Skocz do zawartości

LISTOPAD 2010 | Forum o ciąży


anka888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • iwonka1

    1891

  • magda123

    3961

  • Mamusia
anita123 napisał(a):
Dzięki Madziu - lekarz mówił, że muszę te 6 tyg wytrzymać. Chociaż powiedział, że juz i takie Maluszki się rodzą - chciał mnie pocieszyć.
A to że Mała jest niby 3 tyg. do "przodu" (usg wykazało 33 tydz.) - to bardzo dobrze - ja przytyłam ok 8kg - ważyłam tak ok. 52 - a teraz - 60,5. Czyli Misia mnie objada 🙂


no bardzo śmieszne tylko 8 kg 😮nie to co ja już prawie 15kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anita123 napisał(a):
Ja miałam długie włosy tak do pasa, ale w sierpniu już musiałam zciąć- bo przy każdym czesaniu wyczesywałam cały kłębek. Strasznie mi się łamią i wychodzą..... 😞


od ciąży moja droga 🙂 wrócą do swojego stanu a ja musiałam wyciąć bo jak bym wyrwała to by mi 5 innych w tym miejscu wyroslo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu to miłego 😉 a ja Ci nie wchodzę z wagą w drogę 😜 bo nawet 2 kg nie przybrałam... ale Maluch już z kg ma 😉 a spodnie ze mnie spadają bez rozpinania...

Anitko... to nie tak 😜 zakazane to korciło a później jej się już nie chciało wychodzić jak mogła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisałam wcześniej Dziewczynkom :
"U mnie tak nie ciekawie . Cały tamten tydz. przeleżałam w łóżku ;(. W czwartek miałam wizytę u gin. - (już nie mogłam się doczekać - bo strasznie twardniał mi brzuch i bolało podbrzusze - mimo, że biorę fenoterol ). I tak... niby szyjka zamknieta, ale krucha . Mała rozwija się prawidłowo, waży ok. 1700g, usg wykazało 33 tydz., więc termin porodu się przybliżył - na 13 listopad. Gin chciał mnie położyć w szpitalu. Ale nie chciałam - bo pewnie bym leżała już tam do porodu. Więc zwiekszył mi dawkę fenoterolu 6x1 na dobę (a było 4x0,5). I jak nadal będzie się tak działo - to mam przyjechać prosto na oddział"[
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będzie dobrze zobaczysz musi być dobrze ja tez ostatnio byłam na wizycie i moj mały wazy 2 kilo nie wiem jak teraz bo wizyta była 5 września teraz mam 21 wrzesnia juz nie moge sie doczekać 🙂 mam nadzieje ze sie przekręcil bo jak nie to cesarka no i te cisniene cholerne nie chce się ustabilizować musze cały czas leki brać pozatym jest wszystko ok 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...