Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Hej laski 🙂

Ja się położyłam na chwilkę i zasnęło mi się :P :P

Dziewczyny nasze dzidzie wcale się nie męczą jak maja czkawkę u nas w brzuszku 🙂 One w ten sposób uczą się swoim sposobem oddychać 🙂 Dla mnie to też było dziwne że jak przez czkawkę może takie maleństwo się uczyć oddychać ale tak jest, ćwiczą w ten sposób swoją przeponkę 🙂

Wiola wstawiaj foty :laugh:

A co do wagi mojej dzidzi to dowiem się w poniedziałek u doktorka i wejdę wtedy w 32 tydzień 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam niecale 164 ale wszystko idzie w brzuch i te rozstepy... inwestuje grube pieniadze i smaruje sie od poczatku ciazy ale widze ze wychodza na dole brzucha na udach i z tylu kolan ale lekarz mowi ze to normalne bo nogi nie utrzymuja ciezaru ciala i ze znikna... zobaczymy.. Wiolka super rzeczy... ja mojego D nie moge doprosic by wrzucil zdjecia na brzuszka a sama nie umiem 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i na koniec w końcu coś różowego :laugh: ta bluzeczka po środku ma wielkość męskiej dłoni, masakra jakie to maleństwo :laugh:

Aaaaaaa dzisiaj dostaniemy jeszcze ciuszki od znajomych, juz sie nie moge doczekać i zobaczę dzidziola 4 miechy 🤪 🤪 🤪 !!!!!! [img size=461]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1010145-dc52a9d05a02495ef6f99a5d53be22ca.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laseczki,

ja jeszcze w łóżeczku a tu 19 stron do nadrobienia od wczoraj:P
Ewa dzwoń i się zapisuj ja też w większości będę sama, ale co tam trudno 😉
Agnieszka84 lekarz ci ściemnia z tymi rozstępami, to ustroństwo może się zminiejszyć, ale nigdy nie zniknie, mi się jeszcze nie pojawiły, ale pewnie się pojawia bo jeszcze nie mam zbyt wielkiego brzucha 🙃
A tak w ogóle to mój brzusiu cały czas mnie pobolewa, aż się boję a wizyta za 2 tyg 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolu ciuszki są superowe Majka będzie wyglądać jak mała modelka 🙂 A w ogóle nasze dzieciaczki w tych wszystkich ciuszkach będą robić furorę :laugh:

Ja na szczęście nie miałam i nie mam rozstępów a z tego co wiem to one nie znikają i według mnie bardzo paskudnie wyglądają 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bym zjadła taka zupkę grzybową:P

u mnie w domu zaczęło pachnieć dzidziusiem 🙂 , 3 pralaka z ciuszkami małej się pierze teraz poszukuję chętnej do prasowania, pomóżcie mi proszę bo ja nie cierpię prasować:laugh: 😠

Dziewczyny jakie podpaski kupujecie, bo zaraz po porodzie to kupiłam takie wielkie bella mamma, ale jak krwawienie zacznie się zmniejszać to co kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewuszki 🙂

Wiolka ale masz super piżamkę i ciuszki dla malutkiej 🙂 skarpetusie siwe mi się podobają 🙂

AgaK mi moja teściowa tez wczoraj dała grzybki, ale juz obgotowane 🙂 , i tak jej nie lubie ;/

Dziewczyny moja niunia tak daje czadu że juz mnie cały brzuch boli, poważnie 🙂 i z tego kalkulatora Gosi wynika ze waży 1800 i wcale bym się nie zdziwiła jak by na wet 2 kg ważyła bo zasadza mi takie kopy że ałaaaaaaa

A co do rozstępów to mi się wydaję, że jak ktos ma mieć to będzie miał bez zwględu na stosowanie specyfików. Taka po prostu natura. Ja na szczęscie nie mam 🙂

Idę ogarnąc mieszkanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola super zdobycze. A teściową się nie przejmuj. Mi lekarz powiedział 2 tygodnie przed porodem, że dziecko jest strasznie chude i 2 kilogramów nie waży a córka urodziła się z wagą 3,5 kg.

Według tego kalkulatora dzidzia moja waży teraz 1800 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...