Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
O kurcze Ewa to sporo,ja tylko kiedyś stukłam lekko laptopem w złości,ale że był na chodzie to wszystko poszło sieee na szczeście był na gwarancji i naprawili 🤪 a tak to rzucam telefonami i mój ulubiony przedmiot to pilot 🤪 :laugh: ale jeszcze niczego nie zepsułam :P

No a dzisiaj pójdą jeszcze ostre słowa bo mój mąż tak świetnie się bawi że zapomniał o nas i odrana puścił jedynie sygnałka 😠 osz będzie mnie dzisiaj słychać aż u Wiolki w Chorwacji :P

No my po obiadku córa poleciała do kościoła mają im dziś dawać książeczki do naborzeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Hahaha Mittka jeszcze Cie nie usłyszałam czyli z mężem nie pogadałas jak należy :laugh: :laugh: :laugh:

Ale to moje dzieciątko dzisiaj marudne i tylko na rączkach cały dzień, co ją odłożę do łóżeczka to sie budzi 🤢

Reka mi już odpada 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko to było dosyć dawno i to był ciężki okres, teraz już się tak nie zachowuję 😉
Jak będziesz miała gotowe zaproszenia ze zdjęciami Emilki to pochwali się bo ciekawa jestem jak to będzie wyglądało 🙂

Piter od kilku dni próbuje się przekręcić z plecków na brzuszek. Za każdym razem wydaje mi się, że się uda, ale dupka jeszcze za ciężka :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola bo jeszcze się nie odezwał 😠 a ja pierwsza napewno się nie odezwe o ile wogóle dzisiaj się odezwe bo jak na razie to zamierzam milczeć 😠

Oj moja coś ostatnio też daje w kość nosić nie leżeć nie zaniedługo zaczne z nią latać 🤪 teraz o dziwo śpi od ponad dwóch godzin,ale w dzień nie kłade ją do łóżeczka tylko śpi na łóżku obok mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja rozbiłam tylko szybę w drzwiach od domu 🙂
no ale dziś to prawie chaty nie rozniosłam. Słuchajcie zadzwoniłam do teściowej podziękować za rzeczy dla małego, pierdu pierdu i wojna bo jak jej powiedziałam że chrzest jest na 17.30 a zaczynamy imprezę o 14tej obiadem to usłyszałam że oni nie przyjadą na obiad tylko do kościoła i po co robimy obiad przed. Przecież mogę zrobić wszystko po. Po to będzie godz 19 i godzina kąpieli małego więc będzie marudził a ona że się go przetrzyma... Powiedziałam krowie że myślałam że przyjadą wcześniej bo potrzebna pomoc w przygotowaniu, w końcu 40 osób będzie, albo chociażby żeby z małym ktoś posiedzial jak my będziemy szykować stoły jedzenie bo kurwa w końcu to nie tylko dla nich bo z mojej rodziny też będą goście to mi powiedziała że przecież w czym ona ma pomagać, przecież my zrobimy wszystko dzień wcześniej więc po co ona tam? To jej powiedziałam że myślałam że przyjadą wcześniej do Szymka bo przez tel płacze że go jeszcze nie widziała a jak ma przyjechać to chce przyjechać na wieczór. To jest jego święto i uroczystość powinna być ustawiona pod jego harmonogram dnia i wszystkich zapraszamy na 14 to mi powiedziała że oni na obiad nie przyjadą i koniec. Nie mamy na nich czekać bo oni muszą zjeść świąteczne śniadanie i poza tym jadą z dziećmi. Ale te dzieci kurwa mac mają 4, 6 i 10lat to ona pod nie potrafi się dostosować a nie pod 2miesięczne dziecko... To zwróciłam jej uwagę na to że jak był nasz ślub i mieli być na godz 13 bo mieliśmy mieć sesję zdjęciową a przyjechali o 15 to mi jebła suka słuchawka... Pizda jedna. Ale się wkurwiłam. Mąż oczywiście broni mamusi i uważa że mamunia na rację więc z kretynem też się pokłóciłam. Wychodzi na to że oni przyjadą na mszę, posiedze z nimi godzinę po mszy i będę musiała iść do domu z małym a oni sobie będą w najlepsze do nocy siedzieć a ja jak pizda będę kwitła sama z dzieckiem w domu. Tak jakby przyjeżdżali do niego a nie do 2miesięcznego dziecka na chrzest. Kurwa kurwa kurwa chyba się rozwiode z tym osłem bo najpierw jest jego mama potem długo długo nic a gdzieś na szarym końcu ja i Szymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie ma sprawy Ewo,na razie uporałam się ze wszystkimi danymi potrzebnymi do tych zaproszeń.Czekam na próbke i jak będzie wszystko dobrze to kobietka zrobi i pójde sobie po nie 🙂

O moja też niezłe wygibasy robi,ale jeszcze nie udało jej się przerzucić kiedyś jej się udało skulikać ale to tylko dlatego że leżała na swoim jaśku było wyżej i tak się podniosła że ją przechyliło na prawą strone 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Kajtucha przegieli co to wogóle za ludzie 😠 😠 masakra a Twój mąż to ja bym mu osobiście wpierdoliła sory za słownictwo,ale mnie to się w głowie nie mieści takie cyrki urządzać.
Kajtucha ja już nie wiem co Ci doradzić jak tu rozmawiać z tak tępymi ludźmi.Najlepiej zakończ impreze wraz z wyjściem z Szymkiem na kąpiel i wygoń pinde do domu o 19 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko i tak zrobię. Specjalnie starej krowie zrobię na złość. Mogłabym małego przetrzymać ale nie i chuj. Wyjde po kolacji i kij jej w oko bo chuj to by była przyjemność. A mężowi to bym wyjebała ale miał szczęście że był w pracy a nie w domu. Specjalnie zabrałam małego i pojechałam z rodzicami na zakupy bo wiedziałam że wraca do domu a nie chce się kłócić przy dziecku bo płacze. Kupiłam małemu dresik chustę i czapunie z kubusien puchatkiem w h&m a od mamusi dostałam kurteczke 🙂 i mam na nich wyjebane. Ja organizuje chrzest tak jak chce a oni niech robią co chce. Nie tylko oni się liczą, ja mam też swoją rodzinę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF I PO GOŚCIACH :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ALE WIECIE JAKA JESTEM HAPPY 🤪 NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO ŻE CIOCIĄ ZOSTANĘ :laugh: :laugh: :laugh: SIOSTRA MA 35 LAT I MYŚLAŁAM ŻE JUŻ NIE ZDECYDUJĄ SIĘ NA DZIECI ALE JEDNAK 🙂 🙂 🙂
OK KAJTUCHA TO JA CI WSPÓŁCZUJE MĘŻA 😞 MAMI SYNEK KURWA MAĆ 😠 TACY TO MNIE WKURZAJĄ 😠 A CO DO TEŚCIOWEJ TO JUŻ PRZEGIĘŁA TOTALNIE 😠

A CO DO KŁÓTNI TO ZDARZYŁO MI SIĘ RAZ ŻE TRZASNĘŁAM DRZWIAMI POKOJOWYMI GDZIE BYŁA SZKLANA SZYBA I ROZSYPAŁA SIĘ W DROBNY MAK :laugh: :laugh: TERAZ TO SIĘ WYCWANILI I PLEKSĘ ZAŁOŻYLI :laugh: :laugh: :laugh: MOGĘ TRZASKAĆ DO WOLI :laugh: :laugh: :laugh: CHOC TERAZ JESTEM SPOKOJNIEJSZA I JEŻELI LEŻY MO COŚ NA SERCU TO NAJPIERW MÓWIĘ A JEŻELI TO NIE SKUTKUJĘ WTEDY ZAPADA TOTALNA CISZA Z MOJEJ STRONY :P :P :P ALE JA Z OGÓŁU TO DŁUGO SIĘ NIE GNIEWAM I PO - MAX 10 MINUTACH JUŻ WSZYSTKO JEST OK 😉

DOBRA LECĘ KĄPAĆ MOJE CZORTY KOCHANE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa84 w koncu to maly rzadzi a nie tata 🙂

jadl danonka naturalnego...

ale moj maly marudny.. masakra...placze a wlascieiwe sie drze.. pierwszy taki dzien od bardzo dawna ze tak mi placze.. dobrze ze d mam w domu.. jutro jade do rodzicow pomoc mamie sprzatac na swieta bo z ta zlamana reka nic nie zrobi..

kajtucha jak chcesz to mozemy sie umowic i przywalic Twojemu mezowi ale nie jestes jedna ze najpierw mama a dopiero gdzies ty i dziecko.. ja walcze z tym z moim mezem ale jestesmy dopiero pol roku po slubie wiec przede mna dluga droga..

zrob tak zeby Tobie pasowalo bo chrzciny to swieto dziecka a nie po to by pic... dla mnie wolalabym zeby nie bylo alkoholu na chrzcinach ale coz...

3maj sie kochana i nie poddawaj sie.. masz slicznego szkraba a reszta obleci zwlaszcza tesciowa pojebana baba za przeproszeniem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOKA GORSECIK POKAZUJ BO JA DOCZEKAĆ SIĘ NIE MOGĘ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojjj Kajtucha to lipa 😠 Olej teściówkę i rób po swojemu.

Współczuję Wam tych mamisynków 😠 Wiadomo, że mamę się kocha, ale jak się ma żonę to najwyższy czas odciąć pępowinę!

No Wiola wklejaj fotkę, wklejaj 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja pierdyiele, ja to jestem zajebista, włozyłam baterie do ładowarki a nie podłączyłam przedłużacza do prądu 🤢 🤢 :laugh: :laugh: no geniusz ze mnie dosłownie :laugh: no nic poczekam 5 min żeby się podładowały i pstryknę tą fotę.

Kajtucha ja pierdole ale pojebana baba!!!! Rób po swojemu i tyle! Brak mi słów na twojego męża 😠 😠 wściec się można tylko. Mój mężuś też swojego czasu był taki mamusiowaty ale szbko go tego oduczyłam. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HI HI WIOLKA TO FAKTYCZNIE SUPER :laugh: OWACJA NA STOJĄCO A NIE JEDEN OKLASK SIĘ NALEŻY :laugh: :laugh: :laugh: OCZYWIŚCIE DAM CI OKLASKA ALE JUTRO BO DZIŚ JUŻ DAŁAM ADZE84 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehehe Wiolka jesteś the best 🤪 :laugh: z Tobą to musi być zajebiste życie :P

No laska wreszcie zasnęła.

A i romawiałam z mężem,ale jakoś już mi wszystko przeszło i udobruchał mnie.Powiedział żebym się pakowała i w kwietniu przyjeżdżała do niemiec że mam odwiedzić tą jego rodzine-pojebało go 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem 😉
Dzieciaki smacznie śpią więc cisza a ja czekam na kolejmy odcinek "Gotowych na wszystko".

Co do kłótni... To ja bym chciała się pokłócić... Ale mój mąż nigdy się nie kłóci. Zawsze to wygląda tak: gadam spokojnie, potem się wydrę, ze złości potem beczę i nie odzywam się do jełopa... I uwierzcie mi, że lepiej,by mi było powrzeszczeć sobie razem a nie tak, że on stoi jak ten baran i (nie)słucha...

Ale dzisiaj to nawet i na Majkę się wydarłam, bo w pokoju burdel robi jak cholera po czym idzie oglądać bajkę albo gra na nintendo 😠 Ale już się pogodziłyśmy... Powiedziała mi, że jestem najlepszą jej przyjaciółką :laugh:

Za to męża wyprowadziłam z pokoju :laugh: Wyniosłam mu WSZYSTKO do drugiej sypialni i powiedziałam, że chce rozwodu 🤪

No i posprzątałam dwa pokoje na błysk, zawsze jak jestem w stanie totalnego podkurwienia to tak robię :P

Kajtucha brak mi słów co do zachowania teściowej i męża

Wiola czekam na zdjęcie 🤪

AgnieszkoW Lena wygląda jak LALA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamuski!
dzieki wielkie za oklaski!
Kajtucha olej teściową!!! po co masz się stresować kimś kto nie potrafi zrozumieć potrzeb twojego synka i twoich!
kurde wkurza mnie czasem jak takie baby które kiedyś miały swoje dzieci nie potrafią zrozumieć że z dzieckiem małym nie żyje się na czas tylko według jego zegara! jak chce jeść to się daje a nie czeka się np do określonej godzinki, jak chce spać to śpi i na nic zabiegi mające na celu przetrzymanie itp.
a mąż to wąż a teściowa to głowa wężowa tak moja ciocia mówi i chyba w tym jest trochę racji 🙂 urwać łeb wężowi i będzie super 🙂:laugh:
a w temacie kłótni to ja drę się codziennie na mojego tak dla przypomnienia, bo zawsze coś nie tak zrobi, tzn straszny z niego bałaganiarz i za to, ale jeszcze nie rzucam niczym chociaż czasem już blisko jest do tego!
Mój aniołek śpi smacznie już od 2godzin więc nadrobiłam zaległości 🙂 a już tęsknie za jego uśmiechem,a muszę czekać do rana 🙂
jeszcze raz dziewczyny dziękuję za furę oklasków



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczyneczki 🙂

nie było mnie pare dni i nie wiem co sie dzieje ... wstyd! ☺️

u nas piękna pogoda i kożystamy-wychodzimy 2 razy dziennie na spacerek 🙂
zrobiłam gruntowne porządki wiosenne :P
na święta niestety do PL nie pojedziemy bo mój M ma tylko 5 dni wolnego a 1000 km na Mazury w jedną strone będziemy jechac 2 dni i z powrotem to samo więc sie nie opłaca ale... Wiolka!!! Nadchodzimy! Postanowiliśmy pojechac na Chorwacje :P do miasteczka Rovinji 🤪 Do Dubrovnika troche za daleko niestety.

o mały sie obudził! Spał od 16 🤪 🤪 ide dac mu butle i znowu do łóżeczka zapakuje :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PANNONIKT ROZWÓD :laugh: TO JUŻ JESTEŚ DRUGA W KOLEJCE BO KAJTUCHA PIERWSZA :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka mój juz nie raz mówił, że życie ze mną kolorowe i że się nigdy nie można nudzić HAHAHAH 😉 😉 😉 :P :laugh: :laugh:

No i obiecane zdjęcia, kiepskie są bo na szybkiego zeby bateria się nie rozładowała heh.

Numero uno [img size=289]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/P1010024.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...