Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja od 6.30 nie spi przeciez ten maly czort jak tylko sie obudzi to wskakuje do nas do lozka i nas caluje zebysmy wstawli hehe 🙂 🙂 ja od 11 w pracy :/
Marzena no to odpoczniecie sobie w miedzyzdrojach, my w sierpniu na kilka dni tez nad morze pojedziemy jak sie uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasia1986 napisał(a):
wrócilismy z ogniska 🙂
wygonił nas stamtąd grad 😮 😲

Marta, mam wizytę 22.06, ale usg dopiero w 32 tc więc jeszcze poczekam trochę na podpatrzenie synka. mam nadzieję, że też będzie ok 🙂
Mój Grzes w 32 tc wazył 2200g 🙂
Ooooooooooo to chłop 🙂
A ile ważył przy porodzie?
Dziewczynki zazwyczaj są mniejsze, choć zdarzają sie wyjatki. Ja mam wizytę 12 lipca, usg mam na każdej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
wrócilismy z ogniska 🙂
wygonił nas stamtąd grad 😮 😲

Marta, mam wizytę 22.06, ale usg dopiero w 32 tc więc jeszcze poczekam trochę na podpatrzenie synka. mam nadzieję, że też będzie ok 🙂
Mój Grzes w 32 tc wazył 2200g 🙂
Ooooooooooo to chłop 🙂
A ile ważył przy porodzie?
Dziewczynki zazwyczaj są mniejsze, choć zdarzają sie wyjatki. Ja mam wizytę 12 lipca, usg mam na każdej.

przy porodzie w 39 tc wazył 3200 🙂 za to był długi bo 58 cm, stą d moze tyle ważyły te jego długaśne kości :P
teraz natomiast grubo ostaje wzrostem od równieśników, wszyscy się dziwią, że on jeszcze 2 latek nie ma. Ale wysoki jes za mną i ogólnie za dziadkami bo obydwoje pow 185
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
wrócilismy z ogniska 🙂
wygonił nas stamtąd grad 😮 😲

Marta, mam wizytę 22.06, ale usg dopiero w 32 tc więc jeszcze poczekam trochę na podpatrzenie synka. mam nadzieję, że też będzie ok 🙂
Mój Grzes w 32 tc wazył 2200g 🙂
Ooooooooooo to chłop 🙂
A ile ważył przy porodzie?
Dziewczynki zazwyczaj są mniejsze, choć zdarzają sie wyjatki. Ja mam wizytę 12 lipca, usg mam na każdej.

przy porodzie w 39 tc wazył 3200 🙂 za to był długi bo 58 cm, stą d moze tyle ważyły te jego długaśne kości :P
teraz natomiast grubo ostaje wzrostem od równieśników, wszyscy się dziwią, że on jeszcze 2 latek nie ma. Ale wysoki jes za mną i ogólnie za dziadkami bo obydwoje pow 185

Moja Maja przy porodzie ważyła 3280 gram i miała 57cm, a moja starsza 3300 gram i 55cm,
hehe a ja kurdupel jestem.
Julka pewnie podobna będzie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz ciuszków praktycznie na 56 juz nie biorę, zaczyna wyprawkę od rozmiaru 62 bo u nas rozmiar 56 noszony był moze z tydzień.. a takie sliczne kompleciki miał. Ale co zrobic jak nogi podkurczone, ani przeciągnąć się :P
obstawiam, ze drugi też moze miec podobne wymiary. Oby tak samo szybko i praktycznie bezboleśnie wyszedł m z brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Grzes juz 2 godziny spi.. ale go zmuliło to lexne powietrze.. znów pójdzie mi spac o 22.00 😮

Hehe no moje codziennie wariują do 21:30. Ale za to Majka rano ma spanie, zazwyczaj do 9:00.
Ja i tak muszę wstać bo Milka do szkoły, ale cóż niedługo wakacje 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my dzisiaj byliśmy na basenie a potem na targach dla dzieci. Było bardzo fajnie - Gabi brała udział w konkursie 🙂 No ale nie udało nam się wygrać (było losowanie takiego zajebis...rowerka do odpychania). Tak ryczała, że go chce, że masakra, ale rowerek 200 zł więc trochę dużo. Ale powiem Wam, że super sprawa - tak na nim pomykała, że szok!
Przesyłam linka 🙂 http://juffu.pl/produkt-jezdzik-fropper.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Marta super ten rowerek. wogole teraz jakies popularne tegoi typu rowerki, u nas na osiedli duzo dzieciaczkow ma takie ze nozkami sie odpycha 🙂
ale pogoda, znowu pada deszcz 😞
Kasiu widzisz moj Kacperek urodzil sie 61 cm dlugi, a teraz jest nizszy od Grzesia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tylko słysząłam o takich rowerkach, że ponoć uczą i przygotowują o jazdy na zwykłym rowerze.
grześ ma zwykły rowerek z doczeianymi kółkami z tyłu. Teściowie kupili, więc nic za bardzo nie mogłam mówić 🙂
jak n razie nie pedałuje, trzeba go z kijkiem prowadzac a i tak to niewygodnie bo skręca od razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się podoba bardzo taki rowerek 🙂 Sandra Ty zawsze taka wybredna jesteś 😁 😁 😁 😁 Na takim rowerku bez pedałów tez Gabi tam jeździła, ale nie szło jej tak sprawnie jak na tamtym - zresztą nie ma dużej różnicy pomiędzy tymi rowerkami - tyle, że ten co podałam linka jest na 4 kółkach - bardziej jeździk niż rower. My mamy ten z ubiegłego roku smoby i Gabi próbuje już pedałować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak tam sprawa ma się z nocnikami? dzieciaczki juz coś próbują?
u mnie cisza nadal, ale zauwazyłam, że czasami Grześ pokaże że coś w gacie zrobił i jak pytam się czy wysadzić na nocniczek to siada na moment..

kurcze, jest niby motywacja z tym nocnikiem, bo prawdopoobnie przedszkola będą wprowadzały grupy dwulatków i jak dobrze pójdzie to moze od stycznia Grzes poszedłby do przedszkola ale musiałby w ogóle nie sikac w majty, nie wiem czy to możliwe nauczyc tak w pół roku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi sie ten rowerek z linka Marty kojarzy z jezdzikiem ten biegowy to wogole mi sie nie podoba i napewno nie bede takiego kupowac 😉 a taki na 2 kolkach + 2 małe kupimy mu za rok bo teraz mielismy kupic ale jednak za maly jeszcze 🙂

Wiecie co Oliwier nie siada na nocnik tylko na kibelek zwykly heeh najpierw myje go szczotka do kibla 😁 😁 a potem chce zeby go posadzic co prawda jeszcze nie zrobil siku ale postep juz jest 🙂 tylko nakladke musze kupic bo sam to by wpadl do srodka jakbym go nie trzymala hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
u nas zdarza sie jeszcze ze zrobi siku na podloge albo kupke 😜 hehe, a na kibelek tez robi, np jak jest u mojej mamy, to tam nie ma nocniczka, wiec mama go wysadza na kibelek 🙂
wiecie co moj Kacperek nauczyl sie mowic BABCIA 🤪 jak to fajnie brzmi jak dziecko tak wyraznie powie, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
dziewczyny jak tam sprawa ma się z nocnikami? dzieciaczki juz coś próbują?
u mnie cisza nadal, ale zauwazyłam, że czasami Grześ pokaże że coś w gacie zrobił i jak pytam się czy wysadzić na nocniczek to siada na moment..

kurcze, jest niby motywacja z tym nocnikiem, bo prawdopoobnie przedszkola będą wprowadzały grupy dwulatków i jak dobrze pójdzie to moze od stycznia Grzes poszedłby do przedszkola ale musiałby w ogóle nie sikac w majty, nie wiem czy to możliwe nauczyc tak w pół roku...

Hehe Maja siada na chwilę, a potem wkłada nocnik na głowę. Ale ja troche inaczej do tego podchodzę. Jak Emilka była mała cudowałam z tym nocnikiem, a ona nic. I poprostu było tak, ze skończyła 2,5 roku i krzyczała sama że nie chce pampersa. I zaczęła siadac na nocnik w ciągu jednego tygodnia przestała sikac w nocy do pieluchy. Takze Kasiu moim zdaniem dziecko musi samo dojrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe, my na razie nie kupujemy rowerka.. mloda jezdzci jako pasazer ze mna na rowerze 😁

Co do nocnika to mloda spi bez pieluszki jak juz keidys pisalam i w sumie nawet jak w nocy pije to jej sie nie zdarzylo zsiusiac...
W dzien posikuje czasem, a ostatnio kupe jej sie udalo zrobic, z czym byl mega problem...ale uwazam tak jak marta, ze kazde dziecko ma swoj czas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...