Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kochane ja caly czas podczytuje ale co chce cos napisac to internet w telefonie (mam WiFi) mi gasnie :/:/;?
Kasia slicznie wygladasz ciaza Ci słuzy i te włoski super!!!no i brzuszek DUZY 😁
oszczedzaj sie, oszczedzaj i jeszcze raz oszczedzaj!!!!!! koniec z myciem 3 lazienek na raz no no no KASIA!! 🙂
ja od wczoraj az do niedzieli w pracy... wiecie co ja tam nic nie robie doslownie tak sie nudze ze masakra nawet nie mam sie do kogo odezwac przez te 11h!!! no czasem do klientki jak przyjdzie heh ale nie narzekam hehe 🙂 🙂
a jak tesknie za moimi chlopakami STRASZNIE, Oli tez wieczoraj caly czas sie przytula i zasypia u mnie na kolanach :/
udanego dnia!! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia wyglądasz cudnie 🙂 a kg to chyba tylko w brzuszek Ci idą bo brzuś duży a cała reszta szczuplutka:P

Sandra to wakacje na ostro i braciszek dla Nadii?? 🙂

Gosia zazdroszczę Ci tej pracy:P nawet tych nudów! 🙂

A ja poszłam wczoraj na zakupy i kupiłam sobie prezent na uro a dzisiaj poszłam kupić dla brata 😁 Miałam mu kupić z diversa (bo tańsze - tak za 80-90 zł) ale spodobała mi się z Wranglera 🙂 150 zł ale materiał świetny więc chyba warto 😁

Ile ważą wasze dzieci? bo ja zważyłam ostatnio Kubę i sierota mała przy 91 cm ma 12,9 kg... i zastanawiam się czy to nie za mało:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

niedawno wróciłam do domku - ale si dzis nachodziłam po miescie. musialam złozyc w dziekanacie pracę mgr, potem dupsko podwieźć do sklepu, potem do drugiego - ogólnie toczyłam się z tym brzuchem jak morświn. I korzystałam z kazdrgo wolnego miejsca w busie i na przystankach , bo inaczej nie wyrabiałam . nawet babcia z laską wstała mi w trawaju mówi: niech pani siada, Pani widac ze w ciąży.. ale tu akurat głupio mi było skorzystac bo babcia sama ledwo stała 🙂

Gosia, wim cos o nudzeniu w pracy. kidys pracowąłam w sklepie meblowym i często przez 10 godzin nic się nie działo - to strasznie psychicznie męczy. Ale lepsze to niż miałabys fizycznie gdzieś w biedronce zasuwać!

Gosia2, mój waży ok 15 kgi ma jakies 95 cm wzrostu. Nie wydaje mi się zbey Kubus wazył mało, moze po prostu co zje do wybiega od razu? 🙂

Sandra, wytrwałosci zycze w tej diecie, ciekawe czy ja wytrzymam na diecie po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Kasia to dobrze ze ci ustapiono miejsca, masakra z tym jest. Pamietam jak bylam w ciazy to ludzie tak niekoniecznie ustepowali albo np w sklepie przy kasie pierwszenstwa jak trzeba bylo sie przepychac, ech masakra
moje dziecko dzisiaj znowu w dzien nie spalo 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzena Kuba też już rzadko w ciągu dnia śpi 🙂 raz na tydz to jest sukces:P

a co do ustępowania miejsca w autobusie czy przepuszczania w kolejkach to koszmar.. ja raz niemal mdlałam idąć w cholernym upale do apteki, przewróciłam się na półkę i nie zdążyłam dojść do kasy bo "miła starsza pani" stwierdziła, że ja młoda postoję a ona szybciutko coś kupi.. i zastanawiała się nad czymś 30 min.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia a ktos mlodszy nie raczyl ustapic??ach Ci ludzie, biedna staruszka wstala a pewnie nastolatek dupska nie raczyl ruszyc...
no ta praca meczy psychicznym nicnierobieniem 🙂 ale racja lepsze to nic harówka w biedronie.
Moje dziecko przed chwila zasnelo, steskniony za mamusia 🙂
Sandra ja tez zycze wytrwalosci w diecie 🙂 pewnie ciezko bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Kasia a ktos mlodszy nie raczyl ustapic??ach Ci ludzie, biedna staruszka wstala a pewnie nastolatek dupska nie raczyl ruszyc...
no ta praca meczy psychicznym nicnierobieniem 🙂 ale racja lepsze to nic harówka w biedronie.
Moje dziecko przed chwila zasnelo, steskniony za mamusia 🙂
Sandra ja tez zycze wytrwalosci w diecie 🙂 pewnie ciezko bedzie 🙂


żebyś widziała, nastolatek siedział , a babcia przed nim się podniosła.
Ale były tez miłe momenty, kiedyś jechałam na uczelnie to dziewczyna w moim wieku mi ustąiła, więc to zależy od człowieka - czy się zlituje czy nie. jak mu się brzuch pod nos podstawi, to pewnie ustąpi 😜

Marzena, ja juz sensacji z zapachami nie mam, ale jak zis byłam na mieście to chyba z 4 razy o wc latałam, korzystałam gdzie się dało bo mały chyba jakos dziwnie sobie lezał i mi non stop uciskał.

kupiłam sobie dzis japonki w realu za 5 zł do szpitala. Tak samo miniaturkę pasty 🙂
zbieram próbki kosmetyków, zeby jak najmniej miejsca w torbie zabrac, bo z Grzesiem miałam 2 podróżne torby 😮 a wychodzilam z czterema, bo jeszcze jakies gratisy sie dostawało itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzena, my odkładamy $ na łóżko dla Grzesia i wyprowadzamy go najpóźniej w lipcu do pokoju na przeciwko sypialni, bo musimy łóżeczko zwolnić.
Z tego co czytałam dobrze jest zabrac dziecko do sklepu zeby sobie same wybrało łożko, pościel, potem składac z nim to łożko - wtedy ponoc jest łatwiej nauczyć dziecko spac w nowym miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia wiesz my teraz spimy w pokoju Kacperka, takze on tutaj zostaje, tylko problem w tym, ze ja nie wyobrazam sobie go zostawic jego samego w pokoju 🤔 przyzwyczailam sie ze on jest obok mojego lozka i juz 😉
a jakie lozko bedziecie Grzesiowi kupowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chcemy coś w tym stylu: http://allegro.pl/lozko-sosnowe-drewniane-kubus-70x160-producent-i1648457020.html
ale raczej nie przez allegro ale na miejscu zbey mały sobie sam zobaczył. Choc zobaczymy jak z cenami.
Grzes bedzie miał otwarte drzwi do pokoju takze w kazdj chwili będzie mógł przyjść do nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Kubuś z Matikiem oglądają bajkę 🙂

a Kub nie pozwala młodemu patrzeć na babcię i każe mu dać jej spokój 😁

http://imageshack.us/clip/my-videos/32/rfe.mp4/



jak Kuba fajnie gada 🤪 🤪
EJ MATI.. 😁

moj jak chce powiedziec ze upadł koło auta to mówi: mama - bach ( pokazuje na główkę)- brum brum - AŁ ( AŁ to piesek, i ze piesek był tam też ), a więc jego zdania brzmią: MAMA BACH BRUM BRUM AŁ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh., niemozliwe te dzieci z tym nasladowaniem 🙂

Powiedzcie mi mam dwa pytania, czy ktoras z was liczyla p czyli tzw probe reprezentatywna w swojej pracy mgr, bo za cholere nie wiem jak to ugryzc...

i dwa czy ktoras z Was umie pisac po angielksu, bo mam kilka zdan do przetlumaczenia.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heheh., niemozliwe te dzieci z tym nasladowaniem 🙂

Powiedzcie mi mam dwa pytania, czy ktoras z was liczyla p czyli tzw probe reprezentatywna w swojej pracy mgr, bo za cholere nie wiem jak to ugryzc...

i dwa czy ktoras z Was umie pisac po angielksu, bo mam kilka zdan do przetlumaczenia.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...