Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
spirytusu to ja sie nachlam jak jeszcze raz mnie tak bnedzie bolalao hehehe mam dla malego kupiona piersiowke do pepolka wiec nie recze za siebbie jak mi zacznie znow promieniowac heeheh ale wczoraj moi rodzice wpadli i im mowie a mam eee widzisz tak cie boli i zyjesz i gadasz z nami i sie usmiechasz to porod tez z palcem w tylku przezyjesz 😁 😁: optymistka za dyche normalnie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
a wczoraj gocha z julą pisały ,że bałaby się chodzić w 9 miesiącu do szkoly a jak pisałam maturę była dziewczyna co miała termin na 2 przed maturą 😁 i ją napisała i nawet ustną zdała która była tydzień pózniej 😁 😁

oooooooo kurde to niezła laska 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
a wyspana tylko w krzyzu łupie jak 80-latke 😁 mały tez od 10 nie daje spokoju i buszuje a jak na złosc przywitałam sie dzis z toaletą tak mnie zmuliło ale nie wiem po czym 😠 a teraz zamierzam cherbatke w spokoju wypic 🙂

CXześc Julitko

wczoraj szybciej prysla,pisalaś,ze bierzesz po pol tablety, a ja juz odrzucilam i tez mialam w nocy bole miesiączkowe ale wszystkie inne objawy takie jak mdlości,zgaga,wymioty i ten cholerny duszący kaszel -odeszly.Gdyby nie bol tylka haha to bym miala piękną przespaną noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochana Maritko, no mnie narazie brzuszek poboli, poboli i przestanie takze jest znosnie 🙂
dobrze ze u ciebie minely te wstretne dolegliwosci 🙂 juz mamy blizej niz dalej i zazdroszcze sama nie chciałabym juz brac fenoterolu bo mam brac bez isoptinu chyba ze jest zle to wtedy z nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Moje Kochane Cioteczki;* Ja właśnie wracam od Małego i jest taki cudowny ☺️ Wczoraj ssał cyca i całkiem mocno mnie ciągnął 🤪 A dziś usnął przy nim momentalnie i zrobił w ramionach mamy pierwszą kupkę 😜 Cudowne uczucie trzymać go wrekach calowac tulic a jak sobiepomysle ze za pare dni bede to miala w standardzie to az mi sie chce zyc!! Dziś dostanie pierwsze mleczko z cycusiabo odciagnelam pokarmu okolo 45ml a meczylam sie z tym 2 godz 🙃Ale warto było dla niego wszystkowytrzymam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...