Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
macie mój brzuchal w awatarze :P na nim równo 25 tc.
zaraz odszukam z Grzesiem jaki miałam

Kasiu brzusio śliczny hehe, ale mój przy Twoim to wielkolud 🙂 🙂 🙂
Pozdrawiam i dziękuję za pamięć 🙂 🙂 🙂


no pewnie ze pamietam o Tobie, przecież na początku wpadałaś tu często 🙂 zawsze możesz coś skrobnąć. Co prawa mało się u nas dzieje bo zostałyśmy w kilka osób, ale z chęcią się pogada

Hehe no ja tam skrobię w miarę często na sierpnióweczkach.
U nas pomalutku. Juz po komunii starszej córci, jakoś przezyliśmy 🙂 🙂 🙂 Ja coraz grubsza masakra, +16kg do przodu 🙃 🙃 🙃 Jutro mam wizytę więc zobaczę ile moja Julia waży 🙂 🙂 🙂
Teraz w weekend byliśmy poza domem 🙂 Hehe chyba w ramach wakacji, bo w tym roku to nigdzie nie wybędziemy. No oprócz porodówki 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj jak dobrze w domku 🙂 kurcze ale sie slabo czuje a Oli jeszcze tanczyc chce hehhehehe 🙂
fasolka to nie jest napewno bo przeciez bylam u lekarza tydzien temu i nic nie mowil o ciazy co prawda nie zrobil mi usg ale przeciez badajac by wyczul 🙂 🙂

Kasia to ty juz w czwartek bedzioesz Pani magister 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra dziękuję bardzo 🙂 pierwsza jesteś bo to jutro:P hehe

Kasia brzuszek śliczny 🙂

Co do spania - mój Kuba też dzisiaj się przespał 😁 😁 szał normalnie:P:P całe 1,5 godz 😁

Gosia - może lekarz zmęczony już był? nie przyłożył się do badania?:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja obstawiam, że Gosia zjadła coś moczopędnego i panike nam tu sieje hehe 🙂

Gosia2, podłączam się o życzeń, jutro mogę nie wpaść to tak szybko

tak, w czwratek będę panią mgr, i po tym Mogę G**** Robić :P hehe )

cholera, zbiłam sobie małego palca, zahaczyłam nim o wystając drewno. Spuchł mi nie samowicie, boli do tej pory, kuśtykam o jednej nodze. Oby do jutra mi przeszeł ból bo nie wiem jak ja dojdę na to absolutorium.

A właśnie wiecie może czego brakuje mi w organizmie, bo jak tylko się uderzę to robi mi ię siniak i po kilku godzinach czernieje 😮 no i brzydko to wygląda. Wyczytałam, że to brak żelaza, ale czy tylko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia 100 lat!!!
Kasia i jak tam po absolutorium? jeszcze 2 dni i obrona 😁
no dzisiaj juz tak nie sikam heheh ale wczoraj to masakra chyba od kawy bo wypilam "czarna" bez mleka hehe
moj Oli spi sobie, zrobilam wlasnie kluski z truyskawkami i wcinamy 🙂szkoda ze Oliwier nie lubi truskawek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu!! Wszystkiego najlepszego!!!! Ale Ty młodziutka jeszcze jesteś 🙂 A już z takim życiowym dorobkiem 🙂 🙂
Kasiu...będę trzymała kciuki na obronie 🙂 A tak poza tym - to muszę powiedzieć, że ciąża naprawdę Ci służy 🙂 Co do truskawek to ja uwielbiam, a Gabi niestety nie może...ma uczulenie. Zaraz po nią jade do żłobka i zmykamy na budowę 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):
Fajnie, że zadowolona jesteś z absolutorium. Mąż był z Tobą??Ja na swoim nie byłam 🙂 Jakoś mnie nie kręcą takie imprezki - no i poza tym nie chciało mi się w ciąży jechać 70 km pociągiem.


tak, M był ze mną, przyszli też rodzice z bratem 🙂
ja w sumie chciałam na to pójść, bo raczej nie będę miała już okazji kończyć innych studiów, a co za tym idzie nigdy nie miałabym już togi i biretu na sobie.
Biret kazdy sobie kupował, więc stoi teraz u mnie na parapecie narazie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta1.cz napisał(a):
Chcemy jak najszybciej. Na początku lipca chcemy już malować ściany i kłaść podłogi...może na początku sierpnia uda się nam wprowadzić.


jej, niedawno jeszcze wybieraliście projekt domu.. ale szybko zleciało.
Cieszę się że będzieci mieszkać w nowym, większym domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...