Skocz do zawartości

pomocy | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
szukałam odpowiedzi w necie, niestety też nic sensownego nie znalazłam, ale na moją intuicję przez stosunek nie powinno być pęknięcia pęcherzyka płodowego... on jest zbyt mały by go w jakiś sposób uszkodzić..
Wydaje mi się, że uwarunkowania genetyczne albo wrodzone wady zarodka są przyczyną pęknięcia.. 🥴 ( ale nie jestem do końca tego pewna )
pozdrawiam,Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czekaj czekaj.. skoro pojawił się śluz, to może wypadł już Tobie ten czopek śluzowy? Bo to zwykle przed porodem się dzieje..
ps. źle się zrozumiałyśmy. Myślałam, że z tym pęcherzykiem płodowym chodziło o bardzo wczesną ciążę.. a jeśli o Twoją, czyli z tego co widzę 39 tc, to może już maluszek chce przyjść na świat? Stosunek w tym okresie ciąży może przyśpieszyć poród...
powodzenia i 3mam kciuki w razie rozpoczęcia akcji porodowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chodzi mi wlasnie o blony płodowe..
w trakcie stosunku poleciało 'coś'
bezbarwne i raczej jak woda a nie jak sluz..troche tego było,ale nie za duzo wiec pewna nie jestem czy to wody....
i w necie nie pisza nic czy mozlwie jest przebicie pecherza przez członek...

na ostatniej wizycie gin spr ilosc wod bo czasem tez mi;'cos 'lecialo..ale mowila ze nie wody tylkjo sluz...no nic czekam na skurcze i szukam dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 ja w 38 tyg iw 39 trzy razy jezdzilam na izbe przyjec bo myslalam , ze mi wody plodowe ciekna , ale okazywalo sie , ze to sluz , mowiono mi , ze sluz pod koniec ciazy robi sie rzadszy i dlatego czesto kobiety myla go z wodami. Jesli poleci duzo tak , ze az po nogach poleci , lub jesli bedzie lecialo malo , ale nie bedzie przestawalo a do tego beda towarzyszyly skorcze to wtedy sie zacznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania131206 napisał:
witam mam takie pytanie,bo nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi...czy mozliwe jest pekniecie pecherza płodowego przez stosunek???

Możliwe też, że sączą Ci się wody płodowe. Przy drugiej ciąży tak miałam, że pęcherz był delikatnie pęknięty u góry i lało mi się tak po trochę...
Natomiast stosunek może przyspieszyć poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...