Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja rajstopy ubieram Grześkowi pod spodnie jak wychodzimy na dwór, a po domu gania w spodniach dresowych, dostał ich tyle ( uzywki co prawda ale w dobrym stanie), że mi ich nie szkoda po domu 🙂 a jak będzie cieplej, to w nich po ogrodzie bedzie latał 🙂
na wyjście ma dzinsy, a jak! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja tam lubię jak Kubek w dżinsikach biega 😁 chociaż niszczy.. bo się przewraca:P
ale co tam..
a rajstopy.. jak wstaje po spaniu to idzie na mini mini i tak zsotaje w tych rajtach 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ale super chlopaki 🙂 hehe
ja tez po domu swojemu zakladam rajstopki 🙂
dzisiaj w nocy cos bylo nie tak, obudzil sie jakos przed 3 i jak wzielam go do siebie, to nadal poplakiwal, zasypial i znowu zaczynal plakac 😞 teraz spi, moze poprostu cos mu sie snilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie Grzesiu też w nocy świrował, popłakiwał, wiercił się. Albo coś mu się śniło, albo moze kolejne zeby? 😜

Gosia2, dzinsy używamy tylko na zewnątrz 🙂 w domu nie byłyby wygodne, choć ja śmigam tylko w dżinsach po domu, mam swoje takiee wytarciuchy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas to raczej rajtuzy w domu no i czasem dresy ale ja wole rajstopki mu zakladac bo pozniej to tylko dzinsy wkladam bez przebierania hehe a dresy trzeba sciagac, potem zakladac rajstopy i dopiero dzinsy hehe
heh ja w domu w krótkich spodenkach latam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
u nas to raczej rajtuzy w domu no i czasem dresy ale ja wole rajstopki mu zakladac bo pozniej to tylko dzinsy wkladam bez przebierania hehe a dresy trzeba sciagac, potem zakladac rajstopy i dopiero dzinsy hehe
heh ja w domu w krótkich spodenkach latam 😁


a to też tak mam ze jak wiem ze bede wychodziła na dwór, to juz od razu mu rajstopy ubieram, ale potem po powrocie to juz dresy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja też w rajstopkach biega po domu - chyba, że nie wybieramy się nigdzie to w skarpetach i leginsach. OLI jest naprawdę uroczy!! Ale będzie przystojny 🙂 Matka nie odgonisz się od dziewczyn biegających wkoło Oliwierka 😉

Kasiu super, że z maleństwem wszystko dobrze 🙂 🙂 A ja nie przebieram się w domowe ciuchy - ewentualnie tylko krótki rękawek zakładam - ale jeansów nie przebieram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus a ja podobnie do Ciebie rano zanim pojde na spacer czy do sklepu to w spodenkach chodze a pozniej jak juz wroce to sie nie przebieram bo mi sie nie chce heh 🙂
a znalazlam kurteczke dla OLiwierka 🙂
http://allegro.pl/sn-new-port-nowa-super-kurteczka-ok-86-navy-i1498490275.html?source=oo
strasznie nam sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie przebieram;p chyba, że wyjdę w czymś niewygodnym to wtedy tak:P

Gosia kurtka super 🙂 ja też się musze za czymś dla Kubka rozglądnąć.. ale najpierw jutro czapki będziemy szukać 🙂 a no i szczepienie nas czeka jutro.. to przeciągnięte:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurteczka naprawdę fajna. Ja póki co nie kupuję kurtki, bo cos tam jeszcze mamy. Ale inne ciuszki się powoli kończą. Kasiu, bo Grześ jak na swój wiek to naprawdę duży jest!! Gabi też zakłada jeszcze 86 - nie mamy póki co ciuszków na 92 - ale kurteczkę jakbym miała kupowac to właśnie w rozm 92.

Gabi śpi od 20, a ja siedzę jak piz...sama w domu ;/ eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blondi21 napisał(a):
hejka czy mogę sie dołączyć? 😉


cześc 🙂 witamy sierpnióweczkę. Jak masz na imię? 🙂

napisałam pare zdań i mi si e odechcialo, bzruch mnie uciska. idę spać.
Sandra, a jak Tobie dizie pisanie?

ja musze sobie chyba neta na dzien odłączyć by sie zabrać za to pisanie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🙂 🙂 Myslałam, że dzisiaj troszkę dłużej pośpimy, bo do pracy na 11 a tu nic z tego ;/ Pobudka o 7:15 - czyli o tej o której rykiem wstaje w pozostałe dni i jest obrażona, ż ją obudziliśmy....a jak dzisiaj mogła pospać to nie chciała ;/

Jutro przyjezdzają do nas moi rodzice 🙂 🙂 Ale sie cieszę....nie byli u nas długo ponad rok;/ No ale my za to często jeździmy....
najgorsze, że porządki trzeba zrobić jak INSPEKCJA (moja Mamusia) przyjedzie. Własnie piorę pościel Gabi żeby się nie doczepiła, że brudna...hahahahahaha

Witaj Ewelina!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...