Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HEJ MAMUŚKI 🙂

CO TAM U WAS KOCHANE ZGRABNE I POWABNE MAMUSIE? 🤪

JA DZIŚ ZNÓW CAŁY DZIEŃ U TEŚCIOWEJ BYŁAM 🙂

DZIŚ PO RAZ PIERWSZY MOJA TEŚCIOWA MNIE TOTALNIE WKURWIŁA 😠
UBRAŁAM MOJE STARSZE DZIECKO W WIOSENNĄ KURTKĘ I BUTY TO DOSTAŁAM ZJEBĘ ŻE ZA CIENKO 🤨 🤢 NO KURWA MAĆ SORKI ZA SŁOWA PRAWIE 20 STOPNI CIEPŁA A JA MAM GO W KORZUCH I BUTY ZIMOWE MU UBRAĆ 😠 TRZEBA MIEĆ POJEBANIE W GŁOWIE 😠

AGAW LENUSIA SŁODKO SOBIE ŚPIOCHA I JEST SŁODKA JAK TAK ŚPI 🤪
A RESZTĘ NIE PAMIĘTAM CO MIAŁAM NAPISAĆ :P LECĘ BO MOJE DZIECKO NAWALIŁO W PAMPERSA I SIĘ AŻ PLUJE ZE ZŁOŚCI :laugh: :laugh: :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dziewczynki ale piekna pogoda az nie chcialo sie wracac ze spaceru A bylam 4 godz, a teraz moj szkrab jest bardzo marudny ... co chwilke sie budzi ... zmykam bo znow ryczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wróciłyśmy z bioderek,wszystko w porządku 🤪
I jeszcze skontrolujemy za trzy miesiące 🙂

Zaliczyłam w drodze powrotnej mc'donalda bo tak mi się chciało rybki i tatuś mnie zawiózł,oczywiście smyka też zaliczyła i 100 zostawiłam 🤢 masakra,ale musiałam małej czapeczke wymienić bo ta jej na oczka leci 🙂

Ale Lenka słodko śpi 🙂

Śliczne kwiatuszki mmm ale wiosną pachnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANJU MOZE MA TAKI DZIEŃ. JESLI USPOKAJA SIE NA REKACH TO WIDOCZNIE CHODZI MU O TO BY GO NOSIC 🙂

MITTKO JA TEZ NIE MOGE WCHODZIC DO SKLEPÓW DZIECIECYCH BO NIGDY NIE WYCHODZE Z PUSTYMI REKOMA.

AGUSK NO W KOŃCU NAPISAŁAS COS NEGATYWNEGO O SWOJEJ TESCIOWEJ, JUZ MYSLAŁAM ZE JEST IDEALNA :laugh: :laugh: :laugh:

SLICZNE KWIATUSZKI DZIEWUSZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha fredeczko nie tylko czapeczke kupiłam,ciuszki mijałam szerokim łukiem,ale wpadły mi jeszzce rajstopki w reke i dwie bluzeczki dla iśki 🙂

Oj dziewczyny ja miałam taki weekend mała cały czas ryczała myślałam że za niedługo to latać z nią bedę pod sufitem bo nic nie pomagało 😞

Ewo obiecane zaproszenie,ale nie wiem czy nie zmienie bo te zdjęcia miały być w całości ale się nie zmieściły.Zobacze jeszcze co mąż napisze jak mu się spodoba to zostanie 🙂
[img size=403]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/sylwia_tucka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki 🙂

Fredeczko ale nie ma nic ciekawegon w tych zakupach 🙂
W każdym razie może później wstawie bo teraz mała się juz drze i musze isc ja kapac.

A jeszcze ssię zestresowałam bo moj maz ma wylaczony telefon i juz zaczynam xsie denerwowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...