Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Śpi wreszcie 😁 😁
ale myślałam, że ocipieję przy nim...
Łeb mi jak zwykle pęka i wreszcie nogi sobie moczę:P:P

Sandra... przykro mi, że Twój taki olewus... mnie też do szału doprowadza kiedy mój ma wszystko w dupie a nie ukrywam, że takie sytuacje jak teraz opisałaś u nas też nieraz mają miejsce.. A mgr jak wiesz dla świętego spokoju praktycznie za niego zdałam.. 😜
Pogadaj z D. , nakop mu do tyłka i niech się otrząśnie. Nie jest małym dzieckiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kiedy mój w końcu będzie miał wolne??? 😞 teraz w ferie ma nocki od 18.00.. więc wraca po 17.00 i zaraz idzie do drugiej pracy 😞
chciałabym kiedyś mieć jakąś konkretną pracę, żeby on się odkuł z kumplem w tym sklepie i żeby nie musiał na te nocki zapierniczać.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra, tak jak dziewczyy pisza, pogadaj z mezem. Nie wiem czy wyprowadzka coś zmieni, ale szcze ra rozmowa na pewno. Powiedz mu dzego oczekujesz, ze teraz masz więcej zajęc i oczekujes zod niego pomocy.

Grzesiek zasnął jakies 10 minut temu, a ja połozyłam sobie maseczke na twarz 😜

no to wypada bym cos popisąła do pracy. Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
On ogolnie nie byl olewus i w sumie jak go poprosze to zrobi, ale za 15 razem.. alb jutro.. wkurwia mnie to juz strasznie.. 😞

Heh... naprawde ciesze,sie jak jestem sama z mloda i wcale mi nie przeszkadza jak go nie ma caly dzien...

Nie pogadam tym razem, za duzo sie juz nagadalam teraz ja zaczynam olewac... 22 20 moje dziecko poslzo spac. niedlugo bedzie chcodzi po polnocy.

Kur.. jak on pracuje to juz nie ma sily na nic.. a ja mam Nadie, szkole prace joge 😉 haha...i ogolnie dosc wszystkiego.. Czuje sie kurde nieszczesliwa we wlasnym malzenstwie i uwierzcie ze sama nie wiem czy to raowac.. a dla tzw. dobra dziecka na pewno nie bede. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra.. a może powiedz Twojemu to co tutaj piszesz? co czujesz...

Marta - ja też chcę winka 🙂 a zapomniałam kupić.. ostatnio upodobało mi się czerwone, półsłodkie CABERNET 😉 marzy mi się 😁
A mi właśnie siostra zrobiła stopy 😁 męczyła się trochę pumeksem bo były w fatalnym stanie a teraz są gładziutkie a ona właśnie wmasowuje mi maseczkę 😁 uwielbiam ją 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o winko w temacie 😁 😁 😁
ja uwielbiam kadarke 😁 polslodka pyszna 🙂 hmm trzeba cos pomyslec na weeknd 🙂 bo sama pic nie chce a moj wiadomo w tygodniu nie wypije bo kladzie sie spac o 19-20 😁
Sandra a moze tez walnij sobie lampke winka na rozluznienie 🙂 i odstresowanie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek 😁
wstałam z bólem głowy 😞
Marta przez Ciebie od wczoraj mi wino po głowie chodzi cały czas;p a szkoda mi kasy cholera..:P
Chyba muszę zasugerować mojemu żeby mi kupił 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Kasia moze poprostu mialas wzdecie brzucha i stad taki byl duzy 🙂 jeszcze Ci urosnie spokojnie 😁
MOje dziecie spalo do 7.30 haha juz myslalam ze pobudke o 6 zrobi 🙂 🙂
mam wlasnie polozona farbe bond na wlosach i czekam teraz na efekt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, a pamiętasz jak Sandra Ci pisała, że jeszcze tydzień i najprawdopodobniej zmaleje, bo woda się zbiera czy cos tam - skubana miała rację 😁 😁 😁 😁 Jeszcze Ci urośnie i będziesz miała dość brzuszka 😉

Gosiu koniecznie pochwal się efektem 🙂 🙂 Widzę, że brzuszkowe, sierpniowe Mamuśki mają hopla na punkcie zmiany kolorów włosków 🙂 🙂 Ja póki co jestem wierna swoim 😉Mój M ma dzisiaj wrócić dużo wcześniej z pracy 🙂 🙂 🙂 Cieszę się,bo we trójeczkę zawsze jest weselej 🙂
GoGr, my zawsze robimy większy zapas winka i innych alkoholi żeby nigdy nie zabrakło 😁 😁 Niech Ci mężuś kupi jak będzie wracał z pracy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta1.cz napisał(a):

GoGr, my zawsze robimy większy zapas winka i innych alkoholi żeby nigdy nie zabrakło 😁 😁 Niech Ci mężuś kupi jak będzie wracał z pracy 😉

My zwykle też.. 🙂 ale ostatnio wina się pokończyły.. 😞 i nie ma kiedy kupić.. znaczy jedno jeszcze mam - ale to specjalne 🙂 czeka na kumpelę;p;p hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiadek ugotowany, teraz czekamy na tatusia 🙂 Dzisiaj musimy jechać poszukać jakiś śniegowców dla Gabi, bo przecież nie pojedzie tylko z jedną parą butów ;/ I znowu wydatek...mam nadzieję, że znajdziemy coś baardzo taniego, bo szkoda mi kasy na budy które raz czy dwa założy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta a może na allegro poszukaj bucików? powinny byc tańsze niz w sklepie, al;e z drugiej strony tak w ciemno bez przymiarki to butów nie powinno sie kupowac 😮
no pamietam ze pisąła ze woda sie zbiera.. teraz az mi miło popatrzec na mój awatarek i ten brzuszek 😁

a ja dzis obiad mam taki kombinowany, mąz ma warzywa na patelnie, Grzesiek pierogi z mięsem a ja jem.. barszczyk z uszkami wigilijnymi które znalazłam dzis w zamrażarce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Patrzyłam na allegro, ale nic nie było. Kupiłabym nawet używane ale albo niektórzy słono karzą płacić za naprawdę "buble" albo jest licytacja i nie zdążyłabym odebrać przesyłki. Pozostaje polowanie na okazyjne kupno nowych 😉

Mniam. uwielbiam wigilijne uszka!!! Pychotka. My dzisiaj mamy mielone, ziemniaczki i buraczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a moj syn dzisiaj postanowil nie spac w dzien i doslownie doprowadzil mnie do bialej goraczki!!! chcialam go polozyc w wozku, polulac, wyszlam na spacer specjanie zeby zasna i NIC on drze sie w nieboglosy i spac nie zamierza ehh wiec zrezygnowalam... :/
a u mnie na obiadek zupa pomodorowa i pizza wlasnej roboty 😁 plyta i piekarnik sie super spisaly 😁 😁 😁 mąż zadowolony z obiadu Oiwierek tez (zjadl caly kawalek pizzy i miseczke pomidorowki 😲 😲 SZOK 🙂 🙂 🙂
aaaa Kasia dzieki za przypomnienie heheh wlasnie znalazlam uszka wigilijne w zamrażalniku 😁
Martusia moze w CCC cos bedzie taniego 🙂
pokaze Wam wloski ale niestety nie miaam wiecej czasu na robienie bo maly mi strasznie marudzil 🙂 ale kolorek widac choc w rzeczywistosci jest bardziej blond 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...