Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kasia1986 napisał(a):
Blondi21 napisał(a):
A mam takie pytanko ile waża wasze dzieciaczki i ile mają wzrostu?


mój Grześ ma ok 15 kg i 98 cm wzrostu 🙂 wysoki po mamusi 😁
O to chłop jak dąb. Moja Majeczka ma 11,6kg i ubrania jej kupuję na 92cm.
Hihi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Grzes juz prawie metr ma?? niezle 😁 Chłop jak dąb jak to marta napisala hihi duzy chlopczyk 🙂
Marta wozeczek super, slyszalam ze te wozeki sa bardzo dobre 🙂
Kasia moze to taka numeracja w tych butach 🙂
ja tez musze sie wybrac bo nie mam 🙂
MOj Oli ma 86cm a wazy 10,6 kg 😁 ubranka tez na 86 nosi na 92 sa za duze troszke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Kasia to Ty naprawde wysoka jestes 🙂


zawsze najwyższa w klasie.. przyzwyczaiłam sie ze patrze na ludzi z góry 😁 😁 😁 😁 😁 😁


dobra, mykam z kompa

wieczorkiem będę farbowała włosy, trzeba zrobić odrosty 🙃
kupiłam 2 farby aplette natural kolors skandynawski blond z rozjasniaczem, wiec powinno mi rozjasnic moje naturalne, ciemne włosy 😉

pa 😘

ps. fajnie ze jestescie! 😎

ps2. Gosia, no grzesiu wystaje mi główką juz ponad blat kuchenny, a blat mam na 95 cm wysokości 😉 nic nie poradze, wzrost ma w genach, wazne ze zdrowy, a ze bedzie wysoki to tylko na jego korzyść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja wczoraj farbowalam wlasnie odrosty kupilam BARDZO JASNY POPIELATY BLOND!!!!!!!! a wyszedl UWAGA!!!>>>>> ciemny blond do jasny brąz... boze taka za jestem ze szok ale na poczatku kwietnia ide w koncu do mojej Edyty (moja fryzjerka w moim miescie 😁) i ona mi zrobi piekny blond 😁 😁 😁
Kasia Grzes ma zadatki na koszykarza hihi jeszcze o nim uslyszymy 😁 😁 a jego urok osobisty uff zajdzie daleko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hey, hey...

Hehehe, ja ruszyłąm z kopyta z moja praca mgr 🙂 mam juz prawie 20 stron, czyli w sumie cala teorie, no i czekaz az zadzwonia do mnie z LO, ze sa wypelnione ankiety i wtedy bede dopieszczac wszystko i robic statystyki.. a to bedzie jakas masakra istna..

Teraz bede rzadziej wpadac bo mam tyle nauki, ze koneic.. do tego praca mgr i moje biedne podrzucane dziecko 😞 heh.. ale coz do czerwca bedzie oki... mam nadzieje ze niedlugo bede juz mgr 😁 hehe 🙂 a czas tak ucieka, ze zaraz nie bede miec czasu na napisanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, rozmiar junior kupiłaś? też będe musiała wypróbować. Uzywam teraz tych toujours z lidla - gorsze niz dada, szybciej pęcznieja i zdarza się że ma w nich mokro. Skubany nic nie czuje, ale ja czuje ze jajca ma wilgotne ;/
więc koncze ta paczke i wracam do biedronki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia tak kupilam te junior. Wiesz my ostatnio bylismy w Intermarche i tam byly za jakies 30 zl a ze Dady nam sie skonczyly to mowimy, ze kupimy te i masakra jakas, jednak te z biedronki sie chowaja do tych z intermarche, te z biedrony sa naprawde dobre, a te nowsze sa jeszcze lepsze, naprawde bardzo podobne do pamperow sie zrobily 🙂
Kasia a w lidlu ile dalas za nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My Dady tez junior kupujemy mimo ze od 15 kg są, tamte sa mniejsze, jakies za male na mlodego 🙂
Marzena mowilam ze sa fajne te nowe heheh
a my dzisiaj azdo 8 spalismy hehe 😁
Marzenka trzymam kciuki za dzisiajsze usg! oby nie bylo juz torbielek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas w biedronie nie było jeszcze nowych:/
więc kupiłam jednemu i drugiemu Happy bella 🙂 też są w porządku 🙂

Marzena daj znać jak po usg 🙂 ja czekam z niecierpliwością na wizytę bo jajniki dalej bolą:/

Kasia to ja myślałam, że najwyższa ze swoimi 172 cm jestem 😁
A tu widać Grześ nie tylko po tatusiu geny odziedziczył 😁 ale fajnie bo dla chłopca zawsze lepiej jak wysoki 🙂
Mój ma jakieś 88-89 cm (nie da się dokładnie zmierzyć drań:P ) a waży koło 13 kg 🙂

Biorę się za 3 rozdział 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego myślałam, że raczej będę najwyższa:P:P

a Tu niespodzianka:P Ale wiesz, moja siostra ma 180...

A rozdziałów ma być... 3 🤪 🤪 🤪 wzięłam się właśnie za ankiety 🙂 ehhh... ni9e lubię tych analiz, statystyk... no ale cóż zrobić... na piątek musi być gotowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...