Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra hehe no literki Ci sie cos tam mieszaly 😁 😁 😁 ale powiem Ci ze wypilabym sobie takie Martini hmm oj kiedy ja je pilam ostatnio chyba z 5 lat temu 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Kasia widzialam w Twoim profilu allegrowym ze nie lubisz wplat przez place z allegro 🙂 zauwazylam ze wielu ludzi ma takie komunikaty na swoich kontach...ja wlasnie najbardziej lubie jak ktos placi z allegro, wiem ze mam juz kase a z allegro przelew na moje konto idzien 1 dzien 🙂
ale Oli jest MARUDNY dzisiaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!masakra!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja nie lubie tego płacę z allegro, bo kiedyś miałam tam wpisaney już nieaktualny nr konta a ludzie i tak tam wpłacali i były problemy. Dlatego chcę uniknąć problemów takich mimo, ze zmieniłam tam nr konta na dobry. A jak to tak na prawde działa? płacą przz "płacę z allegro", potem jest info ze mam kasę na konie i wypłacam sobie z "płacę z allegro" na konto? ☺️ ☺️

wczoraj dostałam reklamówkę uzywanych butów dla Grzesia, z czego większoś cw ogóle nie nadaje się do noszenia. Głupio mi było tak od razu je oddawać babce, bo mam zasadę, że używanych butów dla Grzesia nie biorę i dla niego tylko nowe ze względu na mozliwośc zareżenia grzybicą. Wrzuciłam wszystkie do pralki, po praniu większoś csię rozwaliła, a zostały w sumie 3 pary, 2 pary kaloszków, jedne na polarze, a drugie zwykłe no i kozaczki rozm. 26. Tamte kalosze odziwo zostawiłam, bo stwierdziłam, że będzie je uzywał rzadko jedynie na deszcze, a tamte buty szkoda było mi wyrzucac i wystawiłam od 1 zł dla potrzebujących.. Ja gdy mam zamiar dać jakąkolwiek rzecz dalej to sprawdzam i zastanawiam się, czy można taką rzecz dać innemu dziecku, czy nie jest zbyt zniszczona.. a tutaj dostałam śmierdzące, brudne buty i nie było to przyjemne..
nie wiem czy wiecie o co mi chodzi - nie to ze wybrzydzam czy coś, ale uważam, że jak ktoś chce coś dać to powinien się zastanowić, czy używałby daną rzecz gdyby taka dostał..


eh, zrobiłam sobie kanapki z salami i z sosem słodko-kwasnym.. sosu nie mogłam przełknąc, musiałam zdjąć z kanapki, a mimo tego i tak ten posmak czułam 🤢 no i przysnęłam z Grzesiem od 16 do 17.20, on jeszcze śpi a ja się budze kawką rozpuszczalna, która mi nie smakuje zbytnio..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia praktyki miałam w sądzie w zespole kuratorskim... no i tam miałam okazję poobserwować co nieco.:/

Kurde dziewczyny 😉 Żebyście widziały co Kub z ojcem wyprawia 😁 bawi się nim lepiej niż nie jedną zabawką;p;p Traktuje go jak coś w rodzaju toru przeszkód, małpiego gaju;p Jak tylko zobaczy, że Grzesiek położy się na podłodze dostaje głupawki 😁 wskakuje na niego, łazi po nim, przerzuca się i skacze 😁 A taki jest przy tym szczęśliwy 😁 aż miło patrzeć;p nagrałam go nawet.. ale jak to zwykle bywa najlepsze momenty nie zostały uwiecznione...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Kurcze nawet nie mam czasu do Was zaglądac, bo u nas nadal szpital w chacie. Gabi nadal kiepsko. Katar, gorączka no i marudzi strasznie...do tego mój M znowu jest chory i mnie też na nowo chyba bierze! mam już dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!We wtorek będzie jak już 4 tygodnie choruję....Jutro mój M idzie z Gabi do lekarza i pójdzie na zwolnienie...oczywiście musieliśmy się o to pokłócić, bo on twierdzi, że Gabi przecież juz rzadko kaszle....zabić to za mało.

Kasiu...-rzeczywiście bardzo często wydaje Ci się, że w ciąży jesteś 😉 No ale może tym razem to prawda 🙂 🙂 No ale nie wiem czy dla Waszego związku byłby to teraz najlepszy moment na drugie dziecko....

Sandra to ładnie pobalowałaś 🙂 hehehe - a ja już miałam na końcu "języka" napisać, że się nie martwisz, bo wyrodna matka jesteś 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Oczywiście żartuję Sandruś 😘 😘Ja tam jestem panikara i zaraz mam czarne myśli jak Gabi coś jest. No ale taka już jestem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Marta nie wklejam, żebyście się czasem nie zapatrzyły;p co Wam będę takim brzucholem świecić przed oczami 😁 Wy już takie chudziutkie a ja co;p bbbbrrrzzzyyydddaaalll 😁

A jeszcze.. co do bycia wyrodną matką;p To ja zwykle też histeryczka jestem.. ale mam momenty kiedy stwierdzam, że nie należy przesadzać:p Mąż mnie tak ustawił bo jak nie to pewnie trzęsłabym się nad każdą kupką Kubusiową;p A ponieważ on wtrynia coś cały czas i są to rzeczy często dla niego nowe to nawet pod tym względem mogłabym co chwila do lekarza biegać.. Przy chorobie owszem szaleję trochę bardziej ale powoli zaczynam się studzić w tej dziedzinie 😁 Trochę zimnej krwi też jest potrzebne;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia wybierasz opcje saldo i wyplata srodkow i okazuje Ci sie ramka ile masz na koncie i bierzesz wyplac 🙂
co do ciuszkow to trzeba bylo odrazu je oddac i jeszcze powiedziec czy nie wstyd tej babce ze daje Ci brudne i zniszczone rzeczy!!! co prawda to swiadczy tylko o niej ze takie dala ale no wez 🙃 🤢
Kasia a moze teraz faktycznie jestes w ciazy?od tylu rzeczy Cie odrzuca...
Marta kurcze ale Was choroba wziela...powinniscie wszyscy lezec w domu i sie kurowac , Ty teraz pojdziesz do szkoly i znowu Cie wezmie...
Moj dzieki Bogu (odpukac!!!!!!)nie choruje, kataru nawet nie mial wiec jestem spokojna 🙂
ale tez bym sie o niego bardzo martwila gdyby cos mu bylo... 🙂
GoGr jeszcze miesiac z brzuszkiem i zobaczysz jak szybko wszystko zrzucisz bo przy dwojce maluchow to bedziesz w miesiac jak modeka wygladac 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, to nie były ciuchy a buty 🤢 🤢 ciuszki też od niej dostałam, ale one nadają się do chodzenia, wyprałam i Grześ teraz nosi, m.in kurteczkę na jesień, ma na zimę, spodenki po domu do chodzenia i bluzeczkę.
Wiesz, no głupio byłoby wprost powiedziec, że butów nie przyjmuje.. ona powiedziała, że jak się nie przydadzą to mam oddać potrzebującym 😜

Grześ własnie usypia, sam. Wczoraj była z nim istna katorga, usypiał od 20.30 do 22.00 a ja jak głupia leżałam na łozku i go za reke 3małam. Co go puszczałam to on w płacz.. kolejny wieczór miałam z głowy, bo potem poszłam się umyć, zaraz 23.00 i nic nawet do mgr nie mogłam zrobić

Marta, no teraz 2 dziecko też raczej nie byłoby nam wskazane, może ze względu na naszą sytuację tez, ale ja w przyszłym roku chcę iść do pracy, a jak byłoby drugie to znów trzeba byłoby z nim w domu siedzieć przez jakiś czas.. a ja już bm chyba do reszty ocipiała ;p

Od wczoraj na szczeście żołądek nie boli, dostałam tabsy od teściowej takie specjalne na żołądek, rano tez było ok. No wczoraj to nie mogłam się wyprostowac, taki skurcz żołądka był. To chyba na tle nerwowym.. 🤢

dobra, oblecę szybko neta i zabieram się za dalsze pisanie pracy.. oj powoli mi to wychodzi a w ten piatek już są seminaria 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesć Mamusie 🙂 Ja wróciłam z pracy i poszliśmy wszyscy do lekarza. Gabi już ma zmiany osłuchowe na oskrzelach, mąż też dostał antybiotyk..no a ja mam zaczekać do środy i jak mi nie przejdzie to kolejny antybiotyk dostanę 😞

Kurcze zmartwiłam się bardzo wagą Gabrysi - 8,3 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masakra - niektóre dzieci ważą tyle jak mają pół roku, a ona 13 miesięcy....nawet lekarka powiedziała że baardzo mało.
Teraz musze ugotować jakiś obiadek, posprzątać i znowu leę do pracy bo dzisiaj zebranie z rodzicami....najpierw muszę się do niego przygotować, bo kompletnie nie wiem co mówić.

GoGr - szybko zrzucisz przy dwójce dzieciaków....hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, 8,3 kg to rzeczywiście mało 😞 ale może Gabi po prostu będzie miała drobną budowę ciała, za Tobą
Grzesia nie ważyłam ostatnio, ale powoli nie mogę go już dźwigać bo jest taki ciężki, będzie miał juz ok 14 kg, ale też wystrzelił do góry i dobija do 90 cm wysokości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj tez tak strzeli w gore ze szok 82cm w ciagu miesiaca 2 cm jutro ide do lekarza z nim bo ma pod oczkiem i na nosku taka chropowata skorke od paru dni brzydko to wyglada i przy okazji go zwaze 🙂, na naszej wadze goly wazy 9,300 😁
Martus jak bylam z Olim miesiac temu to przeciez pediatra tezmi gadala ze on malutko wazy ponizej 3 centyla byl :0 ja bym na Twoim miejscu sie nie przejmowala jej waga skoro piekie je i robi ladne regularne kupki 😉
a co jeszcze do wagi to mam w bloku kolezanke ktora ma 5 miesieczna corcie 🙂 i mala wazy juz 7kg 😁 😁 😁 klocuszek hehehe nosilam ja dzisiaj na raczkach i wydaje sie ze o wiele mniej wazy 🙂 Oliwierek jak to zobaczyl to przylecial i sie do nogi przytulil 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże - ja na zawał bym od razu padła jakbym zobaczyła takie coś w łazience...
Przed chwilą wróciłam z pracy ;/ mam dość...
Gabi cały czas kaszle, aż ma odruch wymiotny, co chwilę budzi się przez ten kaszel 😞 Eh - mam nadzieję, że antybiotyk zacznie niedługo działać. Co do wagi to ja się nie przejmuje - widocznie taka jej uroda. Co innego jakbym widziała, że nic nie je. Chociaż teraz przez tą chorobę je bardzo malutko. Praktycznie każdy łyk mleka czy kaszki musze w nią wmuszać. Nie mówiąć o obiadku czy śniadanku.

Dzisiaj mamy z mężem 2 rocznicę ślubu....ale od wczoraj coś nie za bardzo między nami więc luz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do tego pytona.. przesada, żeby z kibla wyszedł 😲 no wyobraźcie sobie, chcecie usiąść na kibelek, tyłek na wierzchu a tam wąż.. 😲 😲

swoją drogą kiedyś Paweł musiał wrzucić do kibelka zdechłe ryby i ja nie wiedziałam o tym, otwieram sedes, a tam wypływa mi powoli zdechła ryba na powierzchnię, no myślałam, że zawału dostanę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dobranoc 🙂

wiesz, najgorsze jest to, że ta ryba juz taka lekko nadpsuta była, bez oka...

ja też chyba zaraz idę spać 🙂

jutro pisze o nadciśnieniu tętniczym na mgr XD

jestem ciekawa co tam u reszty dziewczyn. Baaardzo dawno nie zaglądała do nas Agniesia, Inka, Agata, a o Asnet czy Agniesi nie wspomnę..

papa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, łazienka sprzątnięta, na tydzień mam z nią spokój 🙂

ps. jak ja niecierpie jak teściu zostawia po sobie "slady" w muszli, ohyda! Nie wiem jak mu zwrócić uwagę by delikatnie mówiąc czyścił po sobie 🤢 🤢
Normalnie zestaw rękawic i maseczki obowiązkowy.

dobra, ponarzekałam na teścia, teraz czas zabrać się za pisanie mgr. A nie wiecie czy Agniesia się już obroniła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...