Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Tylko za mocno się nie denerwuj bo wiesz że nie wolno :P :P :P
Kurcze jak ja Tobie zazdroszczę tego wesela :laugh: :laugh: :laugh: Mam taką ochotę gdzieś sobie potańczyć ale od mojego wesela przypomnę że był 11.02.2006 roku nikt nie chce się hajtać :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Agnieszko ale to by było nie miłe z mojej strony bo bym się wtedy wprosiła 😉 😉 😉 Ale ja mam zadzieję że się wybawiasz za nas dwie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki

A ja sobie poleniuchowałam i już jest lepiej 🙂 ale mam nadzieję że taki dzień już mnie nie dopadnie bo potem ciężko się pozbierać

Dziewczynki dzięki za wsparcie tak fajnie Was mieć 😘

No i pogoda się zrobiła więc będzie lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż dopadł się do kompa i nie miałam jak odpisać Tobie Agnieszko. Ja nie pracuję i źle się z tym czuję bo muszę liczyć na pieniądze męża chodź mówi że są wspólne ale co mieć swój grosz to mieć i nie prosić się 😉 😉 😉
Mittka to super że już Tobie lepiej 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuszki!

Mittka - dobrze, ze jestes juz w lepszej formie!
Agnieszki - te pościele sa obłędne! Ale te ceny! Auććć!!!

:laugh:

Ja wlasnie wróciłam z niedzielnego wypadu po okolicach, zrobiłam kilka zdjeć a mój mężunio spełnił jedną z moich zachcianek - zabral mnie w miejsce, które od szkoły średniej chciałam odwiedzić! Bosko!


:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was brzusie 🙂

Coś mi sie dzieje z internetem i cały dzień nie mogłam sie połączyc 😠 😠

Ale są i dobre strony tego, poukładałam i posegregowałam sobie książki w biblioteczce, zrobiłam obiadek, byłam na WIELKICH lodach i spacerku i tak minęła mi niedziela 🙂

mittka trzymaj sie cieplutko!

panna nikt zamiast kremu z kaszy manny możesz ugotowac krem do karpatki ale użyj ok pół szklanki mleka mniej to wtedy będzie bardziej sztywny lub ugotuj po prostu budyn/ ja dodałam też więcej krówek ok.20 sztuk 🙂

też powoli myśle o swojej wyprawce do szpitala, niestety nie wiem co mi będzie potrzebne bo zapomniałam zapytac jak byłam we wtorek. Dla maluszka musze tylko ubranka na wyjście przygotowac bo szpital zapewnia wszystko.

ide zjeśc kanapke z mozarellą:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf super że niedziela Tobie się udała 🙂 🙂 🙂 Ja to nigdzie dziś się nie ruszałam 😉 😉 😉 Nie wiem czemu ale nawet nie chciało mi się d..y z domy ruszyć :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś znów nic nie zrobiłam w temacie trasy. 😠 😠

Nie byłam w stanie się zebrać.

Za to apetyt mi dopisywał przez cały dzień...jadłam i jadłam i jadłam.

A teraz strasznie mi się chce pić. Chyba zbiorę tyłek i pójdę do nocnego sklepu po herbatkę zieloną Lipton.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Niedawno wróciłam z wyprawy na Lopud, taka mała piękna wysepka, trochę mnie potrzepało na łódce ale nic nie szkodzi. Byczyłam się ostro caaaaaaały dzień 🤪

Później przyjechała do mnie teściówka na kawę, plotkara z niej straszna i tylko by jechała po bratowej mojego męża, że ona taka i owaka ale w sumie ma tu bardzo dużo racji bo laska działała mi od początku na nerwy. Dowiedziałam się też o zajebistych chorwackich zabobonach związanych z noworodkiem i stwierdziłam, że moja teściówka siedzi w XVII stoleciu hehehe.

Tenm zestaw pościeli jest boski, szkoda, że taki drogi 🤢

Idę cosik zjeść, miłego wieczorku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...