Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja jestem u swoich rodziców a on 120 km dalej u swoich bo odkad nie mamy mieszkania tj od lipca to musi dojezdzac do pracy i z domu ma blizej bo tylko 50km a ode mnie mialby 85km 😞 i od zeszłego piatku jestem u swoich rodziców a 27 po lekarzu jedziemy do niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
ja jestem u swoich rodziców a on 120 km dalej u swoich bo odkad nie mamy mieszkania tj od lipca to musi dojezdzac do pracy i z domu ma blizej bo tylko 50km a ode mnie mialby 85km 😞 i od zeszłego piatku jestem u swoich rodziców a 27 po lekarzu jedziemy do niego


aaaaa i znów wyszło ,że wściubska jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
O KURDE MYSLISZ ZE POCHODZISZ JESZCZE NA ZAJECIA Z BRZUSZKIEM? 🙂

hmm nie mam pojęcia wolalabym nie 😁 😁 bo zaraz oblezenie by bylo teraz jak 8 wrzesnie mialam zaliczenie czerwcowych praktyk to myslałam ze sie nieobgonie haha wszystkie takie podekscytowane ze masakra haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
O KURDE MYSLISZ ZE POCHODZISZ JESZCZE NA ZAJECIA Z BRZUSZKIEM? 🙂

hmm nie mam pojęcia wolalabym nie 😁 😁 bo zaraz oblezenie by bylo teraz jak 8 wrzesnie mialam zaliczenie czerwcowych praktyk to myslałam ze sie nieobgonie haha wszystkie takie podekscytowane ze masakra haha

o kurde to masz wesoło 🙂 kurcze ja bym sie bała w 9 miesiacu na zajecie jeździc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...