Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Dobry wieczór grubaski 🙂 🙂 🙂
Wiolka mój ty Boże gdzieś Ty to pomieściła 🤪 🤪 🤪 Mnie na samą myśl o słodkim to mdli :P :P :P :P
Agnieszko84 dokładnie tak jak Wiolka radzi owoce i kefir bądź mleko sukces murowany :laugh: :laugh: :laugh:
A do spania to zostały mi tylko pozycje boczne bo na wznak kręgosłup daje o sobie znać a na brzuszku (moja najlepsza pozycja do spania przed ciążą) to wiadomo muszę na razie zapomnieć 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf ja tez chce!!!!!!!!!
Agnieszka84 najlepiej jak popijesz te sliwki mlekiem czy właśnie kefirkiem, miłej nocki hehehe.:P
Ewa mnie plecy nie bolą jak leżę na wznak, ale jak np troche dłużej postoję to troszkę powyżej odcinka lędzwiowego zaczyna mnie boleć.
AgnieszkaK nie mam pojęcia jak to się we mnie zmieściło :laugh: :laugh: :laugh:

Idę pod prysznic, nasmarować się olejkiem i zaraz wracam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki wróciłam 🙂

Ale już nie mam na nic siły chciałam wejść do wanny,ale chyba sobie zrobie dzień dziecka :P bo normalnie usne w niej jak niemowlak,nadrobiłam tylko te wasze 6 stron :P Najadłam się pyszności z grila i nie tylko w ruch poszły kiełbaski chlebek pieczony,delicje chrupki i toffifee 🤪 do tego popiłam pepsi :P normalnie masakra 😁

Fredeczkaa słyszałam że migdały dobre na zgage i taki preparat jest alugastin,ale to już bym wolała wypić drugi raz glukoze niż ten alugastin pić straszne świństwo,ale podobno niezastąpiony jeśli chodzi o zgage 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzuchatki 🙂

byliśmy u znajomych a teraz już dotarliśmy do domku, na stole pojawiło sie moje ulubione winko Tokaj i ciężko mi było ale jakoś sie powstrzymałam-wypiłam Kubusia z pomarańczą :P

a dziś miałam robic ciasto z jagodami ale zrobiłam to:
http://mojeciasto.pl/zima/boze_narodzenie/stefanka_z_kaszy_manny_w_polewie_krowkowej wyszło super i jest mega słodkie :P

ja też sie budze w nocy podczas przekręcania z boku na bok i mnie tak rwie troche, poza tym musze 2-3 razy wstac na pipi i już od 6 rano nie śpie...ehh... uroki ciąży

fredeczka ja na zgage żułam skórki chleba ciemnego, troche pomogło, migdały też są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To są właśnie uroki ciąży... 😉 Niemożność znalezienia odpowiedniej pozycji na dłużej.
Ja się okropnie wiercę w nocy. Jak już pisałam wcześniej obecnie mogę zasnąć tylko na prawym boku chociaż i z tym coraz gorzej bo Madzia daje czadu...kopie i wtedy to już żadna pozycja nie jest dobra.

Na sikanie też się często budzę...no i niestety 5-6.00 pobudka. I koniec...snu.:P

No i zgaga też mi zaczyna mocno doskwierać...

Ok. Ja też uciekam. Spokojnej nocy WAM życzę!!! Słodkich SNUF;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mamusie 🙂

Ja juz po śniadanku. Zjadłam sobie paróweczki , pomidorka 🙂 herbatkę z cytrynką wypiłam. A teraz idę pod prysznic i będę szła do kościółka.

Też mam takie problemy jak Wy. Budzę się 2 ,3 razy na siusiu i potem zasnąć nie mogę 😞

Ale zgagi to ja w życiu nie miałam i nawet nie wiem jak sie objawia i mam nadzieję, że nie dosięgnie mnie ten problem bo z tego co mówicie, to nie jest to przyjemne uczucie.

Zapowiada się piękny dzień, słoneczko świeci.

Życzę Wam dziewczynki udanej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Widze że tylko AgnieszkaW już tu do nas zajrzała 🙂 a u mnie nie ma słoneczka 😞 już mi się tęskni za nim.Wczoraj troszke popadało to dziś mogło by już wyjść 🙂

A ja nie wiem co dziś robić,dostałam zaproszenie od mamy i od teściowej na obiad 🤪 ale chyba posiedze dziś w domu bo jakoś tak nie mam ochoty.Załapałam jakiegoś dołka i straaaaasznie tęskni mi się za mężem 😞 eh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka czasem taki dzień samotności jest potrzebny. Zamknąć się w domu, nikomu nie otwierać drzwi i nigdzie nie wychodzić. Wyleżeć się w łózeczku z ulubioną ksiązką lub gazetką, a nawet patrząc się bezmyślnie w sufit ...


Ja na dziś nie mam żadnych planów. Na obiad nikt mnie nie zaprosił, więc sama sobie ugotuję rosół bo juz dawno nie jadałm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dziewczyny, cholernie boli mnie gardło... Wie może któraś z Was jakie tabletki do ssania można brać w ciąży? Płukanie szałwią i solą kuchenną odpada, bo wymiotuję po tym. Jeśli któraś byłaby zorientowana, to proszę żeby napisała. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgnieszkaW masz racje i tak chyba zrobie bo nie jestem dziś jakoś szczególnie gościnna :P

aanniiuussiiaa ja na gardło psikałam tantum verde i bardzo mi pomogło,niestety też miałam lekki problem bo to był początek ciąży i psikanie czymś do gardła kończyło się odruchem wymiotnym,ale dałam rade 🤪 wiem że homeopatyczne można jakieś brać jak pójdziesz do apteki to myśle że dadzą Ci coś bezpiecznego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i słonecznie 😎 😎 😎 😎 😎
Dziewczyny jaką maiłam ciężką noc 😞 😞 😞 😞 Kręgosłup daję mi się we znaki 😠 😠 😠 Nawet pozycje boczne mi nie pasowały 😞 😞 😞
Aanniiuussiiaa właśnie w aptece powinni coś Tobie doradzić na ten ból gardła 🥴 🥴 🥴 I życzę szybkiego powrotu do zdrowia 😉 😉 😉
AgnieszkoW i życzę Tobie aby to cholerstwo nigdy Cię nie dopadło :P :P :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie
u mnie też za oknem szaro i brzydko. Taki dzień na siedzenie w domu.

Aanniiuussiiaa ja dostałam tabletki do ssania tantum verde na zapalenie gardła.

Mnie czeka cały dzień przy kompie 🙂

Teraz idę zrobić sobie śniadanko... i ruszam ostro z pracą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...