Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No jutro tak późno kończe, ale mam jedno okienko, więc może wpadnę do małego do domu.

wiesz, ja się im nie dziwię, ze płaczą bo widać że wiele wiążą z tym programem, stąd takie rozczarowanie. Ja wolę nie nastawiać się na coś i potem przezyć miłe zaskoczenie 🙂
pamiętam, jak bardzo mi zależało aby zdać FCE z angielskiego - gdy w końcu wklepałam swój kod do kompa i ukazał mi się wynik to tez płakałam z radości, skakałam.. ah 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nawet nie mam kiedy zaszczepić Gabi, bo cały czas przeziębiona. Ale to chyba nie ma co się spieszyć z tą szczepionką i można zrobić w 14 miesiącu dopiero...


Niektóre dziewczyny w Top Model naprawdę dziwne...no ale cóż...widocznie bardzo im zależało i dlatego płakały jak odpadały - to są emocje. Kurcze wiecie co...niektóre z nich są naprawdę bardzo ładne, ale niektóre masakra!!!! BEZNADZIEJNE!!!
Teraz na dworze taka ładna pogoda, a my nawet nie możemy wyjść z Gabi na spacerek 😞 Już tydzień siedzimy w domu 😞 😞 No ale jeszcze kaszle więc nie ma co ryzykować.

Kasiu, a jak Grześ chorował to po ilu mu przechodziło?? Bo Oli to chyba nie był jeszcze chory...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no fakt ODPUKAC!!!! OLiwierek jeszcze nigdy nie chorowal i oby jak najdluzej nie zachorowal 🙂
MArtus masz racje jest w tym top model kilka ladnych ale wiekszosc jak dla mnie to takie pasztety ze maskara jedna to ma zeza !!!i ja przepuscili 😲 🙂 ale i tak bede to ogadac 🙂
My dziaiaj od 10.30 do 17.30 caly czas na dworze z mala przerwa na obiad 🙂Oliwierek taki wymeczony cze padl o 18.30 w trakcie jedzenia kaszki hehehe
Ale Grzes dzielny buziaczek dla niego 😘 nie zaplakal nawet moj to ryczal z 5 minut 🙂

Suszarka mi sie spalila kurcze dobrze ze babcia sypnela mi kasiorką hihih to jutro kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No taka pogoda była piękna, że fajnie było ją wykorzystać - to ponoć ostatnie takie cieplutkie dni 🙂 Ja w sobotę mam w szkole festyn rodzinny - i tyle wokół tego zamieszania, że szok!!! Muszę przygotować loterię, a jutro będziemy z koleżanką przyrządzały miksturę na takie wielkie bańki mydlane. Jestem ciekawa jak nam to wyjdzie. Kurczę przeraża mnie perspektywa pójścia do pracy w sobotę na tyle godzin!!! Festyn trwa od 14-19 więc muszę przyjść przynajmniej na 13 i pewnie wyjdę o 20...

Gabi też dzisiaj padła szybko - o 19:10 ale spała od 10 do 11 tylko więc zmęczona była. Oli też czasami bardzo szybko chodzi spać 🙂 A dalej budzi się tak szybko??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co sie pytalam ostatnio, to te szczepionki sa mniej bolesne..az musialam zapytac bo to byla pierwsza szczepionka przy ktorej nadia ani nie pisnela...
my mialysmy juz 6 wrzesnia, bo mi sie popierdzielilo i poszlysmy miesiac za wczesnie..
Mozna szczepic po ukonczeniu roku, ale niektorzy pediatrzy pozwalaja dopiero po skoczonym 13 mies.Ale ja na szczescie zaszczepilam...

ja ide spac, bo jestem znow wsciekla na meza... imal byc o 20... i sru..21 30, a go ani widu ani slychu, nawet niet nie napisal...
Buziaki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):
A moja Gabi kończy dzisiaj akurat 13 miesięcy 🙂 🙂


faktycznie ☺️ zapomniałam o mini urodzinkach Gabi..[color=purple] [b]100 lat 😘[/color]

Marta, Grześ zwykle "choruje" na czerwone gardło i na katarek, przechodzi mu tak po 3-4 dniach. ale nie wychodzę wtedy z nim ok. tydzień, bo w trakcie podawania antybiotyku nie jest wskazane wychodzenie na dwór, no chyba, że gorączka już dawno minęła i kończy się okres podawania antybiotyku 🙂

Grzesiu wieczorem był nie do zniesienia 😞 nie wiadomo o co mu chodziło, no ale tym razem mu darowałam, bo mógł być po szczepieniu rozdrażniony.
Jutro poprzestawiam mu trochę harmonogram, na spacer wyjdziemy przed pierwszą drzemką, bo zwykle na spacerek chodzimy tak po 13.00 a jutyro po 13.00 to do szkoły jade. Podszykoałam sobie na jutro obiad, tzn zrobiłam kotlety mielone, jutro tylko podsmażę 🙂 ( pierwotnie miały być z jajkiem, bo bardzo mi zasmakowały, ale na słowa męża: jaaaa, znowu te kotlety jajeczne? zrób coś z mięsem.. a ja na to, że jest piątek.. a on, że mu to nie przeszkadza.. no i do masy jajecznej dodałam jeszcze mielone . Zobaczymy jak będą smakowały takie "mielone z jajkami " 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My kończymy podawać antybiotyk dopiero w niedzielę 😞 No ale kaszel ma więc pewnie dopiero w niedzielę wyjdę z nią na chwileczkę na dwór, bo w poniedziałek idzie już do żłobka.

Kasiu, bardzo długo w tej szkole siedzisz...no ale taki los studenta 😉 ja się ciszę, że mam już to za sobą. Ale tak za dwa lata planuje jakąś podyplomówkę robić.
Byłam przekonana,że Gabi obudzi się dzisiaj bardzo szybko ze względu na to, że zasnęła o 19 ale spała o dziwo do 8 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ja na nogach dzisiaj od 7.00, Grzes od 7.20. Wyszłam z nim na spacer o 8.00, wróciłam o 8.45 i.. teściowie zabrali mi Grzesia 😞 pojechali z nim do Pawła siostry.. z jednej strony fajnie bo mogłam obiad przyszykowac sobie. Z drugiej strony tak pusto jakoś bez niego no i miał teraz dostać śniadanie.. obiacali, że nakarmią go tam. Poprosiłam tylko aby przyjechali max. o 10.30 bo chciałam go położyć spać, zobaczymy czy przyjadą..
chcę dziś tak wykombinowac, żeby wstał o 13.30, dostanie obiad i pojadę na uczelnię i będe spokojna że jets najedzony.

eh, nasmazyłam kotlety i pełno dymu w chacie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, Kochanie przestań się tak przejmować i wykorzystaj czas tylko dla siebie!!! Z teściami dziecku krzywda się nie stanie więc nie panikuj. Eh - tak to jest jak człowiek się "uzależni" od dziecka 🙂 Bez niego smutno i czegoś brakuje, a z nim na głowę się dostaje i się marzy o chwili spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hah 🤪 wrócili 🙂 punktualnie, o 10.30 🙂 Grześ nie chciał do mnie iść 😜 tylko u dziadka na rękach. No ale w końcu zgodzil się pójśc ze mną na górę.. kaszki za bardzo nie chciał bo u cioci zjadł płatki na mleku.. położyłam go do łóżeczka, 3 minuty i Grzesiu odleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ratunku!!! Kuba ma tak odparzony tyłek, że siadać na nim nie chce 😞 aż mu skórka pęka i krewka leci... nie mam pojęcia co mam zrobić... chodzi w tetrowych pieluchach w domu, smaruję mu już czym popadnie, zasypką macham i nic... ledwo zrobi kupkę pupa znów taka sama... A chyba mu idą ząbki kolejne i kupka jest co chwila..
Lipa bo miał z nami iść na wesele jutro.. ale jak go mam wziąć z takim tyłkiem?? Będzie się biedaczek tylko męczył... ehh 😞 macie jakieś sprawdzone sposoby? maści?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Kuba co sie stalo ze az tak sobie odparzyl pupke?
Martus ladnie Ci Gabi pospala moj tez jak o 18.30 padl to o 7.30 dopiero sie obudzil hehe, taka piekna pogoda az szkoda ze nie mozesz z małą wyjsc na spacer 🤨 w niedziele ma ponoc padac...
Kasia no dokladnie czlowiek non stop przy dziecku to nawet jak malucha nie ma pare godzin to teskni i nie moze przestac myslec hehe 🙂
ja od 10.00 bylam z Oliwierkiem na dworze nawet obiadu nie gotowalam dzisiaj tylko zjedlismy z Michalem kebaby hehe a Oli lasagne z hippa 🙂 🙂 🙂super pogoda to korzystamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia2 - sudocrem jest bardzo dobry na odparzenia. a po domu niech Kuba trochę w gołym tyłkiem polata...

ja wczesniej skończyłam szkołę, jutro na 8 do 10.30 więc jest ok 🙂 chcę pochwalić moich chłopaków - spisali się beze nie rewelacyjnie 🙂 obydwoje żyją 😁

a, no i pożegnam się już na dziś z Wami, jutro zajrzę, chcę się dziś wczesniej położyć bo o 6 jutro wstaję.
buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
Biedny Kuba co sie stalo ze az tak sobie odparzyl pupke?



NIe wie czy to kwestia tego, że młody ostatnio wcina ile widzi ico widzi czy na te ząbki ale strasznie często robi kupkę.. a ma dosyć wrażliwą skórkę i jak tak zrobi podczas snu to każda następna coraz bardziej go podrażnia.. i nie zdąży się wygoić a on już popycha odparzenie dalej..
Teraz jest masakra.. mały nie chce nawet siadać tak go boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goshe napisał(a):
Biedny Kuba co sie stalo ze az tak sobie odparzyl pupke?



NIe wie czy to kwestia tego, że młody ostatnio wcina ile widzi ico widzi czy na te ząbki ale strasznie często robi kupkę.. a ma dosyć wrażliwą skórkę i jak tak zrobi podczas snu to każda następna coraz bardziej go podrażnia.. i nie zdąży się wygoić a on już popycha odparzenie dalej..
Teraz jest masakra.. mały nie chce nawet siadać tak go boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...