Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Masz rację, połóż się i odpocznij a może przejdzie, bo czasami podróż może spowodować większe dolegliwości niż faktycznie są.

Ja tez uciekam do łóżeczka. do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłam 🙂

Emmax dziękuje za wsparcie 🙂 Bardzo mi się podobał Twój post, masz podobne podejście do spraw sakramentów i wiary co ja, lecz nie wiem czy będę miała tyle siły , mimo mojej asertywności, aby walczyc z mężem o to kto ma w końcu zostac chrzestnym.

Bardzo Ci współczuję, tzn. Twojej siotrze współczuję straty męża 😞



Wiolka mam nadzieję, że to nic poważnego 😞 Może jednak zadzwoń jutro do swojego ginekologa i zapytaj co to może byc, może umów się na dodoatkową wizytę... moim zdaniem lepiej dmuchac na zimne...

Idę spac bo zmęczona jestem.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka26 dzieki za info! Już sie czaję na te bodziaki i rajstopki 🙂 hehehe a taki ręczniczek/okrycie kąpielowe to kupie jednak w Ikei - bo męzus sie w nim zakochał 🙂 🙂 🙂 (niewiarygodne co?!) hehehe

o taki:
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10124731

dzis oglądaliśmy łóżeczka i to łóżeczko z księżycem i gwiazdkami - radek VII jakies takie mniejsze mi sie wydawalo od pozostałych... hmmm nie wiem...

Wiolka - przemęczyłaś organizm przy tej lodówce najwidoczniej, Ja na Twoim miejscu, jesli plamka nie jest wielka poczekałabym do jutra rana a pózniej zadzwoniłabym do gin żeby sie nie zamartwiać, ale myśle, ze jak weżmiesz sobie letnią kąpiel i położysz do łóżeczka to powinno byc okej. Daj znać jutro co i jak!

A ja jutro na 14:00 do kardiologa jade... zobaczymy co mi powie ;> 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Brzucholki! Jeszcze żadnej nie ma? 🙂 Ja wstałam z męzuniem, ale za chwile kłade sie spać powtórnie! A co! 🙂

a pózniej do lekarza... jeszcze mi autobus nie pasuje i bede musiała półtorej godziny przed przychodnią czekać... może wpuszczą mnie szybciej?! ehhh..

Wiolka, i jak z tą plamką? 😞

Do napisania Brzusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witaj akompf i inni 🙂

ja też kupie ten ręcznik z ikei 🙂 jest śliczny!

wiolka ja też w piątek zauważyłam u siebie taką plamke na wkładce ale nie powtórzyło sie to pózniej. dzisiaj po południu ide do gin po skierowanie na glukoze to zapytam i kurcze chyba jeszcze jakaś grzybica mi sie przyplątała 😠 😠

a ja miałam cudowną niedzielke 🙂 rano pojechaliśmy na targ staroci i kupiłam kryształową karafke, lampke na podgrzewacze z kutego metalu i pare innych pierdołków a potem nad wode i zjedliśmy odiadek na trawce... mmmm... coś cudownego! A chleb z mozarellą i pomidorem na świeżym powietrzu smakuje niebiańsko 🤪

ide umyc włosy i jeszcze tu zajrzę (już jestem pewna, że sie uzależniłam)

do napisania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzucholki :laugh: :laugh: :laugh:
Ja znów dziś smacznie spałam :P :P :P :P :P Ale jak się obudziłam to myślałam że do toalety nie zdążę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Ręczniczek jest śliczny tylko że w mojej miejscowości nie ma Ikei 😞 😞 😞 😞
Muszę wybrać się ze starszym synkiem na zakupy, jutro idzie do zerówki i nawet ołówka jeszcze nie ma 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki! 🙂

PannaNikt u nas nie ma takich slicznych, bajkowych parkow! 😞 pewnie coreczka bardzo sie cieszyla 🙂

Dziewczyny ja tak myslalam o tym ale ja nie wiem ,czy ja moge w moim stanie? aha a jesli chodzi o te nasze male skurcze, to moja gin powiedziala, ze jakby sie zdarzaly czesto np, 8-10razy dziennie to automatycznie kieruje taka kobitke do szpitala, wczoraj 5 razy je mialam...


Wiolka,mam nadzieje,ze wszystko ok?


Akompf nie wierze,ze mezus zakochal sie w tym okryciu :P ale sliczne jest 🙂 u was napewno jest ten sklep PEPCO wiec moze byscie sie tam wybrali 😉 ciuszki sa naprawde niedrogie a czesto sliczne sie trafiaja.

Zgryz sto lat ,sto lat , sto lat! 🙂 i jeszcze dluzej! :*:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo patrzę na oczy, bo dopiero wstałam, ale juz przybiegłam sie z Wami przywitać , powiedzieć DZIEŃ DOBRY 🙂

Akompf ten ręcznik z Ikei jest super, tylko że ja mam najbliższą Ikeę w Poznaniu a ode mnie to jakieś 300km. Zamierzamy tam jechać z mężem, ale dopiero jak będziemy urządzać dom.
Widzisz, jakoś Twój mąż zaczyna sam wkręcać się w babyBoom 🙂 skarpeteczki, ręczniczek... rozkręci sie chłopina na maksa 😉
Trzymam kciuki żeby u kardiologa wyszło wszystko Ok.

Zgryz STO LAT i wszystkiego co sobie zamarzysz 🙂

Wiolka co u Ciebie??

Idę na sniadanko, a potem będę robić dżemik, bo znowu przywiozłam sobie śliwek wiadro od mamy 🙂

Mam nadzieję, że uda mi się namówić dziś kogoś na to wyjście do cyrku 🙂

Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc od początku, witam wszystkie gdudniówki 🙂

Wstydźcie się dziewczyny tylko 3 strony do nadrobienia 😠

Akompf daj znać co i jak u tego kardiologa, a mąż jak widać "zwierze" wyuczalne, jeszcze 2-3 tyg i sam cie będzie ciągnął na zakupy:laugh:

Wiolka i Gośka co tam u was, koniecznie dajcie znać, mam nadzieję, że wszystko dobrze, a u ciebie Gosiu, że wszystko okaże sie wielką pomyłką, trzymam kciuki 🙂

Zgryz 100 latek w zdrowiu, i spełnienia marzeń 🙂

Kobietki proszę o łatwy przepis na makaron, bez mięsa najlepiej, bo mam ochotę na obiad zrobić, może macie przepis który podsyłała anja ten z cebulą i papryką, lub inny równie prosty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie mogę się wygrzebac z łóżka 🙂

ale mnie napierdziela w nocy kręgosłup! Nie mogę się obrócić z boku na bok bez przebudzenia 😞 A jak leże na wznak to mi serducho wali jak dzwon!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...