Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc Gosiu dostalam l4 na dwa tygodnie ale z wielka laska 😞 chyba zmienie ta babke na innnego lekarza bo zaczyna mnie irytowac nic mi nie mowi nic nie wyjasnia, nawet podczas badania dowcipnego dopiero jak sie zapytalam czy widac serduszko to dopiero laskawie mi pokazala :/ a teraminy juz mam dwa bo przy pierwszej wizycie mialam na 13-stego a przy ostatniej juz na 10-tego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz ja nie rozumię takich lekarzy takie konowały są na prawde sytuacje kiedy zdrowa osoba której nie chce sie pracować jest w domu przez 9 miesiecy a Ty pracujesz nie dosć że w dymie tytoniowym co jest bardzo szkodliwe to jeszcze ta godzina wstawania 3.30 to jest normalnie katastrofa 😠 zsyłam na ta france moje myszy mendy i wszystko co mozna w ciązy zeby jej najlepsze rzeczy pozjadały 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz ja tej babki nie znam bo przyszla w zastepstwie za moja do naszej przychodni a zreszta ta moja poprzednia tez nie byla godna zaufania wiec chyba naprawde bede chodzic prywatnie trudno wole wydawac te 50 czy 100 zl miesiecznie i miec pewnosc ze bedzie wszystko ok a z tym wstawaniem to raz czy dwa tak mialam ale chodzi o ten dym i nerwy z tymi pijanymi gornikami nieraz naprawde nie jest ciekawie a poza tym kreca sie tam tez rozne dziwne typy i wiesz :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wierze Ci powiem szczerze że jak bym byłą w Twojej sytuacji to faktycznie bym zmieniła lekarza i chodziła prywatnie bo nie ma co się jeszcze denerwować wizytą że taki głupi babsztyl nic nie powie bo jej się nie chce i twierdzi że ciężarna powinna to wiedzieć. Popytaj znajomych może poleca Ci kogoś godnego zaufania kto nie robi problemu z wydawaniem zwolnień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrbila ze mnie ewidentnie lebra ktoremu nie chce sie chodzic do pracy czaisz ?? Przeryczalam caly powrot do domu na szczescie z moim bylam bo mial urlop wczoraj to poszedl ze mna wrocilam do domu taka podlamana bo co z tego ze dala mi to l4 jak z taka laska a pewnie za 2 tyg bedzie to samo albo bedzie mi kazala isc do pracy to nie wiem co zrobie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz jak to znajomi kazdy kogo innego polec hehe ale podobno jest jeden fajny lekarz prywatny w moim miescie wiec wybiore sie do niego jak mi sie tylko skonczy l4 albo i dzien przed koncem i zobaczymy co on powie na specyfike mojej pracy i czy on tez bedzie twirdzil ze moge siedziec w dymie i z pijusami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przytulam 🙂 nie denerwuj się kochana bo dzidzia czuje 🙂 na odstresowanie umów się z koleżanką na soczek i podpytaj do jakiego gina chodzi zobaczysz od razu weselej Ci się na sercu zrobi 🙂 wiesz ja nie znam dobrze języka a chodzę z koleżanka do austryjaka tylko też mam mały problem ona w czerwcu rodzi i później będę musiała chodzić sama nie wiem jak ja się z nim dogadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż jest tutaj 7 lat u mnie 2 miną w sierpniu tak więc wcześniej żyliśmy na dwa domy 🙂 ja w Polsce mąż w Austrii chociaż nie mogę narzekać co 2 tygodnie był u Nas. Ja w Polsce pracowałam studiowałam a że Kamilek miał iść do szkoły to zdecydowaliśmy że przyjedziemy tutaj żeby nie być cały czas na odległość a czy kiedys wrócimy nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie bo nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj po lekarzu wrocilam do domu z mezem zjedlismy i pojechalismy do rybnika bo musialam odebrac nowa karte nfzetowska i korzystajac z okazji poszlismy na fryty a potem na kawcie i lody rzadko mamy okzje spedzic ze soba caly dzien wiec mimo zmeczenia bylo fajnie a i przy okazji kupilam spodnie typowo ciazowe wiesz z ta wysoka tasma smiesznie to wyglada ale sa super wygodne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to super 🙂 ja dzisiaj mojego też wyciągnę gdzieś na kawę piękna pogoda usiądziemy pod parasolem i będzie miło on za chwilę wróci a po Kamilka dopiero przed 15 idę więc trochę czasu będziemy mieli dla siebie 🙂 loda też bym zjadła strasznie za mną chodzi ale jeszcze biorę antybiotyk a zresztą po tej anginie boję się trochę 🤨 spodnie ciążowe też mam z tym pasem ale niestety normalne są za małe a te ciążowe jeszcze za wielkie normalnie mozna się wkurzyć ale cóż trzeba sobie radzić jakoś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie biegam w spodniach dresowych ale co tam te ciążowe mam lniane więc akurat na lato może nie będzie tak strasznie gorąco a mężem się nie przejmuje chodze tak zeby mnie było wygodnie 🙂 u nas pięknie za oknem żonkile rozkwitły drzewa maja już kwiaty ten zapach wiosny ach super 🙂 właśnie mąż wrócił więc ja grzecznie się pożegnam bardzo dziękuje za miłe towarzystwo zajrzę po obiedzie miłego dzionka Marto 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...