Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AAAA Fredecyka nie odpisaŁ!!! Ale jaja, ja nie mogę 🤪 🤪 🤪 ! Viki śliczna i silna ze hej! Majka tez już tak siedzi a jak ją ściągam do leżenia to się wkurza hehehe :laugh: :laugh: :laugh: wyjątkowa mamusi córeczka, charakterek to ma po mnie jak nic, mam przerąbane :laugh: :laugh: :laugh:

EEE Ewa ja sie chyba specjalnie rozchoruje, żeby sobie odpocząc :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ DZIOŁCHY, JAK WAS CZYTAM OD RAZU MI SIE HUMOR POPRAWIA. WŁASNIE POKŁÓCIŁAM SIE Z MOIM MĘZEM. OCZYWIŚCIE PRZEZ TEŚCIOWĄ. PO PROSTU ROZWALIŁA MNIE KOBIETA. WYMYSLIŁA SOBIE ŻE WEŹMIE SOBIE 80 KURCZAKÓW, WYCHOWA A POTEM JA JEJ BEDE POMAGAŁA TO SKUBAC, PATROSZYĆ ITP 🤪 🤪 🤪 I MÓJ MĄZ MI DZIŚ TĄ CUDOWNĄ WIADOMOŚĆ PRZEKAZAŁ, NORMALNIE TAK SIE Z NIM POKŁÓCIŁAM JAK NIE WIEM. POWIEDZIAŁAM MU DOSŁOWNIE ŻEBY SPIERDALAŁ BO NIE WYROBIŁAM NORMALNIE, TAK SIE NA NIEGO WYDARŁAM, ŻE CHYBA CAŁY BLOK SŁYSZAŁ :laugh:

NO HAHAHAHAH

BYLISMY NA SPACERKU. LENKA DALEJ ŚPI W WÓZKU PRZY OTWARTYM OKNIE 🙂

EWO ŻAL TEJ GALARETKI. TEZ BYM ZJADŁA 🙂 I IDĘ W TWE ŚLADY I WSZYSTKO JUZ JEM 🤪 NA RAZIE LENCE NIC NIE JEST A JADŁAM JUZ NAWET GROSZEK I FASOLKE SZPARAGOWĄ 🙂 PODAROWAŁAM SOBIE TYLKO GRZYBY.

WIOLKA MOJEGO MĘZA TEZ UCHO BOLI. MA AZ NAPUCHNIETE. WCZORAJ BYŁ U LEKARZA I DOSTAŁ ANTYBIOTYKI NA TO.

FREDECZKO TWÓJ LOWELAS PEWNIE STUDJUJE ZAOZNIE SKORO W PIATKI JEŹDZI HEHE
WIKI JEST SŁODKA. MOJA LENKA TEZ JUŻ BY CHCIAŁA TAK SIADAĆ, ALE MAMUSIA JEJ NIE POZWALA. ZA TO SKUBANA TAK SIE PODNOSI DO GÓRY JAK JĄ KŁADE NA PÓŁSIEDZĄCO ... TRZEBA JĄ PILANOWAC JUŻ NA KAŻDYM KROKU.

IDE KOŃCZYC ROBIC OBIAD BO ZACZEŁAM ALE NIE SKOŃCZYŁAM TAK MNIE MĄZ WKURZYŁ Z TYMI KURAMI HAHAHAH

PEWNIE DZIEWCZYNY Z MIAST MNIE NIE ROZUMIEJĄ I MAJĄ TERAZ NIEZŁĄ POLEWKĘ HAHAHA ZRESZTA JA SAMA MAM.


A CO DO TEŚCIOWYCH TO JA STRASZNIE BEDE SIE STARAC ZEBY NIE BYĆ TAKĄ JĘDZĄ JAK MOJA ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW to teściowa nieźle wyjebała z tymi kurczakami, ahahahahhahah dawno się tak nie usmiałam :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: wyobraziłam sobie ciebuie siedzącą na taboreciku z chustą na głowie, w wielkiej spódnicy skubiącą kurczaka i podspiewującą pod nosem folkowe pisni :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: nie wytrzymiem!!!

A moej dziecie znowu mamusie wurzyło, zjadła tylko 90ml po 3.5h, chyba zaczne jej dawac co 4h. Ja już nieiwem. Niech ten skok szybko minie bo ja nie dość ze bede łysawa to z nerwow jeszcze siwa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja jako była grudnióweczka czuję się zobowiazana powiadomic moje drogie koleżanki z forum że fasolka rośnie zdrowo i ma się dobrze:laugh: byłam dzisiaj na wizycie i wszystko ok ale normalnie piszę żeby Wam powiedziec że mamy z Dorunią ten sam termin porodu 10.10.10:laugh: :laugh: :laugh: śmiejemy się ze hurtem sobie zrobiłysmy fasolki. buziaki dla Was i ślicznych dzieciaczków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AgaW przecież masz tyle wolnego czasu, że od czasu do czasu mogłabyś obskubać kurkę :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: I jajeczka byś miała :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: No naprawdę dowaliła Twoja teściowa!!! Twój mąż był za???

Fredeczko, ale Wiki jest silna 🙂

Gosiu cieszę się, że fasoleczka rośnie zdrowo 🙂 Informuj nas na bieżąco!

Wiola przerąbane masz 🤢 To chyba test Twojej cierpliwości!

A my właśnie czekamy na telefon z banku! Trzymajcie kciuki żebyśmy dostali kredyt!!! Chcemy wziąć na spłatę dwóch kredytów, które mamy i na karty kredytowe, ale za to będzie jedna, mniejsza rata 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Fredeczka 😘 😘 Ja mu mowie ze caloy dzien nic nie moge zrobic tylko karmie mala a on na to, ze przynajmniej sie nie nudze :laugh: :laugh: :laugh: zartownis sie znalazl :laugh: :laugh: :laugh:

AgaW :laugh: :laugh: :laugh: widze ze masz tam wesolo, Agus a czemu nie chcesz skubac tych kurczakow, przynajmniej bedziesz miala jajka i jak utniesz ktorejs leb to bedziesz miala na rosolek, nie ma to jak rosolek z domowej kurki :laugh: :laugh: :laugh: nie no zartuje oczywiscie :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ranusie... aż się zakrztusiłam ze śmiechu jak przeczytałam o tych kurczakach :laugh: AgnieszkoW Pomysłową masz teściową :laugh:

Wiolu nie wiem czy pamiętasz, jak ostatnio pisałam, że Marika w dzień nie chce jeść tylko w nocy... Tez tak walczyłyśmy z karmieniami. Więc teraz je co 4 lub 5 godzin w ciągu dnia, z czego tak na prawdę tak ładnie najada się może raz góra dwa 🤔 W nocy mi za to wierci się i szuka cyca od dwóch do trzech razy 🤔

Ewo trzymam kciuki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam... W końcu w domu...
Bioderka ok 🙂 wszystko w porządku

Wiola naprawdę współczuję Ci tych kłopotów z jedzeniem Mai. Kolczyki namierzyłam u kuzynki bo dałam jej żeby je posprzedawała i dziś mama na je odebrać więc wieczorem wyśle Ci na maila fotki oki? Jak nie to jutro koło południa bo nie wiem czy mały pozwoli mi posiedzieć na kompie.

Agaw z tymi kurczakami to przegiecie... Odbiło im? Sama mieszkam na wsi ale nie wyobrażam sobie że miałabym to robić. Bleeeee...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajnie Kajtucha w takim razie czekam na foty! Cieszę się, że bioderkami wszytsko ok 🙂

pPannoNikt pamiętam jak to pisałam już jakiś cza temu, jeszcze tak kiepsko je? Czemu to moje dziecko musi wszytko przechodzić, od urodzenia nie miałam tygodnia w spokoju 😮 🤢 😮 🤢 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem dziewczynki po 2-godzinnym spacerku 🙂

Agaw ale mnie rozbawiłaś z tymi kurami, normalnie oklask ci się należy:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Gośka super, że wszystko dobrze, a data rewelka tylko, żeby maluch się odpowiednio wstrzelił 😉

Wiolka, współczuję z tym jedzeniem Majki, nie dziwię, się że masz nerwiki 😉
moja Lenka co 3 godz zje ok 125 ml, jak ściągałam przy przeprowadzce to aż się zdziwiłam, że tyle 🙂

co do ubierania na spacerek, ja dzisiaj zakupiłam wiosenną czapeczkę, bo w zimowej ma całą głowę spoconą, z kombinezonu zrezygnowałam wczoraj i zakładam jej body, bluzeczkę i wiosenną kurteczkę, oraz rajstopki spodnie i skarpetki, przykrywam kocykiem i przykryciem do wózka i dzisiaj spocona nie była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...