Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aguś nic mi nie mów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja już nie mogę patrzeć na kalendarz, chyba go zdejmę ze ściany! Bo jak widzę, że tak mało dni października zostało i potem tylko listopad to dostaję drgawek hehe! Grudnia już nie liczę bo termin mam na 3! Z resztą cały czas czuję, że urodzę przed czasem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już nie mogę się doczekać mojego szkraba 🙂
zżera mnie ciekawość jaka będzie kolejność Grudniówek 🤪

No i jaszcze dylemat aż do 5 listopada czy normalny poród czy cc och 🤨 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-63dddce18068c9bda17b2945cdb44845.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was weekendowo 🙂

wróciłam z pracy i nadrobiłam forum, międzyczasie zjadłam obiadek-dziś zdrowa i ekologiczna zupka z zielonego groszku z makaronem gotowa w 7 min :P

przyślijcie do mnie koszule męskie!! uwielbiam je prasowac-chodze nawetdo sąsiadki, której mąż pracuje w banku i ona mi płaci 2 euro za wyprasowanie każdej koszuli a w tyg jest ich ok.10-12 tylko ani słóka fiskusowi 😉

taki wózek bedzie miał Bartek

http://allegro.pl/item760839368_efik1_wozek_tako_natalia_standard_wys_0zl.html
kolor 12

dziewczynki mam pytanko-czy kupiłyście laktator? ja sie zastanawiam czy bedzie mi potrzebny bo tak naprawde to przecież bede cały czas w domu i w każdej chwili moge nakarmic maluszka...

Wiolka piżamka świetna, reszta rzeczy też!
chyba musze dokupic więcej skarpetek bo mam tylko 5 par
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja wózeczek jest prześliczny i kolor taki jaki mi też się podoba i pewnie gdybym nie dostała wózka od szwagierki to też dla swojego Bartka taki bym wybrała 🙂 🙂 🙂

GosiuG narzekaj, narzekaj po to tu jesteś my aby wysłuchiwać i pocieszać, a nocki i tak będziesz miała nie przespane :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Cyba wiesz dlaczego :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja mam dylemat tylko lekarz neurolog bo nie wiadomo czy dam radę z moim kręgosłupem urodzić naturalnie (mam wypadnięty dysk, stwierdzono to jak już w ciąży byłam więc nic z tym nie mogli zrobić) 🤨
Co gorsza 1 kwietnia miałam tomografie robioną która właśnie pokazała co mi dolega tylko że cholerny test ciążowy wyszedł negatywnie a później okazało się że jestem w ciąży i teraz tym też jestem zmartwiona bo przecież żadnych prześwietleń w ciąży nie można robić 😞 ech pocieszam się że moja kruszynka miała dopiero kilka dni i nic ta tomografia nie zdziałała, gin też tak mówi więc staram się o tym nawet nie myśleć 🤨 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-82b846079706d661322b18d5bcc48f4c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra laseczki idę się po gimnastykować z goleniem 🤪 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-db40825c72735af6bc3adc7770eadc7c.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu jeżeli teraz jest wszystko w porządku i dzidzia rozwija się prawidłowo to na pewno to prześwietlenie nie zaszkodziło jej 🙂

No ale temat porodu to faktycznie masz problem bo to właśnie na tych naszych kręgosłupach cały poród się odbije ale że Ty masz problem z dyskopatią bo to chyba tak się nazywa ta choroba kręgosłupa to ciężki orzech do zgryzienia 😉

Troszkę wiem coś na ten temat bo moja świętej pamięci mamusia też miała dyskopatię i operację bo też wypadł jej dysk ale to było bardzo dawno temu ale kręgosłup po tej operacji już dawał się we znaki do końca życia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja umieram dzisiaj dostałam okresu a brzuch mnie tak napierdziela ze siedzieć nie mogę 😠 dziewczyny znacie może jakiś przepis na schabowe w innej panierce niż jajko i bułka tarta bo jajek brak a nie mam siły do sklepu wyleźć będę wdzięczna za każdy przepis beż jajek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko K ja półtora roku miałam takie bóle kręgosłupa że po ścianach chodziłam i skarpetki zakładałam godzinę czasu a co się przy tym na wyginałam żeby jak najmniej bolało 🤪 W szpitalu z bólu to z 5 razy wylądowałam, i dopiero po półtora roku mi stwierdzili co mi dolega! tylko w czasie tego miałam rehabilitację tylko na co skoro nie wiedzieli co mi jest??? tak jestem wkurw... na lekarzy że masakra a na ostatniej wizycie neurolog do mnie tekst "jak na brak dysku we właściwym miejscu to się pani nieźle rusza" 😠
Szkoda że nie widzi jak ja z łóżka wstaje!!! 😠
Wizyta 5 listopada ciekawe co powie, i ja też się zastanawiam czy nie poprosić o cesarke bo co z tego mojego kręgosłupa zostanie??? niewiem co robić 🤨 [img size=157]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Kamil-21715a5011bbf56675ea78ba540ffda8.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...