Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
To bardo mozliwe Marta.. a co do komarow to przez te anomalie pogodowe one niestety nadal fruwaja...
u nas w zlobku dziewczynka dzien w dzien przychodzi pogryziona przez to cholerstwo, a do tego laski mialy w domkach.

Szkoda Martus, ze nie zlozylas wniosku do mnei do zloba.. mielismy za malo dzieci i od dwoch dni szukam dzieciakow na zapelnienie miejsc..bo nam porezygnowaly...
Wiecie, co jest najsmieszniejse.. w zlobku jest 55 miejsc... a musze przyjac uwaga 66 dzieci...masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No zobacz Sandra!! A tyle niby na liście rezerwowych było!! Mi najlepiej pasowało na Dębcu, bo mam blisko...no ale teraz to już dupa zimna - rok muszę się przemęczyć, a potem oddam ją do prywatnego przedszkola. A dlaczego aż tyle dzieciaków musicie przyjąć?? Przecież sal nie poszerzycie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest strasznie duzo dzieci.. ale wiesz juz pazdziernik to rodzice sobie jakos poradzili, albo nianie albo prywatne zloby..
Dzis, co przyjelam dwojke dzieci to oboje wlasnie rezygnowali z prywatnego.. ale miesiac wypowiedzenia maja.. zaplacili za pazdziernik, ale juz dzis przyprowadzlii do nas.. ale w sumie pozniej taka okazja moze sie nie tragic..
wychodzi sie z zalozenia, ze zawsze kilkoro dzieci nie chodzi.. ja mam teraz na grupie zapisanych 20 dzieci, a 18 lezakow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, no Grzes nadal ma 2 drzemki w ciągu dnia, srednio wstaje o 7.30 to 1 drzemka po 10.00, a druga okolice 15. Potem zasypia tak o 21.00

wystawiłam autko ponownie, od 1 zł
http://allegro.pl/show_item.php?item=1260899969
i kto dal już ofertę? jakiś złomiarz 😞 pomyślec, że jeźdżące auto miałoby być rozebrane na czesci to mi się w głowie nie mieści.. co inneog niesprawne.. ale kurde to auto jeździ, jedynie w ogóle nie wygląda...

jutro jade z rzesiem do UP listę podpisac, nie mam go z kim zostawić.

Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie z ranka 🙂 U nas nocka nie za bardzo .Gabi ma stan podgorączkowy 😞 Teraz jest już oki, ale nie mam co z nią zrobić i muszę ją chyba zaprowadzić do żłoba 😞 😞 W nocy też się zesrała - i to tak porządnie. Nie wiem czy czasami nie złapała jakiejś wirusówki, bo w przedszkolu wczoraj zrobiła dwie gigant kupy i w domu to samo. Albo coś jej zaszkodziło.

Kurde nie mogę teraz iść na zwolnienie, bo w piątek mamy Pasowanie na ucznia. To najważniejsza uroczystość pierwszych klas i kurde muszę być 😞 No ale liczę, że ta podwyższona temperatura to albo przez te kupki albo na ząbki. Kurcze mam takie wyrzuty ze nie mogę zostać w domu z Gabi...

Jak myślicie czy każda podwyższona temperatura oznacza, że dziecko powinno zostać w domu??

Kasiu może jeszcze ktoś zalicytuje Twoje autko - szkoda żeby poszło za 1 zł 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boze a moj Oli juz dzisiaj 3 kupe zrobil ale nie sa naszczescie rzadkie (tzn trzecia byla rzadsza niz te 2 poprzednie) ... goraczki nie ma hmm podejrzewam zęby ale on przeciez nie da mi zajrzec do buzi :0
zasnac nie chce a widzez ze juz pada:/
Martus no zobaczysz czy dzisiaj Gabi bedzie tez robic takie kupki ale to pewnie przez zęby 🙂
no i ja wlasnie tego ze maly bedzie chorowal najbardziej sie boje jak pojde do pracy...wiadomo jak sie patrzy na nowego pracownika ktory ciagle na zwolnieniach jest 😞
zasnal w koncu tyle sie wiercil ale zasnal hehe
Wyslalismy formularz na tego ajenta żabki i dzwonil wczoraj facet i dzisiaj o 17 mam spotkanie(Michal wysyla mnie jako ajenta bo o pracuje 🙂 )ale kurdenaczytaam sie w necie o tych zabkach i doslownie same negatywne wypowiedzi na forach sa ze ludzie sie przez to tylko zadluzyli nie wiem co sadzic o tym hmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

Marta, trzymamy rękę na pulsie by autko poszło za więcej 🙂

Gosiu, a na czym tak na prawdę polega bycie ajentem w żabce? Jesteś dla nich dostawcą towaru czy jak? no musisz na dziejeszym spotkaniu pogadac o wszystkich szczegółach, płacy, warunkach.. 🙂

ja wrociłam z UP, czekałam 40 minut w kolejce, przed emną było 20 osób 😞 Grzes na poczatku był ok, potem mu się nudziło i troche się z nim umęczyłam. teraz zasnął, a ja piję kawę na rozbudzenie i zaraz obiad wstawię. Obiorę ziemniaki, do tego odsmazę paluszki rybne i kapusta kiszona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem Kasia za bardzo na czym polega bycie tym ajentem ale dzisiaj sie dowiem 🙂
Ja wczoraj robilam na obiad wolowinke z tym fixem knorr z grzybow lesnych i wyszlo przepyszne polecam 😁
dzisiaj zrobie grochwke heh Michal sobie zazyczyl 😁 😁 😁 i dla malego spagetti bo uwielbia 🙂
Obudzil sie wiec idziemy na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Póki co Gabi oki. Miała znowu podwyższoną lekko, ale teraz jest cały czas ok. Mam nadzieję, że już nic się nie rozwinie i to po prostu jakiś wirus i jego powodem była kupka i gorączka.

Gosiu, co z pracownikami? Czy Wy musicie ich opłacać ze swojej części? Bo to chyba niemożliwe pracować od 6-23 cały czas. No i co z lokalem? Kto płaci czynsz, kto go szuka i ewentualnie remontuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jak idzie takim tempem to na 100% dojdzie do 1000zl a nawet wiecej hehe 🙂
Marta zabka daje lokal, remontuje, daje towar (tzn pierwsze zatowarowanie) ale to ja oplacam pracownikow i podatek niestety i reszta co zostaje jest dla mnie...chyba jednak o glebokim przemysleniu nie bedziemy zakladac bo tam nie ma dnia wolnego tzn sa 2 dni na Wielkanoc i 2 dni na Boze Narodzenie...wezie pracujcie non stop bez odpoczynku - teoretyczie nie mozliwe a przeciez mamy male dziecko, nie moglabym poswiecac mu duzo uwagi a o spacerkach to juz nie wspomne.. 😞
a i za kradziez tez ja bym ponosila koszty:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu, no to rzcezywiście jak na taka odpowiedzialność procent od obrotu byłby mały. I tylko na święta wolne? pogłupieli chyba.. Po opłaceniu żłobka, podatków, pracowników ile mogłoby Wam zostać na rękę? 500zł? 1000? eh, tak czy owak szkoda by Oli nie widział rodziców całymi dniami 😞

własnie przed chwilą umyłam podłogi. grzesiu usnął, zdjęłam mu skarpetki a one pod spodem czarne.. no to był sygnał, że z podłogami coś nie tak 😜 tak wychodzi że średnio co tydzień myję, zawsze przed weekendem, by był w miarę porządek jak idę na uczelnię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to wychodzi przypuscmy: calkowity obrot miesieczny 100 tys z czego dla mnie 7-10% czyli ok 8 tysiecy i z tego musze oplacic vat i pracownika jednego to zostaloby ok 3-4 tysiace na czysto dla mnie
Kasia moj to tez jak lata w skarpetkach to ma czarne stopki hehe i nie ma roznicy czy umyje podloge czy nie 🙂dlatego zakladam mu ciapki 🙂 🙂 🙂
Idziemy na spacer bo cieplo 🙂i do pana co wyrabia klucze (ma z 90 lat i juz 2 razy wyrabial mi klucz ktorego nie da sie przekrec w zamku!!! ide zeby mi kase zwrocil 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, dogadałyśmy się...chodziło mi o autko Kasi, że już 300 zł stoi, a Kasia odpisała, że podbijają cenę 😉 więc chyba wszystko oki 😉
A z tym pytonem to żartujesz???????????????????????????Boże ja nigdy nie chciałabym mieć czegoś takiego w domu - bleeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...