Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
witam,

mittka super zaproszenie,

bylam dzis u siostry i kupilam sobie kurtke i torebke.. od razu jakos nastroj lepszy..

maly cos marudzi.. czasem to mi rece opadaja ale takie sa uroki bycia mama 🙂

wlasnie sie buja w hustawce i oglada bajke...

jutro jade do mamy pomoc jej dokonczyc porzadki na swieta..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka zajefajne zaproszenia!!!

A ja wam powiem numer... Mąż dziś dzwonił do drugiej siostry bo zupełnie zapomnieliśmy o tym żeby ich zaprosić, wiedzieli o wszystkim od teściowej ale oficjalnie nie dzwonilismy do nich. Więc mąż zadzwonił dziś i okazało się matka już wszystkim nadała o kłótni ze mną bo Kaśka już wiedziała. I okazuje się że teściowa była wkurzona bo podobno ja jej powiedziałam że przyjadą wieczorem się najeść i pojadą do domu... Głupia krowa! A ja powiedziałam że przyjadą późno, zjemy kolację, ja pójdę położyć małego rano wyjadą i tyle się nacieszą wnukiem a ta krowa już przeinaczyła. No i mąż do mnie zadzwonił i co mnie bardzo zdziwiło nie miał pretensji o to że niby tak powiedziałam tylko powiedział że pewnie się przejezyczyłam albo matka źle zrozumiała co jej powiedziałam i że lepiej jeśli do niej zadzwonie i sprostuję bo jego mama jest złośliwa i może być dla mnie chamska jak tu przyjadą jeśli będzie tkwiła w przekonaniu że ja to miałam na myśli co ona se wymyśliła. Powiedziałam że jego matka wymyśla, że ona widocznie z natury nie lubi swoich synowych i już zaczyna kręcić bo ja tak nie powiedziałam i nie mam czego prostowac czy wyjaśniać to mi powiedział że zrobię jak będę chciała ale ostrzega mnie bo wiadomo że jego matka jest złośliwa a po co mamy psuć sobie humory na chrzcie. No ale w końcu zadzwoniłam ale tylko dlatego że nie chce się jeszcze o to kłócić z mężem o nią. Oj teściówka jaka szczęśliwa była... Suka się cieszyła że ja uległam... Powiedziałam swoje a ona wiecie co? Zakręciła się i powiedziała że ona myślała że ja na chrzcie robię dwa obiady, pierwszy specjalnie dla nich przed chrztem i drugi dla reszty gości po chrzcie. Głupia! obiad o 19...... No comment! Nie miała jak się wytłumaczyć to są taką scieme wymyśliła i myśli że jej uwierze... No ale w efekcie powiedziała że przyjadą na obiad, postarają się być najpóźniej o 15 bo z dziećmi jadą więc mogą mieć mały poślizg. I to rozumiem, mogła tak od razu a nie z ryjem na mnie... A podobno rozłączyła się bo zaczęło się robić gorąco między nami i chciała uniknąć kłótni... Głupia krowa... No to tyle... Jeden problem z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga podobno do trzeciego miesiąca są kolki...

Mittka napewno wszystko jest ok. Ja też tak się schizuje jak mąż nieodbiera bo no kierowca zawodowy i nocą jeździ głównie więc jak się nie odzywa to mam jazdy że wypadek. Wystarczy że dłużej jedzie bo coś, np korki...i nie napisze że dojechał to też mam takie jazdy że szok tym bardziej że kiedyś naprawdę dostał jakiegoś ataku nerwowego czy coś i był w łodzi a ja tu i dzwonił że mam mu karetkę wezwać bo on chyba umiera krew z nosa leci i w ogóle a jak dzwoniłam pod 112 i 998 czy 999 nie pamiętam 🙂 to odbierali w Poznaniu i mówili że mi pomoc nie mogą bo łódź to nie ten rejon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję dziewczynki zaproszenie zostaje już takie jakie jest bo nie ma czasu.
Mężu wreszcie się odezwał ufff no najzwyczjniej w świecie telefon mu się rozladował a jak go podłączył to zapomniał włączyć.A ja schizy miałam bo to dość długo trwało i jak dzwoniłam na drugi telefon to też był wyłączony no i tak się wszystko zbiegło 🙂

No my już wykąpane i niuśka śpi a mama może wreszcie dychnąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane!

Nadrobiłam wszystkie posty, oczywiście Wasze maile juz sobie zapisałam.

Juz część książeczek ze skanowałam więc Wam coś dzisiaj poprzesyłam. Mam nadzieje że internet wytrzyma, bo mam bezprzewodowego i traci mi sie połączenie.

Mittko zaproszenie jest śliczne.

A my od wczoraj cały czas na dworze siedzimy. Antek śpiocha a ja trochę ogarnęłam koło domku i zrobiłąm porządek w ogródku. Uwielbiam wiosnę 🙃

a tu moje malutkie szczęście przed spacerkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mamusie wieczorowa pora 🙂

u nas ok, mała wykapana i bawi się w leżaczku 🙂

gosiu mój mail [email protected], prosze wysli mi też 🙃 🙃 🙃

a ja chyba złapałam anginę, tak mnie gaddło boli, że zaraz zdechnę, ale tak to jest ja się wystroiłam wczoraj w wiosenn~ą kurtkę i na szyję apaszki nie zawiazałam, mam za swoje 😠 😠 😠

agak no wreszcie coś złego na teściówkę napisałaś, oklask za to:laugh:

idę zjeśc kolacyjkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittko no to dobrze, że się wyjaśniło i mężulek odebrał 🙂
Ciuszki fajne!

Kajtucha przynajmniej masz wyjaśnioną sytuację no i nie kłócisz się z mężem 🙂

Emmax jak tam w nowym mieszkanku???

Gosiu pochwaliłaś się książeczką i wpakowałyśmy Cię w robotę ze skanowaniem :laugh:

Jejku jak oglądam fotki Waszych córeczek w sukienusiach to stwierdzam, że drugą muszę mieć dziewczynkę hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewo mieszka się dobrze, tylko jakies duże takie:laugh: :laugh: :laugh:

fredka a co ty rozstałaś się z Marcinem?????????? chyba jam mnie nie było na forum się to stało bo nic nie wiem, no i napisz o co biega z tym gościem ze snu, bo też mnie minęło, a jestem ciekawa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo już bym miała to wczoraj wszystko zeskanowane tylko coś sie stało z miom skanerem lampa sie zacięła i stopnął a dzisiaj nie miałam czasu bo cały dzień siedzieliśmy przed domkiem. A teraz mi sie juz nie chce nic robić. Ale 4 miesiąc mam już zrobiony tylko coś mi sie poczta nie otwiera. Taki urok internetu bezprzewodowego i jeszcze jak sie mieszka poza miastem 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff... moje dziecie padło, śpi sobie słodko i udaje aniołka a w ciągu dnia to jakby diabełek w niego wstąpił :P ale i tak kocham go ponad życie 🙂

gosiag jeśli ja też mogłabym prosic 🙂 🙂 na [email protected]

fredka ale wiadonośc hahahaha a ona przyjęła te oświadczyny?
a jak tam "Facet ze snu" ? :P


ide wreszcie coś zjeśc bo jestem o 2 jabłkach przez cały dzień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczko trochę poczytałam i bardzo mi przykro, że musisz przechodzić przez coś takiego, ale na pewno znajdziesz jeszcze szczęście w życiu, tego życzę Tobie i Wiki, uściski 😘

uciekam bo Lenka płacze, do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczko szkoda słów... są siebie warci 🤢

Anju no to dobrze, że Bartkowi przeszło 😉

Emmax tyłek się do wygód szybko przyzwyczaja więc spokojnie 😉 Ja jak wyprowadziłam się od rodziców to myślałam, że dostanę tu klaustrofobii, a teraz jak jadę do rodziców to ich mieszkanie wydaje mi się ogromne :laugh:

Uciekam do wyrka, do moich chłopaków 🙂 Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...