Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć kochane mamusie!

My wczoraj byliśmy na szczepieniu a później na mega długim spacerze. Jak można nie wykorzystać takiej pogody 🙃

Antoś rośnie jak na drożdżach waży juz 6600 a i z jego rozwojem wszystko w porządku co mamę bardzo cieszy

Wiolu wszystkie ubranka dla Majeczki superowe no i oczywiście Twoje też 🙂

AgnieszkoW wracaj do zdrówka i pamiętaj że zakaz chorowania dalej obowiązuje 🙂

Życze Wam miłego dnia a ja pędzę dalej sprzątać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
a ja sie juz rozbudzilam.

Nie odpisal .... nie wiem,moze na kompa nie siadal ? ahhh..... :P

a moj sliniak lezy w lezaczku i mnie zaczepia.... z rana troche sie z dziadzia pobawila i zaraz ma lepszy humorek hehe ...

ajj dziewczyny jak tam sobie mysle,ze kiedys bede tesciowa to .... troche smutno co ? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry najlepsze mamuśki pod słońcem!!! 🤪 🤪

ależ tu wesoło od rana, no ale co sie dziwic? słonko świeci, ciśnienie rośnie i nawet myśl o teściowych nie jest w stanie zepsuc tak cudownego dzionka :laugh: :laugh:

my byliśmy w ambasadzie i paszport będzie za tydzień do odbioru!! hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! możemy jechac :laugh:

Wiolka ubranka super! A jak Majeczka dzisiaj? Lepiej?

Fredka, odpisze, spokojna głowa! bierze Cie na przetrzymanie :laugh: taka męska technika :P

musze sie zabrac za jakieś porządki bo burdel w domu a ja rozwalona przed kompem jak burdel mama 🤪 🤪 🤪

miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam sobie wczoraj galaretkę z owocami, przed chwilą naszła mnie na nią ochota więc otwieram lodówkę i wyciągam miseczkę. Nie pomyślałam o tym, że galaretka mogła nie stężeć więc chluuuuuust na siebie i na podłogę tą wodą z owocami 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Nie dość, że nie zjem galaretki to muszę podłogę umyć i się przebrać :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS KOCHANE MAMUSIE W TEN PRZEPIĘKNY DZIONEK 🤪 🤪 🤪

U NAS NOCKA W MIARĘ :laugh: MĘŻUŚ W DOMKU 🤪 SŁONECZKO ŚWIECI :laugh: A MAŁY ŚPI NA DWORZE W WÓZECZKU JUŻ OD 1,5 GODZINY :P :P :P WIĘC JEST SUPER 😉

PIKASSO OKLASK DLA CIEBIE BO MASZ MAŁO :P 🙂 😎 ZARAZ ZBIERAMY SIĘ DO TEŚCIOWEJ BO MĘŻUŚ NA BUDOWIE CHCE JUŻ ZACZĄĆ COŚ ROBIĆ WIĘC ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Ewo ale sobie narobiłaś 🤪 bidulko musisz się na razie obejść smakiem.

Anja super ż mały dostanie paszport.Ale Wam fajnie że sobie jedziecie 🙂

A moja koleżanka kwietnówka z tego forum,ma mieć dziś cesarke i czekam na wieści 🙂

Ok my jemy i zmykamy na spacerek.Do potem mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć women 🙂

u nas wszystko ok, właśnie chciałam ponadrabiać forum a lenka się obudziła i zaraz na spacerro zmykamy bo piękna pogoda.

kurde ze mną coś nie tak jest ja na nic nie mam czasu a wy nawet na brzuszku możecie posiedzieć, chyba jakaś niezorganizowana jestem 😠 😠 😠 😠

do później kochane babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie,
u nas nocka całkiem, całkiem. Madzia wstała o 6.00.
A teraz się szykujemy na spacerek. Trzeba wykorzystać pogodę. Kurcze, czy ubieracie swoje pociechy w kombinezony czy już zrezygnowałyście z ciepłych wierzchnich ubranek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to jak dasz radę to zeskanuj i nam wrzuć 🙂

Persy ja już zrezygnowałam z kombinezonu bo Piter był cały upocony. Zakładam rajstopki, skarpetki, spodenki, body z długim rękawem, kurteczkę i cienką bawełnianą czapeczkę no i kaptur 😉 Jak jest chłodniej to daję osłonkę na wózek, a jak cieplej to Piotrek jest odsłonięty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć sex bomby!

Dzięki za uznanie sukienki~! Wiecie co, to była jedyna która mi się spodobała ze wszystkich na allegro,bez kitu, ja to chyba zbyt wymagająca jestem co to będzie ze mnie za teściowa :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: no ale w koncu znalazlam i w sumie nie tak drogo 🤪

Kajtucha no coś ty, odkupie od Ciebie te kolczylki tylko mi napisz nr konta itd a ja Ci napisze adres na ktory wyslać, tu masz moje maila [email protected] 🤪

PannoNikt raz na jakis czas robie mega zakupy na allegro, które lecą do mojej mamuśki i albo te rzezcy przyjeżdżają razem z nia albo mi wysyła 1 wielką paczkę co mi się bardziej opłaca niż gdyby mi mieli z allegro wszyscy po kolei wysyłać rzeczy do HR, nie wypłaciłabmym się 😮

Anja dzięki że pytasz, moja Majka nie chciała jeść przez 6 godzin!!!!!!! Juz sie tak wkur... że mała bania ale co zrobic, w końcu mi sie udało jej wcisnąć przez sen. Ja nie wiem co to będzie jak ona juz tak często spać nie będzie 🤢 Strasznie się ciesze, że Bartuś dostyanie paszport! Ile musieliście czekać? Ja też muszę małej złatwić ale przynajmniej nie bede musiała jechać do zagrzebvia bo małą jest obywatelką chorwcji więc wszystko na miejscu.

Ewa hahahhaha dobra jesteś, a ty już kochana truskawki wcinasz jak karmisz małego? Nie ma żadnej reakcji alergicznej?

Gosiu skanuj ta książeczkę i wysyłaj bo jeżeli chodzi o to to każdy pisze i mówi co innego a ja zielona jestem w tych sprawach, przydałby się taki przewodnik 🤪

Wy wszystkie na spacerki z maluchami a u mnie taka kiepska pogoda i ze spacerku nici 🤢 poza tym znowu obudził mnei potworny ból głowy, teraz w dodatku doszło jeszcze ucho, aż przełykać nie mogę tak mnie boli 😞 co jest kurka wodna ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko to super, że odpisał 🤪 🤪 🤪 Cały czas jestem pod wrażeniem, że go znalazłaś 😉

Gosiu wysłałam Ci wiadomość prywatną z moi mailem 😉

A ja tam lubię tipsy i bardzo mi się podobają, ale tak sobie zniszczyłam paznokcie, że już nigdy ich nie założę :P

No i mój mężunio zażyczył sobie żebym zafarbowała się na baaardzo jasny blond, taki jak kiedyś miałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...