Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Podczytuje Was dzisiaj przez cały dzień,ale jakoś nie miałam czasu napisać 😉

Mittko bardzo podoba mi się zaproszenie na chrziny 🤪 Czapeczka, rajstopki i bluzki dla Twoich dziewczyn,bardzo ładne!

AgnieszkoK aż nie mogę uwierzyć, że się zdenerwowałaś na własną teściową :laugh:

Wiolu ja już nie wiem co pisać 😞

Fredeczko Marcin skrzywdził Cię i to bardzo... że tak powiem kawał "ch*ja" z niego, ale ma prawo kochać inną i jej się oświadczać 😉 Ja na Twoim miejscu dałabym sobie spokój ze śledzeniem co u niego, bo to jest conajmniej bez sensu 😉

Emmax a dla Ciebie oklask, bo cieszę się, że wróciłaś do nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Pannonikt dzięki za oklaska, teraz już się trochę zorganizowałam, więc będę nadal z wami juppi 🙂

fredeczka tak jak pisze Pannanikt daj sobie spokój ze śledzeniem jego losów, szkoda czasu i nerwów, lepiej po~święć go Wiki, ale wiem , że nam łatwo powiedzieć bo nie dotyczy to nas bezpośrednio, ty wiesz najlepiej co słuszne. 🙂
trzymaj się cieplutko Ty jesteś świetna babeczka a Wiki cudowna dziewczynka i dacie sobie doskonale radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIE JA DZIŚ MAŁO AKTYWNA BO KURCZE COŚ SIĘ ŹLE CZUJĘ 😞

EMMAX DZIĘKI ZA OKLASKA 😘 😘

DOBRANOC KOCHANE GRUDNIÓWECZKI 😘 😘 [img size=100]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/NA_DOBRANOC_3.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ale to nie ja. to ludzie mi pisza. wkurza mnie to troche no ale dobra niech sobie pisza jak nie maja co robic.

PannaNiky ok niech sobie kocha inna i niech jej sie oswiadcza ale powiedzial,ze nie ma kasy bo jest splukany i dal 200zl dla malej i to ma na miesiac starczyc. a na pierscionek to ma pieniadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emmax ode mnie też łap oklaska 🙂

jeny ja zwariuje z tym moim dzieckiem, codziennie to samo wieczorem i spanie o północy. Ja przy nim zasypiam a on się śmieje w najlepsze... Całe szczęście już zasypia przy cycu. Oby na tym się skończyło...

Mittka super ciuszki dla Twoich dziewczynek.

Fredeczko ten Twój Marcin to dla mnie jest wiesz co...ach szkoda słów. Szkoda że Wiki ma takiego niedojrzałego ojca... Ale ma wspaniała mamusie i obie jesteście cudowne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry, maly ma juz stala pore4 budzenia jest to 5, ale przespi cala noc...

fredeczka, odpusc sobie tego faceta, nie ejst wart Ciebie i Wiki...

mittka super ciuszki...

emmax witaj....

moj maly lezy i gada do siebie..

zaraz ide sie kapac i takie tam...

jutro ide do fryzjera 🙂 az nie moge sie doczekac...

milego dzionka Wam zycze

ps. szykuje sie super pogoda przynajmniej u mnie wiec bierzemy wizeczki i dzieci i na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, my też już nie śpimy od 4.30. No ale dzisiaj wyjazd więc i tak mam co robić.
U neurologa okazało się iż mała ma dyskretną asymetrię. I mam pilnować by częściej patrzyła na lewo dopóty się to nie wyrówna.
Poza tym doktor stwierdziła iż jest pięknie rozwinięta ruchowo. I że często mają tak dzieci z ADHD stąd może jej nadpobudliwość.
No ale to się okaże w przyszłości.

Dziękuje za oklaska. I daje oklaska Adze84.

A tak w ogóle to zeszło ze mnie powietrze w temacie partnerstwa. Mam dość walki psychologicznej z Krzyśkiem. Pasuje.
Nie będę już zabiegać o jego względy i walczyć o uczucie. Jestem zmęczona. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry mamusie 🙂

Persy najważniejsze, że z Madzią wszystko ok. Neurolodzy są porąbanymi ludźmi bo ciągle tylko straszą, a rzadko kiedy dziecku coś dolega. Madzia jest dobrze rozwinięta i żywa to od razu ADHD -porażka.
Co do związku to mam nadzieję, że to tylko przejściowe kłopoty.

Z mojego Misia zrobił się ranny ptaszek i codziennie o 6.30 -7 pobudka 🤢

Na poprawę humoru :laugh:

stary.. słuchaj, jaka jazda....
dawaj!
byłem wczoraj na imprezie u Krzyśka
no
i on miał jakieś zioło... czy coś takiego
najaraliśmy sie jak świnie...
hehe
a później sie strasznie gorąco zrobiło...
nie wiem, ogrzewanie podkręcili czy coś takiego,
mówie do Krzyśka, żeby okno otworzył albo ogrzewanie przykręcił
a ten do mnie: "Ssssssspierdaaalaaajjjjj"
hehe
mówie, zróbcie coś bo się podusimy!!
no to jeden zrobił... zdjął buta z nogi.. i dawaj, w okno
ale jaja
wiesz jaka ulga...?? norlnie każdy tylko:"Ooo.. nareszcie świerze powietrze..."
ale szyba poszła...
ale najważniejsze było, że mieliśmy czym oddychać... ulga, jakbym pierwszy raz od stu lat oddychał świeżym powietrzem!!
no fakt
ale nie o to chodzi...
budzimy się rano... a tu szyba w meblościance rozbita, but w środku...!!!
...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie słoneczka 🙂

U nas nocka po staremu 🙂

Persy dobrze że z Madzią wszystko ok i napewno nie ma ADHD jest po prostu żywym dzieckiem.Moja Dominika jak była ciut starsza to też wiecznie tylko skakała.Jak uczyła się chodzić to ona nie chodzila ona biegała.Jak szła za rękę to non stop podskakiwała czym doprowadzała nas do nerwicy bo idziesz tak godzine z nią za rękę a ona ci non stop ją szarpie bo podskakuje 🤪 teraz zresztą to samo jest jej pełno wszędzie ona nie spaceruje ona biega 🤪 także nie martw się będzie dobrze 🙂

Ewo heh niezły tekst.Jaki morał z Tego lepiej nie brać niczego :P

Pieeekna pogoda się szykuje więc jak tylko mała się obudzi bo właśnie zasneła i zje to mykamy na spacer 🙂

Pięknego imiłego dnia bez zmiartwień Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!

Boze ja z tym polcjantem do 2giej w nocy gadalam przez tel :szok:

Aaaaa wogole to moja mam wygrala kolacje w restauracji w Zlotowie i wycieczke w bieszczady na 7dni ona z mezem + dwie zaprzyjaznione pary :P

Aga84 Marcina sobie dawno odpuscilam 🙂 spokojnie, mi to wisi ze oni sie zareczyli bo taka jest prawda ze ta dziewczyna musi miec cos naprawde nie tak z glowa skoro po tym wszystkim co zrobil przyjela oswiadczyny hehe.

AAAAAAA FACET ZE SNU Z AUTOBUSU SIE ODEZWAL 😁 JEST .... WOJSKOWYM :P 😁

a nie wiem czy widzialyscie zdjecia u mnie na picassie tam taki wojskowy byl :P to on ma na imie Mariusz ( jak ten z autobusu) i jest wojskowym ... a pozanali sie z Sandra .... W AUTOBUSIE NA TEJ TRASIE hahaahaa jaki zbieg okolicznosci prawda? 🙂

No i pytal czy jestem sama czy z kims....

odpisalam "jestem z coreczka" . i tyle na ten temat. :P

Milego dnia mamusie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku laski ja dokładnie rok temu zrobiłam pierwszy test ciążowy 🤪 Kreseczka był taka delikatna, że rozwaliliśmy z mężem test, wyjęliśmy ten papierek i oglądaliśmy pod światło :laugh: Nie wiedzieliśmy czy ona tam jest czy tylko chcemy żeby była. No i żyliśmy jeszcze 3 dni w niepewności! No, a teraz leży kluseczka koło mnie i słodko śpi. KOCHAM to mało powiedziane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂

zaproszenia sliczne - czy moge ukrasc twoj pomysl i zrobic taki?
persy dzis oklask do ciebie polecial - bo masz malutko ...
ale piekna pogoda ... chba wszystkie pojdziemy dzis na spacerki 🙂

fredeczka moze to nie zbieg okolicznosci tylko tak mialo byc :P

ide zrobic sobie sniadanko bo jestem mega glodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I ZAMIAST PISAĆ DALEJ TO JA JUŻ POSTA WYSŁAŁAM :laugh: :laugh:

U NAS NOCKA SUPER 🙂

PERSY ADHD TO LEKARZE MAJĄ W MÓZGACH O ILE MÓZGI JESZCZE MAJĄ :laugh: :laugh:
W TAKIM PRZYPADKU KAŻDE DZIECKO BY MUSIAŁO MIEĆ BO MÓJ BARTEK TEŻ JEST TAK ŻYWY BO MACHA RĘKOMA I NOGAMI NON STOP I TO TAK ŻYWO ŻE SZOK 😉
MADZIA Z PEWNOŚCIĄ JEST ZDROWYM DZIECKIEM BO CHORE TO LEŻY SMĘTNE BEZ RUCHU :P

OJ EWO KAŻDA CIĘ DOSKONALE ROZUMIE :laugh: :laugh: BARDZO MIŁO POWSPOMINAĆ 🤪

MIŁEGO DNIA [img size=175]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/g5hjmk_1_.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Picasso wcale nie musisz kraść ciesze się że Ci się podoba 🙂
I spokojnie możesz wziąść takie samo 🙂 chyba że sama umiesz zrobić 🙂

A ja rok temu jeszcze byłam nieświadoma tego że jestem w ciąży 🙂

A wczoraj dostałam okres 🤢 więc wracamy do rutyny i żadnych odchyleń od tego stanu już nie planuje :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...