Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Ok dziewczynki straty nadrobione ale musze juz uciekac.. Caly dzien mam zabiegany i ledwo co nadrobie straty to musze gdzies isc, Teraz musze zajac sie przygotowaniem reszty kolacji bo juz sie chyba upieklo, Mam dzis kolacje niespodzianke dla meza. Zaprosilam znajomych wiec musze juz mykac poza tym czeka mnie teraz kapiel bo pachne ryba i ciastem i w ogole jedzeniem:laugh: :laugh: :laugh: no to mykam papapapapa do jutra 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj śpiochy wstawać, pobudka. Cześć Agnieszko:laugh:

To fajnie że u Fredeczki wszystko w porządku. całe szczęście że jej dolegliwości przystopowały. Ja we wtorek idę do lekarza i muszę go spytać ile ten mój klocek waży:P

Wczoraj zmierzyłam swój brzuszek i się przeraziłam jego obwód przez niecały tydzień zwiększył się o 7 cm. Teraz mam 114 cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki!!!

Co tu takie pustki 😲 ??

Ja się dzisiaj nie wyspałam 😮

DObrze, że z Fredeczką wszystko ok, moja maleńka ma już 1900gr a teściówka na ta wiadomość stwierdziła,. ż jest strasznie mała i nie będzie miała nawet 3kg przy porodzie..... juz nie słucham nawet co gada bo pierniczy jak potłuczona 🤢 🤔

Gosiag strasznie podobaja mi się wczorajsze zdobycze, a tych bodziaków najfajniejszy jest ten brązowy w paski.

Dzisiaj juz 33tc czyli tylko 7 do końca!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂

Moja mała już dzisiaj drugi raz czkawke ma,no kurcze ale ją wymęczy.

Gosiag body super i cena fajna 🙂

A ja zmarzłam bo się wystałam godzine pod szkoła :P i teraz się grzeje przy herbatce 🙂

Fajnie że u fredeczki wszystko dobrze.Wiola teściową się nie przejmuj niech se gada swoje przecież Majka wcale nie jest taka mała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przejmuję się bo wiem, że w tym tygodniu Majka powinna mieć właśnie około 2kg, poza tym byłam przeciez teraz u gin i rozwija się idealnie do tygodni, więc takie pierniczenie jednym uchem wchodzi, drugim wychodzi :laugh:

Mittka Majka teraz coraz częściej dostaje czkawki, wczoraj wieczorem miała i dzisiaj rano znowu :laugh: ale wystarczy sie napic trochę chłodnej wody i przechodzi (jej ocyzwicie, nie mnie :P )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola a to o tej wodzie to nie słyszałam 🙂
Rano sobie leżałam a bidulce się czkało i teraz przed chwilą czułam że też ją męczy,ale już przeszło 🙂

Z tego kalkulatora wychodzi mi że mała powinna ważyć 1800 a ciekawe ile waży ale wątpie żeby tyle bo tydzień temu ważyła 1500 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak byłam miesiąc temu u lekarza to mi powiedział że w trzecim trymestrze maluch potrafi w ciągu miesiąca przybrać około jednego kilograma. Dlatego mnie kazał się ograniczać ze słodkim i owcami bo jak zobaczył ile moje dzieciątko ważyło w 22 tygodniu- 800 gram, to końcową wagę miało by powyżej 4 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...