Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agaw łap oklaska!
Ja chwilowo przestałam się boczyc na męża bo powiedziałam sobie że nie pozwolę na to żeby ta głupia stara krowa moja teściowa psuła nasz związek.

Mały zasnął przed północą i musiałam go obudzić o 6 bo rączki ssal przez sen. No i była kupa, śmiechy i po godzinie zasnął do teraz 🙂 poleżymy trochę i pójdziemy na spacerek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
No! Wysprzątałam część reprezentacyjną jak córa spała, teraz biore się za prasowanie póki jest spokojna 🤪 Fredeczka dobry tekst hehehhehe.Wiecie co, cycki mi się zmiejszyły..... 🤢 🤢 🤢 jak u was, że tak się zapytam :laugh: :laugh: kurwa... małe placki, fuj! Nie znosze moich cyców, masakra jakaś, wyglądam jak te afrykanki z cyckami do pępków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA DZIEKI ZA OKLASKA. JA TOBIE TEZ DAŁAM
MASZ RACJE, OLEJ TESCIOWA, TYM BARDZIEJ ZE TAK DALEKO OD SIEBIE MIESZKACIE 😘

MOJA CÓRA SPAŁA 2 GODZ NA BALKONIE A MAMA UMYŁA 3 OKNA W DOMKU, WYPRAŁA I POWISIŁA FIRANKI I NASZYKOWAŁA OBIAD.
SPACER DZIS MAM Z GŁOWY:laugh: :laugh:

MOJE CYCKI PÓKI CO SA PIEKNE 🙂 ALE PEWNIE JAK PRZESTANE KARMIC TO TEZ ZMALEJĄ I OBWISNĄ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje cycki... Szkoda gadać...

Przed pierwszą ciążą, piękne, jędrne 70B... W ciąży i w czasie karmienia 70D, po zakończeniu karmienia 70A 😞 😞 😞

Teraz pewnie znowu takie maleństwa mi zostaną ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaw dziękuję 🙂
Wiola powiedzmy że 6zł za komplet 🙂 może być? Drewniane są te które są ciągiem a te które mają coś pomiędzy koralikami to szklane
ja właśnie wróciłam z ponad 3godzinnego spaceru z czego jakaś godzinke przesiedziałam na ławeczce bo moje dziecię cudem spalo jak wózek stał :-):-):-)
moje cycki są ok chociaż jak mały wypije to są takie sflaczałe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po spacerku 🙂

Dzisiejsze oklaski poleciały do Ami i AgiW i za kilka godzin polecą do kogoś jeszcze 😉

Wiola ja już nawet nie wiem co Ci napisać... przerąbane i tyle 😞

O cyckach to mi nawet nie mówcie! Co jak co, ale swoje cycki to uwielbiałam, one jedyne były ładne w moi ciele, teraz są takie sobie, a jak skończę karmić to pewnie będzie masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE EWO ZA OKLASKA 😘

WIOLUS WSPÓŁCZUJE CI. NAPRAWDE. BIEDNA JESTES RAZEM Z TĄ SWOJA MAJECZKA 😞
A MOZE SPRÓBUJ JA NAKARMIC STRZYKAWKĄ DO LEKARSTW... MOZE TO GŁUPI POMYSŁ .... OJ NIE WIEM...

KAJTUCHA POWKLEJAJ KILKA ZDJEC TEJ SWOJEJ BIZUTERII BO CIEKAWA JESTEM JAK TO WYGLADA.

MOJA DZIDZIA TAK SOBIE DZIS SPAŁA NA BALKONIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE CHCE WEJSC FOTKA [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC06514.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!! my juz po spacerku 🙂 faaaaajnie bylo 🙂

A mi cycki zmalaly i to baaaaaaaardzo mnie cieszy, gdyby tylko jeszcze tak nie wisialy to byloby zajebiscie a tak to nie wiem czy jak kiedys bede miec faceta to czy wogole scaigne stanik przed nim kiedykolwiek z tymi moimi wisielcami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zjadla.....jak nie oszaleje to bedzie cod. Juz brak mi sil. AgaW wczoraj probowalam strzykawka to wszystko wyladowalo na sliniaku. O kurwa znowu placze....aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!

Slicznie lenka wyglada!

Kajtucha w takim razie biore wszystkie komplety chyba hehe.

Wyslij mi nr konta i wszystjkie dane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś Ty Wiola? Naprawdę? Podam Ci napewno dzisiaj nr konta jak mały zaśnie i będę miała wolne ręce żeby poszukać 🙂 a może chcesz jeszcze jakiś z drewnianych kwadracikow? Jakby co to mam żółte takie słoneczne, czerwone i pomarańczowe 🙂
Fredeczko jak Wiola wszystko weźmie to już nie ma co pokazywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...