitujcie sie 13 stronic do nadrobienia 😁 😁Ja dzis bylam na zakupach i jestem happy bo kupilam sobie bluzke z pieknym osiolkiem heeh spodnie i bucicki na to bierzmowanie siostrzyczki troche wysokie ale na calym koturnie wiec dam rade a tak na co dzien mam klapki 🙂 Wlasnie wlozylam serniczek do piekarnika 🙂 a jade do kolezanki do pracy na kawe to bedzie jak znalazl 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Więc zdaje relację dziewczynki 😉 Dostałam piękny pierścionek pokój w płatkach róż i wogóle bajka. A zdjęcie wyślę jak będę miała więcej czasu 😘 Buzka BRZUSIE! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ GRUBASKI JA JESZCZE NIE ŚPIĘ CHOĆ NA GRUDNIÓWKACH2 SIĘ POŻEGNAŁAM BO TAM CISZA JAK MAKIEM ZASIAŁ 😞 😞 😞 😞 MODĘ Z WAMI POPISAĆ ??? 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU NIE WIEM CZY TO BYŁO ZWIĄZANE Z POKARMEM BO ŻOŁĄDEK BYŁ OK JEDYNIE PO KAWIE SŁODKIEJ MNIE ZMULIŁO ALE TO DLATEGO ŻE OD RANA NOC NIE ZJADŁAM A KAWĘ NA CZCZO WYPIŁAM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TAK OGÓLNIE W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU 🙂 DZIECIAKI ZDROWE CHOĆ KAMILEK NA GARDŁO NARZEKA ALE NIE MA ANGINY ANI GORĄCZKI 🙂 PRYSKAM MU TANTUM VERDE I PODAJE PROFILAKTYCZNIE NUROFEN DLA DZIECI 🙂 MĘŻUNIO W DOMKU, DZIŚ BARDZO MI POMÓGŁ 🙂 MOGŁAM TROSZKĘ SIĘ ZDRZEMNĄĆ A ON ZAJMOWAŁ SIĘ DZIEĆMI 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
was tez tak kluje w brzuszku czasem? a po spotkaniu super zawiozlam jej ciacho pogadalysmy poopowiadala co sie dzieje w firmie, ja jej jak sie czuje co tam sie dzieje w brzuszku, spotkalam paru moich ulubionych klientow posypoalo sie troszke komplementow ☺️i znow jestem "nasycona" na jakis czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...