Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Bardzo się cieszę że Ci się podobają!

Ami przykro mi że źle się wam układa i mam nadzieję że szybko wszystko wróci do normy i będzie ok. U nas teraz też nie jest za dobrze, są momenty że non stop się kłócimy, ale też są takie że jest ok... Mamy zupełnie różne charaktery, on ryba ja strzelec i w ogóle wg znaków zodiaku nie powinniśmy być razem i jest w tym trochę racji. Dwa żywioły które niszczą się nawzajem... Mam nadzieję że będzie tak jak Wiolka pisze...

Mój okruszek śpi u mnie na rękach i mam nadzieję że już zasnął na dobre bo północ. A dziś w dzień spał maks 3 godziny... Oj marzy mi się spacerek jutro. Dziś przez te bioderka i wizytę u przyjaciółki nie zaliczyliśmy spacerku a szkoda bo była przepiękna pogoda a ja jechałam w krótkim rękawku.

Kurcze ząb ósemka mi się wybija do końca, prawie cały już wyszedł ale prawie no i tak mnie dziąsła swedzą że szok...

Dobra odkładam maluszka i idę spać, dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Włączenie mleka koziego daje poprawę u wielu dzieci mających objawy alergii na białko mleka krowiego. Tym niemniej należy pamiętać, że jest to mleko, którego skład nie odpowiada potrzebom dziecka. W stosunku do składu mleka ludzkiego (a co za tym idzie w stosunku do zapotrzebowania niemowlaka i małego dziecka) mleko kozie zawiera zbyt wiele składników mineralnych, co nadmiernie obciąża nerki dziecka. Ponadto karmienie mlekiem kozim powoduje powstanie niedoborów wielu ważnych witamin, takich jak: kwas foliowy, witamina B6, B12, C i D3. Grozi to zaburzeniami prawidłowego rozwoju fizycznego i intelektualnego dziecka. W przeciwieństwie do mleka koziego wszystkie dostępne na rynku nowoczesne preparaty mlekozastępcze (hydrolizaty kazeiny lub serwatki) mają skład "humanizowany" (upodobniony do mleka ludzkiego), czyli dostosowany do zapotrzebowania rozwijającego się organizmu dziecka. Należy również pamiętać, że mleko kozie zawiera antygeny białkowe podobne do mleka krowiego i część dzieci nie odnosi zupełnie żadnej korzyści w zakresie objawów alergicznych. Ponadto wykazano, że u pewnej części dzieci, po początkowej poprawie, z upływem czasu dochodzi do powstania alergii krzyżowej i nawrotu objawów. Efektu tego nie wykazują hydrolizaty wysokiego stopnia, które sumarycznie dają poprawę u znacznie większego odsetka dzieci z alergią na mleko krowie."


Przepraszam że tak wtrącam się tutaj do Was,ale u Nas na forum też był temat mleka koziego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej LASKI!
U nas wczoraj nastąpił przełom. Madzia po 15 minutach walki i płaczu na spacerze usnęła i tak spała dwie bite godziny. SZOK!!! Hehe

Nocka była dość kiepska ze względu iż dziecię się wczoraj wyspało na spacerze. Wstała o 4.30 i się bawi;-)

Zaraz się będziemy szykować do lekarza. Dziś wizyta u neurologa.

Jak wrócę z wizyty to postaram się nadrobić zaległości forumowe.

A co do facetów.. to ja znów miałam scysję z Krzyśkiem. Wkurza mnie iż wszystko bierze tak na poważnie...zażartowałam sobie iż wygania mnie ze spaceru bo pewnie się z kimś umówił. A on to odebrał jako moją korbę i że ja mu naprawdę zarzucam potajemne spotkania. A sam wielokrotnie żartował w tym temacie...ale jemu wolno a mnie już nie.

Ehh...w ogóle nie ma dystansu do siebie. chyba zaczne warzyć każde słowo coby szanownego pana nie urazić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ja nie wiem kto powiedział, że dzieci cementują związek :laugh: Ludzie są niewyspani i zmęczeni, przez co szybciej się irytują i kłócą. No i różnice w kwestii zajmowania się maluchem! My też się ciągle kłócimy o pierdoły. U nas też był już kryzys, który prawie doprowadził do rozwodu -uwierzcie, że byłam bardzo blisko pójścia do sądu! Czasem warto walczyć, czasem nie, czas pokaże... 🙂

Tyle wczoraj pisałyście, że już nie pamiętam nic i nie umiem się odnieść do postów ☺️ :laugh:

W każdym bądź razie miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!

Wiki spala od 20 do 7 ... ale mama niewyspana ze hoho!! :P chyba o 3 poszlam spac ...

Ale juz od rana tancuje wiec nie jest zle hehe 😁 :P

Dziewczyny dacie rade ujarzmic swoich mezow 🙂

Wii wlasnie wypila standardowo 180ml a teraz grzechotki wciaga hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laseczki 🙂

U nas nocka ok standartowa 🙂

Dziewczynki no co Wy złość piękności szkodzi hehe
tak tak ja taka mądra,ale sama złośnica jestem że ho ho
U nas na razie nie ma kłótni bo go najzwyczajniej nie ma.Ale w czerwcu zeszłego roku to mieliśmy takie kryzys że łoooo było ostro na szczęście od tamtej pory jest spokój.No ale większość czasu go nie ma.

Ami będzie dobrze jeśli obydwojgu Wam zależy to się dogadacie 🙂 Mam nadzieję że i Basi się w końcu poprawi.Buziaki dla Was i dziś oklask wędruje do Ciebie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe fredeczka widze że korzystasz z życia,a i pewnie korzystaj młoda jesteś 🙂

Rany moje dziecko odkąd otworzyło oczy non stop gada 🤪 zjadła tylko i buzia jej się nie zamyka.Leży teraz koło mnie mama wcina płatki na mleku a ona ciągnie mnie za koszulke i gada jak najaęta a brzmi to tak jak by była rozanielona 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze co niektore juz na nogach ...

my wstalimy o 3.40 i od tamtej pory mlody nie spi chyba sie wyspal wieczorem po tych szczepionkach ...

Wiolu kupikam kwas foliowy i pojde na te pobranie tylko chce troszke poczekac bo malusiu byl ledwo co kluty ... a na widok bialych fartuchow zaczyna miec jakies szaly ... wiec poczekam niech sie uspokoi ... teraz lezy u nas na lozku gada a jednoczesnie polyka swoja piastke - standard :P

jeszcze troche to ide na spacerek na rynek kupic kilka nasionek do ogrodka - nie ma to jak wlasne marchewunie i inne takie ... szczypiorek niedlugo mi juz wyrosnie bo posadzilam go na oknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nocka do dupy jednym słowem 🤨 Mała jadła ze 6 razy 🤨 Oj przepraszam memłała cyca a nie jadła!
I jeszcze o 4 rano Majka do nas przyszła i spaliśmy we czworo... Wszystko mnie boli.

Ami będzie dobrze.

Często kiedy pojawia się pierwsze dziecko to przychodzi kryzys... Ale jeśli się kocha męża/żonę to wszystko przetrwa 😉 Jak Majka się urodziła, to z 10 razy chciałam się wyprowadzać, ale w sumie nie przez męża a przez teściową :laugh: Baba potrafiła dołować nieziemsko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ

POCZYTAŁAM TROCHE FORUM I WIDZE ZE NA TAPECIE ZNOWU KŁÓTNIE Z MEZAMI. MY SIE WCZORAJ TEZ POKŁÓCILISMY. WKURZYŁAM SIE, WZIEŁAM LENE I POJECHAŁAM DO MAMY. ALE JUZ DZIS JEST OK.
JUZ MNIE MAZ WYSCISKAŁ Z RANA I WYCAŁOWAŁ.:laugh: :laugh:

UCIEKAM TERAZ PÓKI LENA SPI MOZE UMYJE OKNO JAKIES.

A NOC STRASZNA.. POBUDKA DZIS O 1, 2.20, 30.40. 5, I 8 🤪 🤪 MASAKRA


DZIEKUJE ZA OKLASKI. JA TEZ DAŁAM WCZORAJ EMAX A DZIS TEZ KOMUS DAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...